Transformers - hračky, ktoré deti milujú

Deti Mamičky a deti Nakupovanie Zahraničné a ostatné 6. 9. 2019

Pred viac ako 10 rokmi vstúpili na trh špeciálne figúrky Transformers. Tieto akčné hračky propagované komiksom, neskôr filmom a seriálom, boli mimoriadne úspešné po celom svete, vrátane Slovenska. Dobrodružstvá Autobotov sa stali súčasťou detstva jednej generácie. Aké sú súčasné podoby figúrok z tohto populárneho príbehu?

Transformers - príbeh spojený s detstvom a skorou pubertou súčasnej generácie 20-ročných. Animovaný film vznikol na námety figúrok a rovnomenného komiksu. Ich sláva však neskončila po uvedení filmu do kín a odvysielaní seriálu v televízii. Ešte aj dnes nájdete fanúšikov tejto nezvyčajnej série, ktorí majú záľubu v zbieraní figúrok Transformers.


Podstatou príbehu o Transformers je boj dobra proti zlu. Vojna medzi hrdinskými Autobotmi a diabolskými Detepticonmi sa zdá byť nekonečná. Zatiaľčo Detepticoni bojujú o neobmedzenú nadvládu a snažia sa ľudstvo vyhladiť, Autoboti sa menia na autá, ktoré pomáhajú ľuďom. 

transformers figurka

Hračky Transformers

Farebné figúrky Transformers, rovnako ako ich protipóly, majú dve tváre: silné a výkonné roboty a športové automobily, nákladné autá alebo iné vozidlá. Väčšina z nich má pohyblivé končatiny so zbraňami. Správne poskladaný transformer nadobúda jeden z nasledujúcich tvarov.

eBay.com - tu nájdete všetko, čo hľadáte

Na eBay.com nájdete všetko, čo potrebujete - od oblečenia po hračky pre deti. Za nákup môžete ušetriť vďaka cashbacku - zaregistrujte sa na Tipli a získajte späť až 2 % zo svojho nákupu.

Nakupovať na eBay »

Transformer Optimus Prime

Optimus Prime je vodcom spoločenstva Autobotov. Rešpekt si získal hlavne pre svoju odvahu a obetavosť. Je veľmi empatický, čo nie je pre robota typická vlastnosť. Jeho podoba je futuristické nákladné auto. Najslávnejší Transformer je aj hlavným hrdinom napríklad vo filmoch Transformers 4 či Transformers 5.

transformer optimus prime

Figúrka Optimus Prime na eBay.com

Cena na eBay.com
Cena na eBay.com 20,16 €
Kúpiť na eBay.com

Transformer Bumblebee

Bumblebee - najmladší člen skupiny Autobotov. K životu pristupuje so svojským mladistvým postojom. Na jednej strane je bezohľadný a nepozorný, ale zároveň ušľachtilý a rešpektovaný. Jeho podoba je žltý športový automobil s plazmovým delom na streche. Postave Bumblebee bol venovaný samostatný film, ktorý mal premiéru v roku 2018.

Figúrka Bumblebee na eBay.com

Cena na eBay.com
Cena na eBay.com 18,59 €
Kúpiť na eBay.com »
transformer bumblebee

TIP: Ak si myslíte, že figúrky Transformers vaše deti neosloví, prečítajte si naše tipy na interaktívne hračky pre chlapcov a dievčatá a dajte im dokonalý darček.

Tranformer Prowl

Transformer Prowl, ako znalec bojových umení, je typickým samotárom - vždy odmieta pracovať v tíme. Pre tento Autobot sú typické vlastnosti nekonečná trpezlivosť a bezhraničná lojalita. Jeho alter egom je rýchle policajné vozidlo

Transformer Prowl

Figúrka Prowl na eBay.com

Cena na eBay.com
Cena na eBay.com 33,48 €
Kúpiť na eBay.com »

Transformers aj do detskej knižnice

Populárne figúrky vychádzajú zo svetoznámej komiksovej série. Naozajstnému fanúšikovi by doma nemal chýbať ani originálny komiks a filmy o Transformers. Pozrite sa, kde nakúpite knihy a filmové DVD vďaka Tipli s cashbackom:

  • BUX.sk - komiksy a knihy iných žánrov s cashbackom 1,5 %.
  • Market24.sk - market, kde nájdete knihy, hračky a filmové DVD. Pri nákupe získate  2,5 % späť z nákupu.
  • Panta Rhei - vyberte si knihy a komiksy na motívy Transformers v najväčšom slovenskom kníhkupectve s cashbackom  2 %.
Nakupovať s cashbackom »

Transformer Ratchet

V každej bojovej skupine by mal byť lekár, ktorý okamžite poskytne prvú pomoc v prípade nešťastnej udalosti. V spoločenstve Autobotov je ním Ratchet, ktorý sa mení na žltú obrnenú sanitku. V boji používa zbrane, ktoré vyzerajú ako chirurgické nástroje.

Figúrka Ratchet na eBay.com

Cena na eBay.com
Cena na eBay.com 24,87 €
Kúpiť na eBay.com »
transformer Ratchet

TIP: Nech je Deň detí každý deň! Pozrite sa na naše nápady na darčeky na deň detí, aby bol tento sviatok tých najmenších nezabudnuteľný.

Transformer Megatron

Podvodník, zloduch, večne nahnevaný a arogantný - to je Megatron. Jeho veľkou zbraňou je delo na ramene. Navyše má dva meče, ktoré sa premieňajú na vrtuľník.

Transformer Megatron

Figúrka Megatron na eBay.com

Cena na eBay.com
Cena na eBay.com 14,74 €
Kúpiť na eBay.com »

Rameno Bumblebee

Skvelou hračkou pre malých fanúšikov Transformerov je aj samostatné plazmové rameno Bumblebee. Robotická končatina sa dá jedným pohybom premeniť na energetické delo, ktoré žiari a vydáva zvuky.

Rameno Bumblebee na eBay.com

Cena na eBay.com
Cena na eBay.com 18,83 €
Kúpiť na eBay.com»
rameno bumblebee

TIP: Nezabúdajme aj na klasické hračky. Popri moderných hračkách vyberte pre svoje deti aj niektoré, s ktorými ste sa hrali aj vy.

Hodinky Transformers

Nejedno dieťa by chcelo mať svoju obľúbenú hračku vždy pri sebe. Vyberte mu hodinky Transformers, ktoré sa dokážu zmeniť na robota. Hodinky a zároveň hračku tak získate v jedinom zariadení.

hodinky transformers

Hodinky Transformers na Bay.com

Cena na eBay.com
Cena na eBay.com 9,40 €
Kúpiť na eBay.com »

Maska Bumblebee 

Vďaka maske na motív transformera Bumblebee a môže každé dieťa cítiť výnimočne a hrdinsky. Prilba má funkciu zmeny hlasu s 5 nahratými frázami z filmu Transformers: The Last Knight. Vďaka popruhom je možné masku upraviť na potrebnú veľkosť.

Maska Bumblebee na eBay.com

Cena na eBay.com
Cena na eBay.com 49,08 €
Kúpiť na eBay.com »
maska bumblebee

eBay.com pre všetkých

V eshope eBay nájdete hračky pre deti, ktoré splnia všetky sny. Využite cashback a nakupujte darčeky a prekvapenia. Vďaka Tipli môžete za nákup ušetriť až 2 %.

Nakupovať s cashbackom »

Zábava v každom veku

Všetci, bez ohľadu na dátum narodenia, máme radi zábavu. Pre príjemne chvíle zoženiete hry a hračky vďaka Tipli s cashbackom aj v týchto obchodoch:

  • Minulo - hračky pre najmenších, malých aj väčších nájdete v Mimulo s cashbackom 3,5 %.
  • Feedo.sk - populárny eshop zameraný na detský tovar, vrátane hračiek. Pri nákupe získate až 5 % späť z nákupu.
  • AliExpress - tu nakúpite vybavenie do detskej izby a domácej hračkárne s cashbackom až 10 %.Odporučané články

Odporučané články

AliExpress Day 2020: Najväčší nákupný festival je späť

Nakupovanie môže byť pre niekoho vášňou a pre niekoho iného môže byť nutným zlom. Každý však pri...
30.6.2020Zobraziť článok

Kde hľadať lacné letenky?

Nazrite do tajov cestovania za pár drobných! Nemusíte minúť majland, aby ste sa dostali aj do...
1.6.2020Zobraziť článok

10 TOP darčekov na Baby shower

Baby shower je anglický pojem označujúci oslavu očakávaného narodenia dieťaťa, ktorá sa koná pár...
21.5.2020Zobraziť článok
- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.