CCC

CCC

ccc.eusk
V tomto obchode ponúkame iba zľavy a kupóny Zobraziť zľavy a kupóny »

CCC znamená to najlepšie pre vaše nohy. Ak hľadáte kvalitnú a módnu obuv za priaznivú cenu, voľba je jasná. Už nebudete chcieť žiadnu inú. CCC sa vám dostane pod kožu!

O obchode CCC

Expandujúca spoločnosť

CCC sa dá charakterizovať ako špecialista na modernú obuv! Spoločnosť CCC patrí k najrýchlejšie sa rozvíjajúcej sieti predajní s obuvou na Slovensku i vo svete. Vlastní viac než 700 predajní! Sieť sa za posledných 5 rokov pekne rozrástla o ďalšie predajne v Poľsku, Českej republike, Maďarsku, Nemecku, Rakúsku, Slovinsku, Rusku, Lotyšsku a pod. CCC Slovakia, s.r.o. má v Slovenskej republike 44 predajní. Stále sa rozrastá a vo svojej expanzii aj naďalej pokračuje. Je dôkazom, že ide o dynamickú spoločnosť so stabilným postavením na trhu.

Pohodlná CCC obuv

Často sa rozhodujete pri kúpe nových topánok podľa najnovších trendov zo ženských časopisov? Nie však vždy to, čo skvele vyzerá a je momentálne trendy, je zároveň aj pohodlné. Týmto je CCC obuv výnimočná. Ponúka obuv, ktorá je in a zároveň kladie dôraz na pohodlie. Poskytuje vašim nohám dokonalú podporu, vďaka ktorej bude každý váš krok ľahký ako pierko.

Široký sortiment obuvi i kabeliek

V CCC je čo vyberať! Nájdete tam široký sortiment atraktívnej a modernej obuvi pre dámy, pánov a deti za priaznivú cenu. CCC zľavy sú viac než atraktívne. Aktuálna kolekcia je zakaždým odrazom najzaujímavejších celosvetových trendov. Pozornosť sústreďuje CCC hlavne na kvalitnú koženú obuv LASOCKI. Aby toho nebolo málo, k CCC obuvi si môžete vybrať štýlovú kabelku a iné prostriedky pre starostlivosť o obuv. CCC topánky sú štýlové, v ponuke sa nachádza rôzna obuv na celý rok, vrátane CCC čižiem na zimu a sandálov na leto. Do predajne tejto značky sa oplatí vstúpiť aj kvôli kabelkám! CCC kabelky sú moderné a trendy a spolu s obuvou dokážu vytvoriť dokonalý outfit.

CCC obuv online

Na webovej stránke CCC si môžete prezerať celý sortiment obuvi, z ktorých niektoré si môžete objednať z pohodlia domova. Hoci nemá vlastný eshop, CCC obuv online ponúka eobuv.sk, ktorá sa špecializuje na predaj obuvi a doplnkov. Dodanie obuvi je bezplatné a zvyčajne 7 pracovných dní potrvá, kým budete mať k dispozícii svoje štýlové topánky. Doprava je zadarmo, ak máte nákup nad 25 eur a pri platbe vopred. Nie ste s výrobkom spokojní? Máte 30 dní na jeho vrátenie!

Ak vám nevyhovuje nákup obuvi online a chcete si obuv prezrieť naživo a najprv vyskúšať, žiadny problém. Predajne CCC sú po celom Slovensku. Otváracie hodiny predajní sú počas celého týždňa od pondelka do soboty od 9:00-20:00 a v nedeľu od 11:00-18:00. Navštívte svojho špecialistu na obuv!

  • V podobnom eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se na Casnaboty.cz

  • Podobny sklep Eobuwie.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Najlepšie produkty na Tchibo

Hľadáte štýlové oblečenie? Nový nábytok do domácnosti či záhrady? Alebo vybavenie do kuchyne? To...
17.7.2017 Zobraziť článok

Najlepšie DIY veľkonočné dekorácie, ktoré zmenia váš…

Jednoduché a originálne! Také môžu byť tohtoročné dekorácie na Veľkú noc, ktoré budú skrášľovať...
28.2.2018 Zobraziť článok

Mesiac kníh je tu: 3+1 rady pre každého milovníka kníh

Radi trávite čas nad dobrou knihou, ale v poslednom čase na to máte málo času alebo neviete po...
9.3.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1133 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.