Vyberáme darček na Deň otcov

Nakupovanie 16. 6. 2018

Tretiu júnovú nedeľu majú sviatok všetci oteckovia. Pripravte tomu svojmu taký Deň otcov, na ktorý nezabudne ani on ani vy. Zabudnite na "otrepané darčeky" a inšpirujte sa darčekom z nášho výberu.

Deň otcov sa vo svete slávi už od roku 1910. Za jeho vznikom stojí hrdá dcéra Sonora Smart Doddová, ktorá vnímala svojho otca ako hrdinu, ktorý sa po smrti manželky musel popasovať s výchovou šiestich detí. Povedala si, že keď si svoj deň zaslúžia matky, zaslúžia si ho aj otcovia. Prvýkrát sa Deň otcov slávil na narodeniny Sonorinho otca 19. júna 1910. Sviatok naberal na popularite a od roku 1966 sa oficiálne oslavuje tretiu júnovú nedeľu.

Deň otcov dátum. Kedy to vlastne je?

Aj Deň otcov 2018 oslavujeme tretiu júnovú nedeľu, presne 17. júna Poďakujte sa otcovi, že sa o vás s láskou stará a pripravte mu deň, na ktorý bude s láskou spomínať.

Darček pre otca

Možností, ako prekvapiť otca je veľa. Poznáte ho a viete, čo mu urobí radosť. Prinášame niekoľko tipov, ako otcovi pripraviť skutočne výnimočný deň.

Lístok na futbal

futbal

Fanúšik futbalu si príde na svoje.

Otec si v televízii nenechá utiecť žiaden zápas a keby futbalisti a tréner robili to, čo im z gauča káže, výhry by sa len tak sypali? Lístok na zápas obľúbeného futbalového klubu a nezabudnuteľná atmosféra štadiónu plného futbalových nadšencov bude zážitkom, na ktorý tak skoro nezabudne.

Kúpiť lístok na futbal

Bez krížoviek ani na krok

Ráno káva a krížovka. Poobede káva a krížovka. Pred spaním krížovka. Deň bez krížovky – stratený deň. Vidí to takto aj váš otec? Predplaťte mu magazín pre krížovkára alebo mu kúpte veľkú knihu krížoviek. Osemsmerovky, maľované či švédske krížovky... Poriadne mu to skombinujte, aby mal dobrú krížovku stále po ruke.

Pozrieť krížovky lacnejšie
krížovky

Krížovky udržia rozum v pohybe.

Niečo pre milovníkov piva

pivo

Pivný kúpeľ je to pravé.

Otec by sa v pive aj kúpal? Žiadny problém. Pivné kúpele sú v dnešnej dobe veľmi populárne. Je z čoho vyberať. Splňte mu sen a doprajte mu wellness s pivným kúpeľom. Otec si oddýchne a o tom, že sa v pive aj kúpal sa pochváli všetkým svojim kamarátom. Kúpeľ uvoľňuje svalstvo, prehrieva kĺby, ozdravuje vlasy a podporuje imunitný systém. Otec z pobytu príde ako vymenený.

Kúpiť pivný kúpeľ

Darček pre kutila

Keby nemusel, z dielne by ani nevyšiel? Tajne túži po novej brúske, vŕtačke či ručnej kotúčovej píle? Predstavte si, ako mu zažiaria oči, keď to bude rozbaľovať. Stavte sa, že hneď bude skúšať, či darček funguje ako má. Podporte kreativitu svojho otca a darujte mu to, s čím robí najradšej. Využite Datart zľavový kód a doprajte otcovi to najlepšie za výborné ceny.

Prezrieť ponuku náradia
vŕtačka

Dobrá vŕtačka nič nepokazí.

Deň strávený s otcom

turistika

Výlet, na ktorý nezabudnete.

Zoberte otca na jeho obľúbené miesta. Na prechádzku do lesa alebo na túru. Tam, kde vás ako dieťa bral najradšej. Doprajte mu návrat v čase a vypočujte si príbehy, ktoré ste už stokrát počuli. Zoberte aj svojho syna a vytvorte si každoročnú tradíciu. Príde čas, keď takáto prechádzka padne dobre vám.

Vybrať výlet lacnejšie

Kozmetika na holenie

Pena na holenie, voda po holení a žiletka sa otcovi vždy zíde. Praktický darček, ktorý nikdy nič nepokazí. Obľúbenú značku kozmetiky svojho otca dobre poznáte, vybrať vhodný balíček nebude problém. Otec nosí bradu a s takýmto balíčkom by ste neuspeli? Starostlivosť o fúzy a bradu má tiež svoje špecifiká. Olej, balzam a kefu na bradu už má?

Vybrať pánsku kozmetiku
brada

Vhodná kozmetika poteší každého muža.

Ponožky, spodné prádlo, papuče

ponožky

Ponožky nemusia byť nudným darčekom.

Od Vianoc prešlo už niekoľko mesiacov, ponožiek a spodného prádla nikdy nie je dosť. Na vianočný darček v tejto podobe si otec už zvykol, na Deň otcov ho určite neočakáva. Ponožky a spodné prádlo nemusia byť len biele alebo čierne. S výberom sa trošku pohrajte a vyberte motív, ktorý otcovi vyčarí úsmev na tvári. Originálne modely nájdete napríklad v Tchibo.

Pozrieť pánsku módu

Inšpirovali ste sa? Viete, čím na deň otcov prekvapíte toho svojho? Kedy je deň otcov ste si zapamätali?

★Tajomstvo, ako nakupovať darčeky lacnejšie.

Vedeli ste, že Tipli vám prináša tie najaktuálnejšie zľavy a kupóny? Skombinujte ich s cashbackom od Tipli a pri svojom nákupe ušetrite maximum.

Nakupovať darčeky výhodnejšie

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Zariaďte si spálňu s Möbelix

Zariaďte si spálňu s Möbelix

Človek prespí približne 1/3 svojho života. Spálňa a najmä posteľ sú preto veľmi dôležitým prvkom,...
22.10.2021Zobraziť článok
AliExpress nakupovanie bez cla

AliExpress nakupovanie bez cla

Médiami často skloňovaný zákon, ktorý schválila Európska komisia a týka sa aj platby cla pri...
21.10.2021Zobraziť článok
Nákupy online - poznajte svoje práva a povinnosti

Nákupy online - poznajte svoje práva a povinnosti

Radi nakupujte cez internet? Online nákupy sa často spájajú s rôznymi výhodami oproti kamenným...
16.10.2021Zobraziť článok

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.