Aktuálne letáky a letáky na budúci týždeň Pepco

Archív letákov

PEPCO leták informácie

Všetky platné PEPCO letáky nájdete na jednom mieste! PEPCO leták platný na dva týždne. PEPCO letáky platia väčšinou od piatku do ďalšieho štvrtku, zmeny sú cez štátne sviatky. Výrobky z letáku sú vždy dostupné v každej predajni až do vypredania zásob.

PEPCO nerozosiela letáky do schránok všetkým, záleží to vždy od miesta bydliska. U nás nájdete vždy aktuálny PEPCO leták online. Nemusíte tak zháňať ten papierový.

Pepco - história a vývoj obchodu

PEPCO je európska sieť diskontných predajní. Svoje produkty ponúka pre celú rodinu, pre všetky vekové kategórie a ich domácnosti za tie najnižšie ceny. Spoločnosť obchodov PEPCO začala vznikať v roku 1999 v Poľsku. V roku 2004 otvorila svojich prvých 14 predajní práve v tejto krajine. Dnes už pôsobí v ďalších krajinách ako napríklad Rumunsko, Maďarsko, Česká republika a od roku 2017 už aj Chorvátsko a Slovinsko. Dnes má viac než 1 200 predajní po celej Európe. Nezabudnite si vždy pozrieť PEPCO otváracie hodiny pred návštevou predajne vo vašom meste.

Pepco na Slovensku

PEPCO pôsobí na Slovensku od roku 2013. Za svoju pôsobnosť sa na Slovensku stalo najpopulárnejším predajcom detských odevov a doplnkov do domácnosti za najnižšie ceny. Aktuálne má PEPCO na Slovensku 85 predajní a stále otvára ďalšie. Najnavštevovanejšie predajne sú rozhodne PEPCO Bratislava a PEPCO Košice. Zatiaľ nie je možné tovar kúpiť PEPCO e-shop. Všetky výrobky sú dostupné len v predajniach. Prelistujte si leták PEPCO, aby vám neunikla žiadna výhodná ponuka.

Ponuka tovarov za nízke ceny

Sortiment tovaru v PEPCO je naozaj široký. Zahŕňa oblečenie pre deti a dospelých, doplnky do domácnosti, hračky, sezónny a kancelársky tovar, a to všetko za najnižšie ceny. Kolekcia v predajniach s mení vždy dvakrát za rok. Najviac noviniek prichádza s novou kolekciou na obdobie jar/leto a následne jeseň/zima alebo v čase výnimočných sviatkov ako Vianoce či Valentín. Všetky produkty za akciové ceny nájdete v Pepco letákoch, ktorý si môžete pravidelne prelistovať podobne ako KIK leták či Tesco leták a nakupovať tak ešte výhodnejšie.

Ocenenia zákazníkov

PEPCO má aj niekoľko významenaní a ocenení. Je dokonca jednou z najviac oceňovaných značiek medzi zákazníkmi. Medzi ti najvýznamnejšie patrí Najlepší obchodník roka 2017 v strednej a východnej Európe, ocenenie Superbrand za najrýchlejšie sa rozvíjajúce a najlepšie rozpoznateľné značky na Poľskom trhu, Hviezdu za kvalitné služby, Forbes Diamanty 2016 hodnotenie najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem a mnoho ďalších.

Podobné obchody ako Pepco s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Pepco.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa