V tejto kategórii na vás čakajú vždy aktuálne akciové letáky so zľavneným Auto & Moto & Cyklo sortimentom. Sledujte najnovšie akčné letáky a nakupujte výhodnejšie. Máme pre vás zľavy na pneumatiky, autokozmetiku aj náhradné diely. Všetko, čo potrebujete pre údržbu vášho auta, motorky či bicykla nájdete na jednom mieste!

Vodiči zbystrite, na portáli Tipli nájdete vždy aktuálne akciové letáky obchodov s Auto & Moto & Cyklo sortimentom na jednom mieste! Nové akciové letáky sem pribúdajú pravidelne a vždy sú plné horúcich zliav a akcií.

Každý šofér by mal dbať o to, aby jeho auto či motorka boli v stopercentnej kondícii a doprava bola bezpečná. Preto si určite prezrite Auto Kelly leták, ktorý vychádza každý týždeň a u nás ho nájdete online. Auto Kelly leták prináša akciové ceny na náhradné diely či pneumatiky. Zimné gumy rôznych veľkostí v ňom nájdete už od 30 eur a v štedrej zľave sú aj oceľové a hliníkové disky či puklice.

Okrem sezónneho prezutia tu pre váš automobil zoženiete aj kvalitné autopríslušenstvo, autobatérie či nabíjačky autobatérii, ale aj pneusnímače či kompresory, ktoré ocenia aj motorkári. Pre lepšie zazimovanie motoriek určite oceníte aj kozmetiku na lak či brzdy. Aj bicykle treba zazimovať. Vyčistite reťaze bicykla špeciálnym prípravkom a predĺžte ich životnosť. Rovnako na vodičov čaká aj nemrznúca zmes do odstrekovačov či chladiča za výhodné ceny, alebo ochranné spreje proti zahmlievaniu skiel.

Auto Kelly má na Slovensku až 27 pobočiek a tovar môžete nakupovať aj online. To však nie je všetko! Registrovaným zákazníkom obchod ponúka zľavu až 20 %. Už viete čo si tento týždeň kúpite najvýhodnejšie?

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa