Plameniaky a jednorožce kam sa pozrieš. Jedine na AliExpress!

Nákupy z Číny - produkty z AliExpress 11. 7. 2018

Plameniaky alebo skôr jednorožce? Jednoznačne sú favoriti roka. Pokiaľ sa ale nedokážete rozhodnúť, ktorý z nich si získal práve vás, nasledujúce riadky by vám mohli pomôcť, alebo si ich môžete užiť oboch spoločne za dúhové ceny!

Nielen tohtoročným hitom sú plameniaky a jednorožece, a tak ich teraz môžeme vídať napríklad na kabelkách, plážových dekách, vo vode, na záhrade, alebo ako hrnčeky. Máme tak pre vás 5 tipov, ktoré si na AliExpress môžete zaobstarať s dopravou zadarmo!

Nie ste si istí nakupovaním cez internet? Nemajte strach, pripravili sme si pre vás prehľadný návod ako nakupovať na AliExpress, aby ste si v pokoji mohli užívať výber nových kúskov a zbytočne nestrácať čas.

Nafukovací plameniak

 Nafukovací plameniak

Nafukovací plameniak z AliExpress.

 • Cena: 11.31 ‒ 12.34 €
 • Doprava na SR: zadarmo
 • Predpokladaná doba doručenia: 19 - 30 dní

Úžasný nafukovací plameniak pre deti. Zabráni vášmu dieťaťu vykĺznuť, ako z obyčajných nafukovacích matracov, čo uvítajú hlavne mamičky, ktoré doma majú začínajúcich plavcov (8 až 48 mesiacov). Samozrejme nezostávame iba u plameniakoch - môžete si vybrať aj jednorožca alebo labuť. Výrobca uvádza veľkosť 48 x 83 x 24 cm. Materiál je PVC.

Hodnotenie produktu: 5 z 5. Tento šikovný nafukovací doplnok je zatiaľ ohodnotený 42 zákazníkmi plným počtom hviezd. Dvaja kupujúci dokonca doložili reálne fotografie produktu. Tu nie je o čom diskutovať, predajcu s dvojročnými skúsenosťami na AliExpress môžeme jedine odporučiť.

Kúpiť na AliExpress

Osuška s jednorožcom AliExpress

 • Cena: 27.98 ‒ 28.22 €
 • Doprava na SR: zadarmo
 • Predpokladaná doba doručenia: 17 – 25 dní

Štýlový plážový uterák s dizajnom jednorožca alebo tiež plameniaka. To je to pravé na dovolenku! Či už ste pri bazéne, pri mori či v obľúbenému rybníčku blízkosti domova, osuška sa bude určite hodiť. Je hebučká, pretože materiál je 100% bavlna. Výrobca udáva veľkosť priemeru 150 cm, čiže sa na ňu pohodlne zmestíte napríklad aj s manželom alebo s deťmi. Objednajte si ho kým skončí leto na AliExpress.sk.

Jednorožec AliExpress

Štýlová osuška z AliExpress.

Ak vás zaujali zvieracie motívy, sú tu pre vás tiež plameniaky AliExpress na mnoho ďalších spôsobov.

Hodnotenie produktu: 4,9 z 5. Celkovo 190 hodnotení s väčšinovou prevahou plného počtu hviezd. Nakupujúci si väčšinou pochvaľujú rýchle dodanie a kvalitu materiálu. Obchodník s ročným pôsobením na AliExpress má už vyše 300 sledujúcich fanúšikov.

Ružový plameniak aj na taške

 Plameniak ružový

Taška s plameniakmi z AliExpress.

 • Cena: 3.44 €
 • Doprava na SR: zadarmo
 • Predpokladaná doba doručenia: 22 – 41 dní

Šikovná vodeodolná mini taštička s plameniakmi na krabičkové jedla alebo desiaty priamo pre vás do práce, na prechádzky, alebo na výlety po okolí. Je vyrobená z pevnej oxfordskej tkaniny a vnútro je vyplnený ekologickým hliníkovým filmom k dlhšiemu uchovaniu teploty vašich pokrmov. Výrobca vyrába kabelky s plameniakmi v dvoch veľkostiach: väčšia - 23 x 15 x 16 cm alebo menšia - 20 x 17 x 22,5 cm.

Hodnotenie produktu: 4,4 z 5. Produkt zatiaľ ohodnotilo celkovo 10 zákazníkov, a to väčšinou plným počtom hviezdičiek. Iba jednému zákazníkovi bol bohužiaľ výrobok doručený rozbitý. Obchodník samozrejme na komentár zareagovali a ponúkol možnosť riešenia. Obchodníka tak môžeme považovať za zodpovedného a potenciálne nákupy odporúčame.

Plyšový jednorožec AliExpress

 • Cena: 2.47 €
 • Doprava na SR: zadarmo
 • Predpokladaná doba doručenia: 22 – 41 dní

Roztomilé a plyšové klapky na oči s designom jednorožca! Táto paráda je nielen lacná, ale tiež úplne rozkošná a pristane každej, ktorá sa rada nechá uložiť k spánku nielen únavou, ale aj príjemným materiálom (bavlna). A nech už vám chce spánok prekaziť spln alebo ponocujúci priateľ, s týmito klapkami skrátka nemá žiadnu šancu. Výrobca udáva veľkosť okolo 20 x 8 cm.

Plyšový jednorožec AliExpress

Plyšový jednorožec z AliExpress .

Hodnotenie produktu: 4,9 z 5. Skvelé hodnotenie skoro vždy plné kompletným počtom hviezdičiek. Takto hodnotilo zatiaľ 31 zákazníkov, ktorí si pochvaľujú hlavne kvalitu materiálu a úžasne originálne prevedenie. Obchodníka s ročnou praxou na AliExpress a s 550 sledujúcim tak môžeme jedine odporučiť.

Pozrite sa na ďalšie AliExpress skúsenosti a recenzie zákazníkov.

Plameniak ako kľúčenka

Plameniak

Kľúčenka plameniak z AliExpress.

 • Cena: 1.49 €
 • Doprava na SR: zadarmo
 • Predpokladaná doba doručenia: 22 – 41 dní

Ak nechcete míňať príliš veľa peňazí, alebo viete, že predošlé doplnky nevyužijete, ale stále chcete byť IN, tak táto mini kľúčenka v designe plameniaka je presne to pravé. Je z príjemného materiálu a má do 12 cm. Nemusí byť zavesená iba na kľúčoch, môžete si ju pripnúť na batoh alebo kabelku. A samozrejme - výrobca ponúka nielen kľúčenky s designom plameniakov, ale tiež jednorožci alebo mačiatka.

Hodnotenie produktu: 4,8 z 5. Tento produkt ohodnotilo už viac ako 1135 zákazníkov väčšinou plným počtom hviezdičiek. Nakupujúci si chvália hlavne kvalitu a nevtieravý nápad, čo dokladá aj 67 reálnych fotografií urobených od zákazníkov. Obchodníka aj produkt, ktorý má takú veľa pozitívnych komentárov, môžeme určite odporučiť.

AliExpress nákup so zľavou

Určite viete, že v internetovom obchode AliExpress môžete nakúpiť takmer čokoľvek. Vedeli ste ale, že vaše nákupy vyjdú výhodnejšie vďaka Tipli.sk? Určitý druh tovaru si na AliExpress môžete dopriať so zľavou až 10%!

Nakúpiť so zľavou na AliExpress

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Sprievodca nakupovaním na AliExpress

Lacné nakupovanie zo zahraničia cez internet je doslova hitom! Na čo strácať čas a chodiť po...
3.4.2020Zobraziť článok

Ktoré letenky sú najlacnejšie?

Ak ste odhodlaní pustiť sa do hľadania leteniek za babku, oplatí sa vedieť, na čo sa treba...
27.3.2020Zobraziť článok

Prírodná kozmetika ponúka skutočné poklady. Vyskúšali ste…

Pravdepodobne ste aj vy počuli o blahodarných účinkoch prírodnej kozmetiky na našu pokožku a na...
23.3.2020Zobraziť článok