Je jedno, či máte vždy prehľad o horúcich novinkách, alebo elektroniku nakupujete až keď vám tá stará vypovie. Každého zaujíma, kde majú najnižšie ceny. Prinášame vám akciové letáky obchodov s elektrom. Nakuknite napríklad do letákov NAY Elektrodom či Digipro a vyberte si domáce spotrebiče či zábavnú elektroniku za zvýhodnené ceny.

Pri elektronike ceny často vyskočia až na stovky eur, preto je samozrejmé, že hľadáte najvýhodnejšiu ponuku. Aby ste ju našli, nemusíte chodiť po predajniach elektrodomov, stačí si v pohodlí domova prelistovať akciové letáky na Tipli a ceny v nich porovnať.

Biela technika v NAY Elektrodome

Prinášame vám rozsiahly NAY Eletrodom leták, v ktorom z elektra nechýba nič, čo by ste mohli potrebovať. Ak zariaďujete novú kuchyňu, určite si prídete na svoje. Akciové ceny chladničiek, umývačiek riadu, ale aj mikrovlniek, kávovarov či mixérov. V letáku nájdete aj zľavnené televízory, práčky či sušičky alebo kosačky do záhrady. V NAY letáku vás určite zaujme aj akciová ponuka predĺženia záruky kedykoľvek počas záručnej doby.

Digipro leták prináša zábavnú elektroniku

Dlhé sychravé večery môžete stráviť napríklad pri novej televízii, xboxe či playstation z akciového Digipro letáku. Ponuku zábavnej elektroniky dopĺňajú aj reproduktory či drony. Okrem toho v ňom nájdete aj počítače už od 299 eur, fotoaparáty či najhorúcejšie novinky mobilov. Pokiaľ hľadáte elektroniku do kancelárie, Digipro leták ponúka aj tlačiarne, externé disky, reproduktory a kancelárske telefóny.

Zabudnite na papierové letáky, myslite na životné prostredie aj vlastný komfort a prezrite si akčné letáky na internete. Nevynechajte Planeo elektro leták, Okay elektro leták či Datart leták.

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa