Od kávového zrnka ku kávovaru Tchibo Cafissimo

Keď sa povie Tchibo, automaticky si predstavíme kávu. Tchibo je jedným z najväčších výrobcov akostnej kávy na svete a jeho tradícia siaha až do roku 1949. Akú cestu prešla spoločnosť od prvného zrnka kávy až k fantastickému kávovaru Tchibo Cafissimo?

Nakupovanie na internete 17.7.2017

Tchibo založil pred takmer sedemdesiatimi rokmi Max Herz ako zásielkovú spoločnosť pre obchod s kávou. V deväťdesiatych rokoch poprvýkrát prekročila národné hranice a stala sa svetovým hráčom v obchode s kvalitnou kávou. Na Slovensku pôsobí od roku 1991.

Od roku 2004 však firma rozšírila svoju činnosť aj na iné odvetvie trhu, než je káva – a to od oblečenia cez dekorácie až po nábytok. Otvára kamenné predajne v nákupných centrách a v roku 2017 otvorila aj svoj prvý outlet na obchodnej ulici v Bratislave. Káve ostáva verná, o čom svedčí aj vrchol ich snahy o dosiahnutie dokonale lahodnej kávy – kapsulový kávovar Tchibo.

Prečo skúsiť Tchibo Cafissimo?

Radi si pochutnáte na lahodnej káve aj u seba doma? Milujete kávu v najrôznejších prevedeniach od espressa cez caffé crema až po cappuccino? Nedáte dopustiť na hustú našľahanú penu?

Od kávového zrnka ke kávovaru Tchibo cafissimo

Stačí aj jedno áno a môžete si byť istí, že tieto kávovary sú pre vás to pravé! Nie len, že máte na výber z niekoľkých rôznych designov, ktoré budú vašej kuchyni posovať. Každý deň si môžete pochutnať na niečom úplne inom. Tchibo kapsule sú pohodlné a nemusíte sa takmer o nič starať.

Čo môžete s kávovarmi Tchibo ochutnať?

  • 9 aromatických klasických druhov kávy
  • 4 kvalitné prémiové kávy
  • 3 druhy skvelých čajov

Na chuť Tchibo kávy sa môžete spoľahnúť, vždy dostanete kvalitu 100% Tchibo Arabica z certifikovanej trvalo udržateľnej produkcie.

Na výber máte z piatich rôznych kávovarov – vybrať si môžete ten pravý podľa designu, hmotnosti alebo ceny. Výbornú kávu vám ale uvaria všetky!

Súvisiace odkazy:

Odporučané články

Ako fungujú zľavové kupóny na Notino?

Kozmetika je vášňou nejednej ženy. Každá z nás chce byť krásna a príťažlivá! K tomu, aby sme boli...
20.7.2017 Zobraziť článok

Ako fungujú zľavové kupóny na Mall.sk?

Internetový obchod Mall.sk vám určite nemusíme dlho predstavovať - skúsenosť s nákupom na tomto e...
19.7.2017 Zobraziť článok

Zháňate darček? Stavte na darčekové sady od Notino!

Raz sú to narodeniny, inokedy meniny, potom výročie, Vianoce alebo promócie. Príležitostí, kedy...
18.7.2017 Zobraziť článok