Tipy z Číny #5

Nákupy z Číny - produkty z AliExpress 14. 3. 2017

Nie len, že už nemusíte kvôli nakupovaniu opustiť pohodlie vášho domova. Dokonca nemusíte prehliadať nespočetné množstvo e-shopov, aby ste našli všetko, čo hľadáte. Nezáleží na tom, či je to maska na tvár, nové lodičky alebo batoh do školy - na AliExpress to zaručene nájdete. Nechajte sa zlákať čínskymi e-shopmi, lacným tovarom a dopravou zadarmo!

Aby ste sa v tom množstve ponúk neutopili, sledujte našu pravidelnú rubriku, v ktorej vám každý utorok prinášame prehľad toho najlepšieho, čo sme na čínskych e-shopoch našli. Tipnete si, čo nás dostalo tento týždeň?

1. Semiačka fialových paradajok

Tipy z Číny #5

Z každej strany počúvate aké je bio zdravé. Nie je však bio ako bio. Skutočne môžete dôverovať len tomu, čo si vypestujete samy. A keď sme písali, že na čínskych internetových obchodoch nájdete všetko, mysleli sme to doslova - dôkazom sú tieto fialové paradajky. Aj vy ste zvedaví ako asi chutia? Hodnotenie predajcu: 95,1 %.

Kúpiť na AliExpress za 0,38 €

2. Dámske elegantné lodičky

Tipy z Číny #5

Konečne môžeme odložiť zimné čižmy a hor sa do lodičiek! Hodia sa k džínam aj sukni, krásne vám predĺžia a zoštíhlia nohy a jednoducho z vás “spravia dámu”. Ak váhate, ktorými obohatiť svoj šatník inšpirujte sa našim tipom. Elegantné lesklé lodičky oživia každý váš outfit. Hodnotenie predajcu: 93,9 %.

Kúpiť na AliExpress za 54,40 €

3. Farebné otlačky pre vaše deti

Tipy z Číny #5

Deti nám rastú pred očami. Nedávno sa im podarilo prejsť prvé tackavé kroky, povedať prvé slová, ktoré ako tak dávali zmysel, a ani sa nenazdáme a vedieme ich prvýkrát do školy. Zachyťte momenty ich detstva. Do týchto odliatkov môžete vytvoriť otlačok ich malej ručičky či nožičky, a tak si aj po rokoch pripomenúť, aké drobné boli. Hodnotenie predajcu: 96,8 % .

Kúpiť na AliExpress za 1,54 €

4. Originálna hračka pre mačky

Tipy z Číny #5

Darujte svojej mačke originálnu hračku, ktorá ju (a možno aj vás) zabaví na poriadne dlho. Ako vidíte na obrázku, laser zobrazí animáciu myši - a to nenechá žiadnu mačku “chladnú”. :-) Animácia je viditeľná na najrôznejších povrchoch a aj na svetlých farbách. Hodnotenie predajcu: 97,2 %.

Kúpiť na AliExpress za 1,16 €

5. Dávkovač zubnej pasty

Tipy z Číny #5

Veselé žlté postavičky "Miňonovia" si získajú skrátka každého. Vidíme ich na batohoch, tričkách, hračkách a teraz aj dávčkovači zubnej pasty. S týmto veselým dávkovačom rozjasníte svoju kúpeľňu a navyše je praktický - okrem dávkovania pasty na neho môžete pripevniť vaše zubné kefky a deti ho budú jednoducho zbožňovať! Už žiadne nútenie do umývania zubov! Hodnotenie predajcu: 97,1 %.

Kúpiť na AliExpress za 8,80 €

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

AliExpress Day 2020: Najväčší nákupný festival je späť

Nakupovanie môže byť pre niekoho vášňou a pre niekoho iného môže byť nutným zlom. Každý však pri...
30.6.2020Zobraziť článok

Kde hľadať lacné letenky?

Nazrite do tajov cestovania za pár drobných! Nemusíte minúť majland, aby ste sa dostali aj do...
1.6.2020Zobraziť článok

10 TOP darčekov na Baby shower

Baby shower je anglický pojem označujúci oslavu očakávaného narodenia dieťaťa, ktorá sa koná pár...
21.5.2020Zobraziť článok
- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.