Novinky z Tipli #8

Zo života Tipli 2. 4. 2017

S príjemným jarným počasím za oknom máme všetci hneď krajší deň. My vám ho chceme zlepšiť ešte viac, preto prichádzame s pravidelnou dávkou noviniek. Zistite, kde môžete po novom nakupovať a možno aj nejaké perličky zo zákulisia! :-)

V dnešnom diele si predstavíme nové obchody, prihodíme nejaké informácie o našom meetingu a prezdradíme, ako sa dávame na leto do formy. Alebo sa na to aspoň chystáme. :-)

Nové obchody na Tipli

Tipli rastie ako blázon! Na Slovensku a v Česku sme tento týždeň celkovo pridali 7 obchodov. Dokopy tak môžete nakupovať vo viac ako 500 e-shopoch. Myslíte, že pri tomto čísle končíme? Určite nie!

eBay

novinky z Tipli #8

Prvým nováčikom je obľúbený aukčný gigant eBay, ktorý má v ponuke úplne všetko - elektroniku, módne oblečenie a doplnky, športové vybavenie a potreby pre dom a záhradu. Skrátka všetko, na čo si spomeniete. eBay je jedna z najväčších nákupných galérií sveta, má dlhú tradíciu a milióny spokojných užívateľov po celom svete. Ak ste ho ešte nevyskúšali, nechajte si poradiť ako nakúpiť na eBay.

Poobzerať sa na eBay

DressLily

Novinky z Tipli #8

Radi by sme vám predstavili obchod DressLily, ktorý nás v Tipli úplne okúzlil. Vidíte tie šaty z obrázku? Také potrebuje každá žena! Tento sympatický obchod nepredáva iba módu. V ponuke narazíte aj na sekcie ako home, hodinky, tašky, šperky alebo doplnky. Výber je naozaj široký, stačí si vybrať. :-)

Nechať sa okúzliť DressLily

Lacný Janko

Novinky z Tipli #8

Trojicu uzatvára internetový obchod Lacný Janko, v ktorom nájdete množstvo kreatívnych a praktických produktov. Ponúka najrozličnejší tovar - všetko od sviečok na diaľkové ovládanie až po autosedačku pre psa. Zjednodušte si život výrobkami z Lacný Janko!

Prejsť na Lacný Janko

Nahoďme sa do formy!

Po netrpezlivom čakaní sú konečne tu! Krásne strieborné karty s prísľubom vyšportovanej postavy - Multisport. O túto radostnú správu sa s vami podeliť jednoducho musíme! Tréningy máme naplánované, a tak veríme, že vám o pár mesiacov predvedieme naše vyformované krivky. Držte palce, nech naša snaha neskončí iba pri slovách.

Tiež sa snažíte po zime vrátiť do formy? Určite privítame vaše tipy v diskusii. :-)

Ako naplniť kanceláriu?

Novinky z Tipli #8

Pred začatím tvrdej driny v posilke sme usúdili, že posilniť sa pizzou nebude na škodu. Len čo sme ju zmienili, kancelária sa naplnila zázračnou rýchlosťou. Meeting však nebol len o dobrom jedle. Zhodnotili sme našu doterajšiu prácu a spoločne sa snažíme vymyslieť, ako by sme vás potešili ešte viac!

Odporúčané obchody

Odporučané články

Sprievodca nakupovaním na AliExpress

Lacné nakupovanie zo zahraničia cez internet je doslova hitom! Na čo strácať čas a chodiť po...
3.4.2020Zobraziť článok

Ktoré letenky sú najlacnejšie?

Ak ste odhodlaní pustiť sa do hľadania leteniek za babku, oplatí sa vedieť, na čo sa treba...
27.3.2020Zobraziť článok

Prírodná kozmetika ponúka skutočné poklady. Vyskúšali ste…

Pravdepodobne ste aj vy počuli o blahodarných účinkoch prírodnej kozmetiky na našu pokožku a na...
23.3.2020Zobraziť článok