Najlepšie produkty na Tchibo

Hľadáte štýlové oblečenie? Nový nábytok do domácnosti či záhrady? Alebo vybavenie do kuchyne? To a ešte omnoho viac nájdete na Tchibo.sk. Všetko pod jednou strechou s kvalitným zákazníckym servisom a priateľnými cenami!

Nakupovanie na internete 17.7.2017

Aby ste sa v tej širokej ponuke nestratili, prevedieme vás niektorými Tchibo katalógmi a predstavíme najlepšie vychytávky. Výber všetkých katalógov nájdete na domovskej stránke Tchibo. Katalógy sú zoradené podľa jednotlivých kategórií. Pohodlne sa usaďte a objavte svet Tchibo s Tipli! :-)

Tchibo katalóg č.1

V Katalógu Letné zľavy nájdete produkty so zľavou až 45 %! Na výber je široká ponuka dámskej módy - od plaviek cez športové potreby až po doplnky, detská aj pánska móda.

Katalóg platí do 17. júla 2017.

Tchibo katalóg

Dievčenské šaty (teraz za 14,99 €, Tchibo.sk), Dámske tričko (teraz za 9,99 €, Tchibo.sk), Pánska košeľa (116,99 €, Tchibo.sk)

Tchibo katalóg č.2

Milujete taliansku kuchyňu? Čo takto presunúť si ju priamo domov? Pustite sa do prípravy jedál ako v krajine pizze a cestovín! Všetko potrebné vybavenie nájdete v katalógu Príprava jedál ako v Taliansku.

Katalóg platí do 24. júla 2017.

Tchibo katalóg

Gril na pizzu (69,95 €, Tchibo.sk), Tanier na pizzu (12,99 €, Tchibo.sk), Kuchynský robot (279 €, Tchibo.sk)

Tchibo katalóg č. 3

Deti rastú neskutočne rýchlo - to aby ste im nové oblečenie kupovali v každom kuse. V aktuálnom katalógu Oblečenie a hračky nájdete detské oblečenie a hračky so zľavou až 33 %. Objavte okrem oblečenia aj originálne hračky, ktoré budú vaše deti skrátka zbožňovať!

Katalóg platí do 19. júla 2017.

Tchibo katalóg

Súprava s bublifukom (teraz za 11,99 €, Tchibo.sk), Tričká bez rukávov 2ks (teraz za 8,99 €, Tchibo.sk), Sieť na plážový volejbal (teraz za 39,95 €, Tchibo.sk)

Tchibo katalóg č. 4

Leto je v plnom prúde! Máte v šatníku moderné kúsky na túto sezónu? Tchibo katalóg Základné kúsky na leto vás prevedie najnovšími trendami pre dámy aj pánov.

Katalóg platí do 24. júla 2017.

Tchibo katalóg

Džersejové šortky (12,99 €, Tchibo.sk), Tuniková blúzka s potlačou (teraz za 12,99 €, Tchibo.sk), Košeľa s krátkym rukávom (14,99 €, Tchibo.sk), Šorty s materiálu Chambray (teraz za 17,99 €, Tchibo.sk)

Tchibo leták

Okrem katalógov na domovskej stránke Tchibo nájdete produkty v zľave aj v Tchibo letákoch. Pod každým letákom nájdete údaj o tom, do kedy je platný a tiež to, v akých konkrétnych kamenných predajniach. Zväčša sa jedná o predajne v Bratislave, Žiline, Nitre a Košiciach. Letáky sú vytvorené na základe jednotlivých kategórií a zvyčajne sa menia každý týždeň.

Prezrieť si letáky Tchibo

Odporučané články

Odporučané články

Predstavujeme chovateľské potreby Zoohit.sk!

Potrebuje váš domáci miláčik novú hračku, správne krmivo alebo pohodlný pelech? Potom zavítajte...
22.9.2017 Zobraziť článok

TOP 5 produktov z AliExpress #20

Ponuka tuzemských obchodov sa tej na AliExpress ani zďaleka nevyrovná. K tomu zarátajte...
19.9.2017 Zobraziť článok

Hľadáte krmivo a hračky pre mačky? Stavte na Zoohit!

Váš domáci miláčik je ten prvý, ktorý vás po celom dni s radosťou víta doma. Ste pre neho doslova...
18.9.2017 Zobraziť článok