Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Tchibo leták informácie

Všetky platné Tchibo letáky na jednom mieste! Tchibo leták pre tento aj nasledujúci týždeň. Tchibo vydáva letáky pravidelne 1x týždne. Tchibo letáky platia väčšinou od pondelka do nedele. Letáky sú tematicky štylizované podľa akčnej ponuky týždňa.

Okrem letákov Tchibo nepravidelne vydáva aj katalógy zamerané na nové kolekcie. U nás nájdete Tchibo leták online aj Tchibo katalóg online.

Spoločnosť Tchibo je nemecká firma, ktorá sa prvotne sústredila na zásielkový predaj kávy a kávových špecialít. Postupom času sa sortiment reťazca rozširoval a v súčasnej dobe Tchibo okrem kávy ponúka spotrebný tovar ako módne oblečenie, potreby pre domácnosť, elektroniku a ďalšie.

Obchod Tchibo bol založený Maxom Herzom v roku 1949, kedy Tchibo začalo ponúkať kávu v Hamburgu. Na slovenský trh Tchibo vstúpilo koncom 90. rokov. Momentálne u nás spoločnosť prevádzkuje e-shop Tchibo online a 15 kamenných Tchibo predajní. Obchody sa nachádzaju prevažne v obchodných centrách a sú spojené s kaviarňou.

Sortiment internetové obchodu je rozdelený na Svet Tchibo a Svet kávy. Svet Tchibo ponúka dámske, pánske a detské oblečenie, spodné prádlo, módne doplnky, hračky, bytové textílie a dekorácie, osvetlenie, prestieradlá, matrace a rošty, prikrývky a vankúše, domácich pomocníkov, riad a príbory, kancelárske vybavenie, záhradný nábytok a doplnky, športové oblečenie, kufre a ďalšie produkty. Svet kávy predstavuje ponuku v oblasti kávy. Tchibo ponúka jedinečnú Privat Kaffee, Našu kávu aj veľký výber kávovarov ako napríklad známy Tchibo caffisimo. Na Tchibo káve si pochutná úplne každý!

Ponuka sezónneho tovaru sa mení podľa ročného obdobia. Každý mesiac vychádza Tchibo katalóg, v ktorom nájdete nové kolekcie. Okrem toho na akčné ponuky upozorňuje Tchibo leták a prelistovať si môžete aj Tchibo zľavy a kupóny. Nádherné dekorácie a doplnky do domácnosti nájdete aj v letáku 4home a Jysk letáku. Získajte Tchibo Card a využívajte exkluzívne výhody vernostného klubu. Každý váš nákup bude odmenený Vernostnými zrnkami, za ktoré si môžete kúpiť produkty označené okrúhlym logom. Viete, že oblečenie zoženiete i v ďalších obchodoch? Omrknitě napríklad Kik leták a Pepco leták.

Podobné obchody ako Tchibo s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o  4,6 % späť z ceny nákupu v obchode Tchibo?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa