Tipy z Číny #8

Nákupy z Číny - produkty z AliExpress 4. 4. 2017

V čínskych internetových obchodoch nájdete veci, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Neveríte? Istotne vás presvedčíme niektorými produktami v dnešnom diele! Sledujte našu pravidelnú rubriku, a tie najlepšie výrobky vám už nikdy neutečú.

Dnešný článok je zameraný na obľúbený Aliexpress. Kde inde nájdete toľko zaujímavých produktov, ktoré vám bude každý závidieť? Pustite sa do čítania a nechajte sa inšpirovať našimi tipmi :-)

Semiačka dúhových paradajok

Tipy z Číny #8

Fialové paradajky sme už vyskúšali. Ale čo to, oni existujú ešte aj dúhové? To budú ale susedia pozerať! Z jednej stonky vyrastú paradajky zelenej, modrej, červenej či fialovej farby. Ako je to možné? Tiež nechápeme, ale zaručene ich chceme ochutnať! :-) Hodnotenie predajcu: 94,1 %.

Kúpiť na Aliexpress za 0,46 €

Cyklistické okuliare

Tipy z Číny #8

Cyklistická sezóna už klope na dvere. Niektorí už svoje milované dopravné prostriedky vytiahli, iní na ten správny moment ešte čakajú. Tak či onak, kvalitné cyklistické okuliare sa vám budú hodiť. Tieto sú ľahké, tenké a predovšetkým 100% ochránia pred UV žiarením. Hodnotenie predajcu: 94,1 %.

Kúpiť na Aliexpress za 1,36 €

Dúhové chryzantémy

Tipy z Číny #8

Na jar to má farbami len tak hýriť! A čo sa týka záhrady, platí to dvojnásobne. Nech sa v nej cítite príjemne, zasaďte si tieto dúhové farebné chryzantémy, ktoré sa za každých podmienok postarajú o zlepšenie nálady. Hodnotenie predajcu: 97 %.

Kúpiť na Aliexpress za 0,41 €

Čierna pleťová maska

Tipy z Číny #8

Ak vás trápia čierne bodky, alebo iné nedokonalosti pleti, určite oceníte túto čiernu pleťovú masku na tvár. Jednoducho sa aplikuje, k pokožke je jemná a výsledky sú zaručené! Hodnotenie predajcu: 96,5 %.

Kúpiť na Aliexpress za 1,68 €

Forma na lievance

Tipy z Číny #8

Prekvapte svoju polovičku chutnými lievancami! Z touto praktickou formou to bude hračka. Stačí umiestniť formu na panvicu a naliať do nej pripravené cesto. A hľa! Skvelé raňajky sú na svete. Hodnotenie predajcu: 96,4 %.

Kúpiť na Aliexpress za 4 €

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Sprievodca nakupovaním na AliExpress

Lacné nakupovanie zo zahraničia cez internet je doslova hitom! Na čo strácať čas a chodiť po...
3.4.2020Zobraziť článok

Ktoré letenky sú najlacnejšie?

Ak ste odhodlaní pustiť sa do hľadania leteniek za babku, oplatí sa vedieť, na čo sa treba...
27.3.2020Zobraziť článok

Prírodná kozmetika ponúka skutočné poklady. Vyskúšali ste…

Pravdepodobne ste aj vy počuli o blahodarných účinkoch prírodnej kozmetiky na našu pokožku a na...
23.3.2020Zobraziť článok