Oslávte Medzinárodný deň kávy s Tipli!

Krása a zdravie Nakupovanie 1. 10. 2018

Všetci milovníci kávy zbystrite pozornosť. Prvý októbrový deň máte sviatok, pretože je Medzinárodný deň kávy. Nie je vás málo. Káva je po čaji druhým najkonzumovanejším nápojom na svete. Vychutnajte si šálku espressa z pohodlia domova.

Káva pochádza z Etiópie a za jej povzbudzujúce účinky boli ako prvé spozorované na kozách. Tie začali byť plné energie po konzumácii čerstvých kávových zŕn. Dnes je už všeobecne známe, že káva nás nabíja energiou a o jej blahodárnych účinkoch niet pochýb.

Kávovary do domácnosti

Chceli by ste si vychutnať doma šálku kvalitnej kávy? Jej príprava je jednoduchá. Stačí vám na to ten správny kávovar a my vieme, kde si ho kúpite o niečo lacnejšie!

Espresso DeLonghi EC850

Pákový kávovar DeLonghi nadčasového dizajnu patrí medzi najobľúbenejšie podľa recenzií užívateľov. Stlačte jedno zo 6 podsvietených tlačidiel a kávovar s tlakom tlak 15 barov sa postará o lahodné kapučíno. Plusom je automatické čistenie kávovaru a odnímateľná nádobka na mlieko, ktorú môžte odkladať do chladničky. Kúpite na Hej.sk s cashbackom až 4 %.

Bežná cena
Cena s cashbackom
Bežná cena219 €
Cena s cashbackom210 €
kavovar Delonghi
Kúpiť na Hej.sk »

TIP: Osvedčenou klasikou vhodnou do pákového kávovaru je Tchibo káva.

Lacnejšie elektro vďaka cashbacku!

Nakupujte elektro lacnejšie. Na ich kúpe môžete ušetriť vďaka službe cashback. Prekliknite sa pred nákupom sortimentu z vybraného obchodu cez Tipli a získajte finančnú odmenu späť na Tipli účet.

Ako cashback funguje »

KRUPS Dolce Gusto

kavovar krups

Dizajnový kapsulový Nescafe Dolce Gusto kávovar vyniká jednoduchou obsluhou. Zmestí sa do každej kuchyne a behom chvíľky pripraví viac ako 30 druhov nápojov. Výhodou je rýchle zahriatie, a to už za 30 sekúnd. Po 5 minútach nečinnosti sa dokonca sám vypne. Na jeho kúpe v TPD.sk ušetríte až 3 %.

Bežná cena
Cena s cashbackom
Bežná cena 64,90 €
Cena s cashbackom63,00 €
Kúpiť na TPD.sk »

TIP: Káva bojuje proti únave a ospalosti viac, keď si tesne po jej vypití na pár minút odpočiniete.

Moka kávovar Bialetti

Chcete si pripraviť kávu ako praví taliani? Moka kávovar, známy aj ako koťogo, je to pravé pre pravých kávičkárov. Kávovar naplnený vodou a mletou kávou položíte na varič a po niekoľkých minútach začne káva prebublávať zvrchu cez filter do nádobky. Tento kávovar je veľmi skladný a cenovo dostupný. Pripravte si poctivú šálku životabudiča a ušetrite pritom 3 % z obchodu Okay.

Bežná cena
Cena s cashbackom
Bežná cena38,87 €
Cena s cashbackom37,70 €
kavovar kotogo
Kúpiť na Okay.sk »

Pri výbere kávovaru doporučujeme vždy sledovať recenzie produktu na stránke obchodníka. Kávovary s vysokým hodnotením od zákazníkov sú stávkou na istotu. Tie najväčšie zľavy a akcie na obľúbené kávovary nájdete vždy v aktuálnom elektro letáku.

Radi nakupujete so zľavou? Získajte až 25 % z nákupu späť!Pre zobrazenie tejto časti článku sa prosím zaregistrujte.Zaregistrovať saRegistrovať sa cez Facebook

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Nové zľavové kupóny v SuperPrsia.sk, Spartoo, Premier…

Neváhajte a poďte sa pozrieť, ako najlepšie ušetriť peniaze v novom týždni od 20.01.2021
19.1.2021Zobraziť článok

Nové zľavové kupóny v Moja linia, Wayfarer.sk, Agátin svět…

Neváhajte a poďte sa pozrieť, ako najlepšie ušetriť peniaze v novom týždni od 13.01.2021
12.1.2021Zobraziť článok

Nové zľavové kupóny v Eyerim, Feedo.sk, MyAustria.sk a…

Neváhajte a poďte sa pozrieť, ako najlepšie ušetriť peniaze v novom týždni od 23.12.2020
22.12.2020Zobraziť článok
- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.