Zarobte na internete až stovky tisíc mesačne

12. 6. 2018

Máte webové stránky? Nechajte ich pracovať za vás a zarobte si pomocou systému provízií a partnerstva s Tipli až niekoľko stoviek eur mesačne. Chcete začať zarábať ešte dnes? Prečítajte si, ako affiliate spolupráca funguje v praxi.

Čo je affiliate a ako na tom zarobiť

Affiliate marketing alebo ak chcete provizný marketing je zameraný na výkon. Partneri smerujú zákazníkov na stránky cieľového e-shopu, ktorý v prípade uskutočnenia objednávky zákazníkom, vyplatí províziu partnerovi. Cieľ affiliate partnerstva je teda jasný - presvedčiť zákazníka k akcii (väčšinou objednávke).

Affiliate partnerstvo s portálom Tipli

Affiliate program je jednoduchou cestou, ako zarobiť peniaze propagáciou portálu Tipli na iných webových stránkach. V praxi to jednoducho znamená, že vám zaplatíme za každého aktívneho užívateľa, ktorý príde z vašich stránok, zaregistruje sa a uskutoční prvý nákup.

Vydělejte na internetu až desítky tisíc měsíčně

Ako propagovať cashback portál Tipli?

Na svoje webové stránky umiestnite banner alebo textový odkaz, ktorý odkazuje na portál Tipli. Za každú platnú registráciu získate províziu až 10 € na váš účet podľa druhu spolupráce. Pozor! Bannery musia byť vždy schválené, aby neporušovali žiadne pravidlá spolupráce!

Ako spoznáte, že nový zákazník prišiel cez moju stránku?

Každému affiliate partnerovi pridelíme unikátny odkaz, ktorým identifikujeme návštevníkov, ktorý prichádzajú práve z vašej stránky.

Ako sa stať affiliate partnerom Tipli?

Zaregistrujte sa na Tipli a zašlite nám svoj registračný email na marketing@tipli.cz. Vygenerujeme vám unikátny odkaz, ktorý vložíte na váš web.

Výhody affiliate spolupráce s Tipli

  • Na svojom webe budete propagovať vždy tie najvýhodnejšie ponuky na trhu, pretože Tipli poskytuje najvyššie cashback odmeny na Slovensku.
  • Partnerom automaticky nastavujeme prémiový Zlatý účet ? pre VIP zákazníkov.
  • Monitorujeme činnosť všetkých našich partnerov a tých najlepších odmieňame - to znamená, že s Tipli zarobíte ešte viac!
  • Výplata odmeny každý mesiac, po dohode aj častejšie.

Čo je cashback portál Tipli

Cashback portál Tipli vznikol 15.10.2016. Za veľmi krátku dobu sa stal vďaka svojmu produktu jedným z najobľúbenejších cashback portálov na trhu. Hlavnou konkurenčnou výhodou je garancia najvyšších cashback odmien. Z každého nákupu získajú užívatelia až 25 % späť. Každý deň Tipli pridáva nové zľavy a zľavové kupóny z partnerských obchodov. Tipli tiež vydáva online magazín s radami, ako nakupovať na internete. Cieľom Tipli je stať sa najrýchlejšie rastúcim cashback portálom v strednej Európe. Tipli momentálne pôsobí v Česku, na Slovensku, Poľsku, pripravuje sa expanzia do Rumunska a ďalších krajín.

Odporučané články

Sprievodca nakupovaním na AliExpress

Lacné nakupovanie zo zahraničia cez internet je doslova hitom! Na čo strácať čas a chodiť po...
3.4.2020Zobraziť článok

Ktoré letenky sú najlacnejšie?

Ak ste odhodlaní pustiť sa do hľadania leteniek za babku, oplatí sa vedieť, na čo sa treba...
27.3.2020Zobraziť článok

Prírodná kozmetika ponúka skutočné poklady. Vyskúšali ste…

Pravdepodobne ste aj vy počuli o blahodarných účinkoch prírodnej kozmetiky na našu pokožku a na...
23.3.2020Zobraziť článok