Menovky na vianočné darčeky na stiahnutie

Vianoce 28. 11. 2017

Aj s tým najobyčajnejším darčekom môžete spraviť pod vianočným stromčekom množstvo parády. Stačí ho vhodne zabaliť a pridať štýlovú menovku. Kde také menovky zoženiete, tomu sa budeme venovať práve v tomto článku.

Každý darček umiestnený pod vianočný stromček by mal dostať jedinečný vianočný nádych. Balenie do ozdobného papiera, to už je úplnou samozrejmosťou. Vianočné baliace papiere zoženiete snáď úplne všade.

Keď už však darček krásne zabalíte, bola by škoda napísať na neho meno obdarovaného obyčajnou fixkou. Oveľa lepšia bude designová menovka. Na ňu môžete písať nie len mená, ale aj vianočné prianie alebo najrôznejšie citáty.

Objednajte si menovky na vianočné darčeky online

Najjednoduchším spôsobom, ako získať krásne menovky na vianočné darčeky je ich online nákup. V internetových obchodoch nájdete množstvo produktov, vyhnete sa preplneným nákupným centrám a objednaný tovar vám bude navyše dovezený až domov.

Určite nezabudnite nakupovať výhodnejšie prostredníctvom Tipli. Aj pri nákupe menoviek od nás získate cashback alebo iné výhody.

Jmenovky na vánoční dárky

Tisíce najrôznejších menoviek nájdete napríklad na obľúbenom čínskom trhovisku AliExpress. Stačí do vyhľadávača zadať "christmas gift tags" a môžete začať vyberať. K dispozácii sú papierové a iné visačky všetkých tvarov a farieb. To všetko navyše za veľmi priaznivé ceny.

S nákupom určite neotáľajte. Dodanie z AliExpress nejakú chvíľu trvá, tak nech to do Vianoc stihnete.

Pri hľadaní menoviek sme objavili aj úžasné visačky na kufre, a rovno nás napadol taký malý tip. Ak sa chystáte obdarovať cestovateľa, môžete na jeho darček umiestniť práve visačku určenú na batožinu. Budete mať krásne označený darček a obdarovaný bude môcť visačku využiť aj do budúcnosti.

DIY menovky na vianočné darčeky

Ak už objednávku nestíhate je načase vpustiť do hry vlastnú kreativitu a vytvoriť menovky vlastnoručne. Nič ťažké na tom nie je. Na tie základné vám bude stačiť tvrdší papier, nožničky, fixka, a prípadne nejaké ozdoby v podobe trblietok, látkových mašličiek alebo iných dekorácií.

Inšpiráciu môžete nájsť napríklad na YouTube, kde sa to videami s podobnou tématikou len tak hemží. Veľmi pekné tipy prináša aj create with me.


Menovky na vianočné darčeky na vytlačenie

Ak sa nebudete chcieť pustiť do výroby vlastných menoviek, zároveň však bude neskoro na objednávku, máme pre vás jednoduché riešenie. Sú ním menovky na vianočné darčeky na stiahnutie.

Stiahnuť menovky na darčeky

Tieto menovky už sú kompletne hotové. Môžete ich len jednoducho vytlačiť vo svojej tlačiarni, vystrihnúť, popísať a je hotovo. Zaberie vám to len chvíľočku, darčeky však budú vyzerať oveľa lepšie.

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Upečte si domáci chlieb! Skvelé recepty, ako na to

Upiecť si svoj domáci chlieb je jednoduchšie než sa zdá. Navyše viete presne, čo chlieb obsahuje,...
19.8.2018 Zobraziť článok

S týmito receptami si profi kávu pripravíte aj doma!

Kávu si viete naozaj vychutnať a bez pravidelnej dávky kofeínu si nedokáže predstaviť deň?...
19.8.2018 Zobraziť článok

NN Životná poisťovňa: Vyberte si životné poistenie

NN Životná poisťovňa ponúka širokú paletu produktov pre osobný finančný život. Všetky jej...
17.8.2018 Zobraziť článok

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1268 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.