Vypravte deti na tábor v prírode. Čo im zabaliť?

Mamičky a deti 30. 6. 2017

Každé dieťa sa teší na výlet do prírody. Kopec slniečka, kamaráti a táborové ohne. Čas letných táborov sa blíží - viete, čo by so sebou vaše dieťa malo určite mať?

Detský tábor je zlatý klinec každého leta a zaslúžené dobrodružstvo po vysvedčení. Pred vypravením ratolesti do tábora ste možno od organizátorov dostali podrobný zoznam toho, čo by vaše dieťa malo mať v batožine. Na čo by ste rozhodne nemali zabudnúť?

Repelent

Kliešte ani štípance od komárov nie sú nič príjemné a môžu sa z nich vyvinúť nepekné komplikácie. Zabaľte dieťaťu do tábora kvalitný repelent a chraňte ho pred hmyzom.

Detský tábor

Repelent PREDATOR JUNIOR (5,78 €, Pilulka.sk), Diffusil repelent vreckový spray (3,30 €, Pilulka.sk), Diffusil repelentný spray Kids (4,50 €, Lieky24),

Opaľovací krém

Spáleniny od slnka dokážu pekne znepríjemniť deň. Počas letného tábora deti neustále lietajú vonku na slniečku. Preto sa ich jemná pokožka spáli raz dva. Dajte im so sebou opaľovací krém, nech si môžu pobyt na čerstvom vzduchu užiť do sýtosti!

Detský tábor

Ladival transparent spray 30 (11,09 €, Pilulka.sk), Daylong kids SPF 30 (8,68 €, Lieky24), Eucerin ochranný krémový gél na tvár 30 (9,07 €, Pilulka.sk)

Batoh

Na túrach po lese nesmie chýbať praktický malý batoh, do ktorého sa vojde desiata, pitie, pršiplásť aj vreckovky. Zvoľte ľahké batôžky, aby sa váš drobček neťahal so zbytočnou váhou navyše.

Detský tábor

Ebulobo batoh Karkulka (23,02 €, Bambino.sk), Label Tour Rytier (23,75 €, Bambino.sk), Adidas batoh (34,61 €, Bambino.sk)

Kniha

Počas voľného programu poobede či pred večierkou sa vaše dieťa musí niečím zabaviť. Ak máte doma malého knihomoľa, potom ho určite nemôžete poslať na výlet bez niečoho pekného na čítanie.

Detský tábor

Ľadové kráľovstvo - cestovný denník (7,99 €, Market24), Ako veci fungujú v meste(9,52 €, Market24), Krtko a jar (2,51 €, Market24),

Oblečenie

Vybrať vhodné oblečenie na týždeň dopredu a správne odhadnúť počasie nie je nič jednoduché. Dieťa sa určite nezaobíde bez nepremokavej ľahkej bundy, teplej mikiny a nejakého letného oblečenia. A nezabudnite ani na pevné a pohodlné topánky na túry. Vieme, kde zoženiete detské oblečenie lacno.

Detský tábor

Nepremokavá bunda (teraz za 35,95 €, ZOOT), Melírované tričko (11,99 €, BonPrix), Reebok botasky (teraz za 34,90 €, Answear)

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Slúchadlá a klávesnica lacno? Nakúpte počítačové…

Ak radi hráte počítačové hry alebo trávite podstatnú časť dňa pri monitore, mali by ste sa...
21.8.2018 Zobraziť článok

Avon pre krajšie ženy a lepšiu spoločnosť

Avon je kozmetická spoločnosť, ktorá sa stará nielen o krásu všetkých žien, ale aj o ich lepšie...
21.8.2018 Zobraziť článok

Nakupujte knihy lacno! Objavte kúzlo Bux.sk

Vonku sa stmieva a vám sa nechce nič robiť? Zabaľte sa do deky, uvarte si čaj, ktorý rozvonia...
21.8.2018 Zobraziť článok

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1268 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.