Kufrík na náradie a 4 ďalšie pomôcky pre domácich majstrov z AliExpress

Nákupy z Číny - produkty z AliExpress 20. 3. 2018

Na AliExpress si všetci prídu na svoje, aj domáci majstri. Práve im venujeme dnešný špeciál. Hľadali sme na čínskej online tržnici a našli sme pre vás praktický kufor na náradie, sadu náradia, kvalitné montérky a ďalšie super kúsky za skvelé ceny.

Dnešný diel najlepších pomocníkov z AliExpress je zameraný práve na domácich majstrov. A dámy, pokiaľ takého máte doma, starajte sa o neho. Manuálne zručný a šikovný chlap je dnes nedostatkový tovar. Preskúmajte, ktorý z kúskov by sa hodil práve tomu vášmu.

Na AliExpress budete v správnej kategórii "Tools", kde zoženiete veľké množstvo extra lacných kufrov na náradie, rôzne súpravy náradia pre veľkých aj malých majstrov. Montérky pre mužov aj ženy a aj šikovnú kapsu na náradie, ktorá sa pripevňuje na opasok. S orientáciou vo virtuálnych regáloch aj s nákupom na AliExpress, vám radi pomôžeme v našom návode na AliExpress.

Kufrík na náradie

Kufrík na náradie

Kufor na náradie v rôznych veľkostiach kúpite za super cenu na AliExpress.

 • Cena: 37,95 €
 • Doprava na SR: zadarmo
 • Predpokladaná doba doručenia: 17 – 25 dní

Do rozkladacieho kufru na náradie z pevného plastu uskladníte náradie aj príslušenstvo a všetko pohodlne premiestnite kamkoľvek a kedykoľvek potrebujete. Vďaka praktickému organizéru vo vnútri kufríka budete mať náradie prehľadne zrovnané. Len pre istotu upozorňujeme, že ide iba o kufrík, ktorý neobsahuje náradie.

Hodnotenie produktu: 5 z 5. Komentáre k produktu sú zatiaľ pozitívne. Kupujúci si pochvaľujú kvalitu aj rýchle doručenie. Pokiaľ už teraz máte predstavu, čím naplníte kufor a čo vám doma chýba, pozrite aj na ďalšiu ponuku tohto predajcu, nielen na tovar pre majstrov.

Zobraziť na AliExpress »

Sada náradia v prenosnom kufríku

Náradie

Vyberte si na AliExpress kompletnú sadu náradia.

 • Cena: 48,26 €
 • Doprava na SR: zadarmo
 • Predpokladaná doba doručenia : 7 – 15 dní

Kompletná sada náradia, ktorá by nemala chýbať žiadnemu domácemu majstrovi alebo hodinovému manželovi. Náradie vám pošlú v praktickom kufríku s rozmermi 37 cm x 30 cm x 9 cm. Set obsahuje 165 kusov náradia a príslušenstva. Ich kompletný zoznam uvidíte v rámci popisu produktu.

Hodnotenie produktu: 4,7 z 5. Kupujúci hodnotia najčastejšie piatimi hviezdičkami a predajca sa na AliExpress radí medzi TOP brands. Podľa väčšiny komentárov je náradie kvalitné a zodpovedná popisu. Niektorí zákazníci však komentujú, že „očakávali viac“.

Zobraziť na AliExpress »

Pracovný odev - montérky

Pracovní odev - montérky

Kvalitné, nielen pánske montérky, ale aj ďalšie pracovné odevy kúpite lacno na AliExpress.

 • Cena: od 18,19 €
 • Doprava na SR: zadarmo
 • Predpokladaná doba doručenia: 19 – 30 dní

Montérky na traky alebo s dlhým rukávom patria k must-have outfitu správneho majstra alebo praktickej žene, pretože ani na ne predajca nezabúda! Kvalitné pracovné odevy si môžete za veľmi priaznivé ceny kúpiť v modrej alebo sivej farbe a veľkosti od S do 4XL.

Hodnotenie produktu: 4,8 z 5. Podľa kupujúcich je overal pohodlný a veľkosti zodpovedajú popisom. Doručenie hodnotia ako rýchle a bezproblémové. Predajca patrí na AliExpress k TOP značkám.

Zobraziť na AliExpress »

Kapsa na náradie

Kapsa na náradie

Kapsu na náradie a iné pomôcky pre majstrov zoženiete lacno na AliExpress

 • Cena: 4,86 €
 • Doprava na SR: 1,14 €
 • Predpokladaná doba doručenia: 19 – 30 dní

Šikovná kapsa na náradie, ktorú uchytíte na opasok, opasok udrží až 9 kusov náradia. Pri práci tak máte všetko potrebné po ruke. Praktická pomôcka z kvalitného materiálu, ktorá navyše veľmi dobre vyzerá. Rozmery kapsy: 26 cm x 14 cm x 6,5 cm. Jedná sa len o púzdro, náradie nie je súčasťou balenia.

Hodnotenie produktu: 4,8 z 5. Kupujúci sú spokojní s kvalitou, ale v komentároch sa moc nerozpisujú. Budeme dúfať, že sa k domácim majstrom pridajú do budúcnosti aj ich ženy, aby sme sa dozvedeli viac informácií o produkte.

Zobraziť na AliExpress »

Detské náradie

 Detské náradie

Urobte radosť malým majstrom detským náradím z AliExpress.

 • Cena: 23,44 €
 • Doprava na SR: zadarmo
 • Predpokladaná doba doručenia: 19 – 30 dní

Máte doma malých pomocníkov, ktorí vám túžia pomôcť vždy, keď niečo opravujete? Detské náradie z dreva v malom drevenom kufríku poteší každého mini majstra. Rozmery boxu: 30 cm x 20 cm x 8cm. Pre deti od 3 rokov.

Hodnotenie produktu: 4,9 z 5. Väčšina kupujúcich si v komentároch chváli kvalitu a prikladajú fotky, podľa ktorých tovar zodpovedá popisu aj produktovým fotografiám. Len 3 zákazníci z 89 majú ku kvalite produktu výhrady. Zaujímavé by bolo zistiť či majú rovnaký názor aj ich ratolesti.

Zobraziť na AliExpress »

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

AliExpress Day 2020: Najväčší nákupný festival je späť

Nakupovanie môže byť pre niekoho vášňou a pre niekoho iného môže byť nutným zlom. Každý však pri...
30.6.2020Zobraziť článok

Kde hľadať lacné letenky?

Nazrite do tajov cestovania za pár drobných! Nemusíte minúť majland, aby ste sa dostali aj do...
1.6.2020Zobraziť článok

10 TOP darčekov na Baby shower

Baby shower je anglický pojem označujúci oslavu očakávaného narodenia dieťaťa, ktorá sa koná pár...
21.5.2020Zobraziť článok
- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.