CCC

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

CCC obuv

CCC sa dá charakterizovať ako špecialista na modernú obuv. Spoločnosť CCC patrí k najrýchlejšie sa rozvíjajúcej sieti predajní s obuvou na Slovensku a i vo svete. Vlastní viac ako 700 predajní! Sieť sa za posledných 5 rokov rozrástla o ďalšie predajne v Poľsku, Českej republike, Maďarsku, Nemecku, Rakúsku, Slovinsku, Rusku, Lotyšsku, Rumunsku a pod. CCC Slovakia, s.r.o. má v Slovenskej republike viac ako 50 predajní. Spoločnosť sa stále rozrastá a vo svojej expanzii pokračuje aj naďalej. CCC je dynamická spoločnosť so stabilným postavením na trhu. Je zárukou pre váš bezpečný nákup kvalitných produktov za dostupné ceny. Ponúka totiž detské, dámske a aj pánske topánky skutočne pre každého.

Ako ušetriť s CCC

Možností ako ušetriť pri nákupe v CCC je naozaj neúrekom. Medzi najpopulárnejšie patrí CCC Black Friday, Cyber Monday, ale aj populárne sezónne výpredaje. Práve počas sezónnych výpredajov máte jedinečnú možnosť ušetriť pri vašom nákupe iba vďaka tomu, že kupujete kúsky, pre ktoré sa zrovna končí sezóna. Pokojne ich však môžete uskladniť doma a využiť budúci rok, kedy budú ako nové.

Nezabúdajte ani na cashback, čiže peniaze naspäť z nákupu, ktoré môžete taktiež získať. Táto možnosť sa dá využiť aj počas známych akcií ako Black Friday a aj počas pravidelných sezónnych výpredajov. Ak teda viete ako na to, takmer vždy viete ušetriť pri jednom nákupe aspoň 2x. A to sa oplatí.

Obrázok

Ako získať zľavový kupón CCC 

Ušetriť s CCC môžete jednoducho aj pomocou zľavových kódov a zľavových kupónov. Tie nájdete priamo v internetovom obchode CCC alebo na webe Tipli. Práve na Tipli nájdete všetky aktuálne zľavy a zľavové kupóny prehľadne usporiadané, aby ste si mohli jednoduchšie vybrať. Kupóny môžete kombinovať aj s cashbackom. Ak sa zdá, že kupón už expiroval, vyskúšajte ho pre istotu priamo v košíku na CCC eshope. Niekedy totiž CCC nechá akciu v platnosti o deň, či dva dlhšie.

CCC zľavy - výpredaj a sezónne akcie

Hlavné zľavové kampane, ktoré CCC ponúka sú najmä výpredaje a rôzne sezónne akcie. Práve počas nich dokážete najlepšie ušetriť. Letný výpredaj a zimný výpredaj sú populárnejšie ako jarný a jesenný výpredaj. Samozrejme pri šetrení netreba zabúdať ani na zľavové kupóny, ktoré sa zväčša dajú použiť aj na produkty vo výpredaji. Využite túto výhodu vo svoj prospech, keďže väčšina internetových obchodov toto neumožňuje. CCC eshop je však skvelou výnimkou.

CCC obuv

Často sa rozhodujete pri kúpe nových topánok podľa najnovších trendov? Nie vždy to, čo skvele vyzerá a je momentálne v móde, je zároveň aj pohodlné. Týmto je CCC obuv výnimočná. Ponúka obuv, ktorá je IN a zároveň kladie dôraz na pohodlie. Poskytuje vašim nohám dokonalú podporu, vďaka ktorej bude každý váš krok ľahký ako pierko.

V CCC je z čoho vyberať! Nájdete tam široký sortiment atraktívnej a modernej obuvi pre dámy, pánov a deti za priaznivú cenu. Aktuálna kolekcia je zakaždým odrazom najzaujímavejších celosvetových trendov. Pozornosť sústreďuje CCC hlavne na kvalitnú koženú obuv LASOCKI. Aby toho nebolo málo, k CCC obuvi si môžete vybrať aj štýlové módne doplnky a prostriedky pre starostlivosť o obuv.

Obrázok

CCC kabelky

Okrem kvalitnej obuvi a prostriedkov na starostlivosť o obuv ponúka CCC eshop aj kabelky pre každú slečnu, či dámu. Vybrať si môžete z množstva vzorov a aj materiálov. Vybrané kúsky dokážete určite jednoducho zladiť s obľúbenými topánkami, či s celým outfitom. Ak hľadáte aj nové topánky a aj kabelku, tak ste na správnom mieste. Pozrite sa na článok ako ušetriť pri nákupoch a zistíte, že ani kombinácia nové topánky plus nová kabelka nemusí byť mimo vašich finančných možností. S CCC a Tipli je možné naozaj všetko.

Výhodné nakupovanie s CCC

Dôvodov prečo uprednostniť CCC pred konkurenčnými obchodmi s obuvou je naozaj neúrekom. Pre mnohých to je najmä široká ponuka produktov vlastných exkluzívnych značiek, ktoré nikde inde nenájdete. Výraznou výhodou však určite je aj široká sieť prevádzok, ktoré sú pomerne rovnomerne rozdelené po celom Slovensku. Možnosť navštíviť tú najbližšiu pri svojom domove tak má takmer každý. Opomenúť nemôžeme ani CCC klub. Ten ponúka exkluzívne zľavy nie len pre CCC eshop, ale aj pre kamenné predajne a aj pre iné partnerské internetové obchody, ktoré sa do tohto programu rozhodli zapojiť.

CCC má aj mobilnú aplikáciu, ktorá uľahčuje nakupovanie a prehliadanie celého spektra produktov. Jej stiahnutie je bezplatné a nájdete ju v Obchode Play pre operačný systém Android, respektíve v App Store, pre operačný systém iOS, a teda vlastníkov iPhonov. Ceny za ktoré viete pohodlne nakúpiť CCC obuv a kabelky sú však rovnaké v aplikácii aj na webe, a tak je výber tej lepšej varianty iba na vás. CCC je totiž špecialista na modernú obuv za dostupné ceny, čo približujeme aj v zaujímavom článku.

Predajne CCC

CCC chce byť k vám čo najbližšie. Práve preto nájdete na území Slovenskej republiky viac ako 50 predajní. Veľmi často navyše pribúdajú nové, a tak je veľmi pravdepodobné, že novú predajňu otvorí CCC ešte bližšie práve ku vám.

Názov predajneAdresa predajneOtváracia doba

CCC Bratislava Danubia

Panónska cesta 16Po.-Ne.: 09.00-21.00
CCC Žilina DubeňVysokoškolákov 52Po.-Ne.: 09.00-21.00
CCC Spišská Nová Ves MadarasMlynská 39Po.-Ne.: 09.00-20.00
CCC Nitra CentroAkademická 1/aPo.-Ne.: 09.00-20.00
CCC Košice GalériaToryská 5Po.-Ne.: 09.00-21.00
CCC Trenčín LaugaricioBelá 7271Po.-Ne.: 09.00-21.00
CCC Poprad MaxDlhé hony 1Po.-Ne.: 09.00-21.00
CCC TopoľčanyP. Jilemnického 4888/93Po.-Ne.: 09.00-20.00
CCC Trnava City ArenaKollárova 20Po.-Ne.: 09.00-21.00
CCC Banská Bystrica EuropaNa Troskách 25Po.-Ne.: 09.00-21.00

Kompletný zoznam viac ako 50 predajní nájdete priamo na webe CCC eshopu. Jednoducho podľa vašej adresy nájdete tú najbližšiu ku vám.

CCC reklamácie a vrátenie tovaru

V prípade reklamácie produktu zakúpeného či už na predajni alebo v internetovom obchode je najľahšia varianta navštíviť najbližšiu CCC predajňu a tam vyriešiť všetko potrebné. CCC kabelky a aj obuv však majú veľmi malé percento reklamovanosti, nakoľko sú z kvalitných materiálov a priamo v CCC vám vždy odporučia aj ochranné prostriedky vhodné na starostlivosť o ne. Nimi tak jednoducho predĺžite životnosť produktov a zabránite tak potrebe obuv, či doplnky reklamovať.

V prípade, že chce vrátiť tovar objednaný z eshopu z ľubovoľného dôvodu, tak na to máte 30 dní od zakúpenia tovaru. Dôvod môže byť naozaj ľubovoľný, či už ide o nesprávnu veľkosť, či zmenu názoru. Ak ste členom CCC klubu, tak máte na vrátenie tovaru až 120 dní od zakúpenia tovaru. Členstvo sa teda oplatí už iba z tohto dôvodu. 120 dní je totiž viac ako dosť času na rozmyslenie.

CCC klub

Práve CCC klub je jedinečnou možnosťou ako získať množstvo výhod naozaj jednoducho. Vstúpiť sa doňho dá naozaj jednoducho. Stačí sa iba zaregistrovať na webe a zvoliť možnosť prihlásiť sa do klubu. Členstvo je bezplatné a dá sa kedykoľvek zrušiť. Odmenou vám budú nie len zľavy, ktoré sú uplatniteľné v CCC, ale aj v iných internetových obchodoch ako Modivo, Karcher, či Audioteka. Okrem zliav viete využívať aj rôzne iné výhody ako napríklad až 120 dní na vrátenie tovaru, darček k vašim narodeninám, špeciálne promo akcie iba pre členov, prednostný nákup vybraných kolekcií, či prednostné pripojenie k telefonickej infolinke a mnoho ďalších.

K dispozícii sú tri základné úrovne členstva v CCC klube. Pri úrovni Štandard, ktorú získate automaticky po registrácii máte nárok na zľavu vo výške 10 % na jeden vami vybraný produkt. Vyššia úroveň Silver už ponúka širšie spektrum výhod priamo v CCC eshop, ale aj u vyššie spomínaných partnerov ako Modivo, či Karcher. Najvyššia úroveň Gold pridáva ďalšie skvelé ponuky, ktoré viete uplatniť napríklad na CCC obuv, či kabelky a zvyšuje zľavu u partnerov. Presné podmienky uplatnenia nájdete vždy priamo na stránke predajcu. V závere však platí, že CCC klub je skvelou možnosťou ako ušetriť priamo pri nákupe online alebo aj v kamennej predajni.

CCC kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je jedna zo skvelých vlastností eshopu CCC. Kladú na ňu naozaj veľkú prioritu. CCC zákaznícky servis môžete kontaktovať mailom alebo telefonicky. Všetky kontaktné údaje nájdete priamo v sekcii kontakty. Sledujte aj sociálne siete. Najmä CCC Facebook, kde nájdete zaujímavé informácie a novinky. Odporúčame sledovať aj Tipli tipy, kde nájdete skvelé informácie aj o CCC. Napríklad o výhodách CCC klubu.

Pohodlné nákupy aj v zahraničí

S CCC pohodlne nakúpite aj v zahraničí. Keďže sa jedná o nadnárodný internetový obchod, ktorý pôsobí vo viacero krajinách, tak vaše nákupy dokáže uľahčiť aj v zahraničí. Ak sa práve nachádzate v Českej republike, tak sa pozrite na českú verziu CCC. Sklamanie nepocítite ani v Poľsku. To je totiž krajinou, odkiaľ CCC pochádza, a tak je poľská verzia CCC naozaj skvelá. Jednoducho si vyberiete aj v Rumunsku. Stačí sa pozrieť na CCC Rumunsko. No a zabudnúť nemôžeme ani na našich južných susedov. Ak žijete v blízkosti maďarských hraníc, tak sa určite pozrite na maďarskú verziu CCC, či sa náhodou vo vašej blízkosti nenachádza nejaká predajňa. Pohodlné nákupy aj v zahraničí sú s týmto internetovým obchodom naozaj realitou.

CCC eshop

Nakupovanie v internetovom obchode má v porovnaní s predajňou množstvo výhod. Hlavnou z nich je jednoduché vyfiltrovanie produktov na také, ktoré vás zaujímajú a také, ktoré vás nezaujímajú. Nemusíte tak blúdiť po kamennej predajni a hľadať CCC lodičky, či CCC sandále. Vďaka skvelému filtrovaniu produktov ich dokážete v internetovom obchode objaviť ihneď. Filtrovanie je naozaj pokročilé a vyberať si môžete aj podľa značiek. Populárna je značka Lasocki (nie CCC Lasocky, ako je často nesprávne interpretované), ale aj iné známe najmä športové značky ako Adidas, Nike, či Reebok.

Ak vám nestačí ani takéto filtrovanie, tak môžete voliť aj podľa materiálu, farby, či typu podrážky. Jednoducho tu tak nájdete CCC tenisky, ale aj CCC snehule. Vybrať si môžete aj sezónu, na ktorú je obuv určená. Na záver je už len na vás, či budete vyberať z celej ponuky alebo iba z výpredajových kúskov.

CCC zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Sleva 15% na nezlevněné produkty při nákupu za min. 55eur

05.03.2023

Sleva -15% na všechny nezlevněné produkty, objednávka v hodnotě min. 1 400czk

13.02.2023

Zľavový kód -20 % na nezľavnené produkty pri nákupe nad 49 €

22.01.2023

Zľavový kód až 30 % na značku Americanos

14.02.2023

Zľavový kód CCC 25 % na všetko

13.11.2022

Zľavový kód až do 25 % na vybrané značky

01.11.2022

Zľavový kód CCC 20 % na oblečenie a Americanos

14.02.2023

Zľavový kupón až 20% na nezľavnené produkty pre členov klubu CCC

23.10.2022

Zľavový kupón až 15 % na nezľavnené produkty

14.02.2023

Sleva 20 % na nezlevněné sportovní boty a tenisky s kódem sport20

28.09.2022

Ako uplatniť zľavové kupóny na CCC

Neviete si poradiť s uplatnením zľavového kódu alebo kupónu v obchode CCC? Vyberte si vašu zľavu a ušetrite. Celý proces je mimoriadne jednoduchý. Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na CCC uplatniť. Ak chcete zobraziť zľavový kód CCC, tak kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu CCC. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Prejsť do košíka“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Kód alebo karta Klubu CCC“ skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Použiť“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Hľadáte iný zľavový kupón alebo kód? Pozrite sa na zľavové kódy eObuv.sk alebo zľavové kupóny About You. Ak sa zľavový kód nedá použiť, tak je možné, že už vypršala jeho platnosť, prípadne ho využívate na iný druh tovaru. Stačí sa pozrieť iba na vypísané chybové hlásenie a vyskúšať zmeniť obsah svojho košíka.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

CCC

CCC znamená to najlepšie pre vaše nohy. Vybrať si tu môžete kvalitné detské, dámske a aj pánske topánky vysokej kvality. V ponuke nájdete aj módne doplnky a CCC kabelky. CCC eshop ponúka často aj zľavy a pri nákupe cez Tipli môžete využiť aj cashback. Výpredaj dámskej obuvi je jedna z najpopulárnejších nákupných akcií pre mnohé dámy. Vyberte si nové topánky ako napríklad lodičky, baleríny, tenisky, šlapky, sandále, snehule a ušetrite. Nakupujte online alebo navštívte CCC predajne ako CCC Bratislava a ďalšie po celom Slovensku.

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

CCC v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 5,5 % späť z ceny nákupu v obchode CCC?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa