Zarobte na internete až stovky tisíc mesačne

12. 6. 2018

Máte webové stránky? Nechajte ich pracovať za vás a zarobte si pomocou systému provízií a partnerstva s Tipli až niekoľko stoviek eur mesačne. Chcete začať zarábať ešte dnes? Prečítajte si, ako affiliate spolupráca funguje v praxi.

Čo je affiliate a ako na tom zarobiť

Affiliate marketing alebo ak chcete provizný marketing je zameraný na výkon. Partneri smerujú zákazníkov na stránky cieľového e-shopu, ktorý v prípade uskutočnenia objednávky zákazníkom, vyplatí províziu partnerovi. Cieľ affiliate partnerstva je teda jasný - presvedčiť zákazníka k akcii (väčšinou objednávke).

Affiliate partnerstvo s portálom Tipli

Affiliate program je jednoduchou cestou, ako zarobiť peniaze propagáciou portálu Tipli na iných webových stránkach. V praxi to jednoducho znamená, že vám zaplatíme za každého aktívneho užívateľa, ktorý príde z vašich stránok, zaregistruje sa a uskutoční prvý nákup.

Vydělejte na internetu až desítky tisíc měsíčně

Ako propagovať cashback portál Tipli?

Na svoje webové stránky umiestnite banner alebo textový odkaz, ktorý odkazuje na portál Tipli. Za každú platnú registráciu získate províziu až 10 € na váš účet podľa druhu spolupráce. Pozor! Bannery musia byť vždy schválené, aby neporušovali žiadne pravidlá spolupráce!

Ako spoznáte, že nový zákazník prišiel cez moju stránku?

Každému affiliate partnerovi pridelíme unikátny odkaz, ktorým identifikujeme návštevníkov, ktorý prichádzajú práve z vašej stránky.

Ako sa stať affiliate partnerom Tipli?

Zaregistrujte sa na Tipli a zašlite nám svoj registračný email na marketing@tipli.cz. Vygenerujeme vám unikátny odkaz, ktorý vložíte na váš web.

Výhody affiliate spolupráce s Tipli

  • Na svojom webe budete propagovať vždy tie najvýhodnejšie ponuky na trhu, pretože Tipli poskytuje najvyššie cashback odmeny na Slovensku.
  • Partnerom automaticky nastavujeme prémiový Zlatý účet ? pre VIP zákazníkov.
  • Monitorujeme činnosť všetkých našich partnerov a tých najlepších odmieňame - to znamená, že s Tipli zarobíte ešte viac!
  • Výplata odmeny každý mesiac, po dohode aj častejšie.

Čo je cashback portál Tipli

Cashback portál Tipli vznikol 15.10.2016. Za veľmi krátku dobu sa stal vďaka svojmu produktu jedným z najobľúbenejších cashback portálov na trhu. Hlavnou konkurenčnou výhodou je garancia najvyšších cashback odmien. Z každého nákupu získajú užívatelia až 25 % späť. Každý deň Tipli pridáva nové zľavy a zľavové kupóny z partnerských obchodov. Tipli tiež vydáva online magazín s radami, ako nakupovať na internete. Cieľom Tipli je stať sa najrýchlejšie rastúcim cashback portálom v strednej Európe. Tipli momentálne pôsobí v Česku, na Slovensku, Poľsku, pripravuje sa expanzia do Rumunska a ďalších krajín.

Odporučané články

Shopping fever 2019: Zoznam všetkých zliav a obchodov

Jedinečná nákupná akcia Shopping Fever je opäť tu! Môžete sa tešiť na tri dni plné zliav a...
21.3.2019Zobraziť článok

TOP 10 lacných vychytávok do kuchyne z AliExpressu

Radi varíte a v kuchyni trávite väčšinu voľného času? Potom iste oceníte každú vychytávku do...
20.3.2019Zobraziť článok

Aktuálne akciové letáky #12. týždeň: maslo za 1,19 €,…

Jar už klope na dvere a s ňou aj Veľká noc. Obchody si pre vás poctivo pripravili sviatočne...
19.3.2019Zobraziť článok

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1501 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo