Novinky z Tipli #6

Zo života Tipli 19. 3. 2017

Zase tu máme nedeľu a vy už dobre viete, čo k nej neodmysliteľne patrí - pravidelná rubrika Novinky z Tipli. Každý týždeň vám ponúkame prehľad toho najzaujímavejšieho, čo sa u nás udialo. V dnešnom diele potešíme vašu zvedavosť a prezradíme vám, na čo sme sa to vlastne pripravovali. :-)

Určite nezabudneme predstaviť pravidelnú dávku obchodov a tentokrát vás zoznámime aj s našim novým Tipli kráľovstvom. Pohodlne sa usaďte a poďme na to!

Nové obchody na Tipli

Zaujíma vás aké nové obchody u nás nájdete? Možno sme sa tento týždeň v pridávaní inšpirovali práve vašim tipom. Stále sa vám máli náš výber viac než 150 obchodov? Žiaden problém - napíšte nám a my spravíme všetko možné a možno aj nemožné, aby sme ten váš pridali k našim partnerom.

Moja línia

Novinky z Tipli 6

Ak sa bez námahy a akéhokoľvek odriekania chcete zbaviť všetkých nahromadených tukových zásob - ste tu správne! Internetový obchod Moja línia ponúka tablety Fykotín, ktoré vďaka novej receptúre znížili glykemický index “zlých” sacharidov, sú 100 % prírodné a umožňujú rýchlo a bezpečne zbavovať sa všetkých nadbytočných kilogramov.

Vyformovať figúru s Moja línia

Lieky24

Novinky z Tipli 6

Poznáte to, ráno sa zobudíte a cítite sa pod psa. Vstať z postele vám pripadá ako neprekonateľný boj. Načo sa navyše zaťažovať cestou do lekárne, keď môžu prísť lieky za vami? Na Lieky24 nájdete ponuku liekov a homeopatík, vitamínov a výživových doplnkov, špeciálnych potravín a nápojov (napríklad pre celiatikov), kozmetiky, drogérie a zdravotníckych potrieb. Skrátka všetko pre vaše zdravie!

Starať sa o zdravie s Lieky24

The Fashion Bible

Novinky z Tipli 6

Na jar je vynovenie šatníka doslova nevyhnuné. Pustite sa do neho s The Fashion Bible a budete vyzerať ako hollywoodska hviezda! Obchod sa zameriava na kolekciu dámskeho oblečenia a doplnkov a ich tovar vždy odpovedá aktuálnym módnym trendom. Potrebujete poradiť s nákupom nových jarných kúskov - prečítajte si náš Jarný špeciál.

Prejsť na The Fashion Bible

Nové Tipli kráľovstvo

Kráľa Tipli sme vám už predstavili a dokonca aj niektorých z nás. Teraz už iba ostáva zoznámiť vás s našim malým Tipli kráľovstvom. Malým ako malým, pomaly nám rastie, a aby sme naďalej neboli ako sadrinky v konzerve, presťahovali sme sa do niečoho väčšieho. To vám je ale pocit, keď si konečne môžete vystrieť nohy a nekopete pritom vašich kolegov. Ak ste sa tešili na sprievodné fotky, nebojte sa príde aj to. Ale iste chápete, že nemôžeme ukázať všetko naraz. :-)

Poďme súťažiť!

Novinky z Tipli #6

A nakoniec naša čerešnička na torte. Povedali sme si, že nie je fér, keď seba obdarujeme novými kanceláriami a vy ostanete na sucho. Preto sme minulý týždeň spustili u našich českých kolegov prvú súťaž. A určite nebudeme suchári a neskončíme hneď po nej. Odteraz z toho vytvárame tradíciu a budeme vás obdaruvávať každý týždeň! Dnes sme spustili prvú súťaž na Slovensku, v ktorej hráte o o 3 poukazy v hodnote 20 € na nákup vo Vivantis. Tak si pripravte svojho súťažného ducha a ide sa hádať, klikať a vyhrávať!

Odporúčané obchody

Odporučané články

AliExpress Day 2020: Najväčší nákupný festival je späť

Nakupovanie môže byť pre niekoho vášňou a pre niekoho iného môže byť nutným zlom. Každý však pri...
30.6.2020Zobraziť článok

Kde hľadať lacné letenky?

Nazrite do tajov cestovania za pár drobných! Nemusíte minúť majland, aby ste sa dostali aj do...
1.6.2020Zobraziť článok

10 TOP darčekov na Baby shower

Baby shower je anglický pojem označujúci oslavu očakávaného narodenia dieťaťa, ktorá sa koná pár...
21.5.2020Zobraziť článok
- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.