Nie je pravda, že zľavy a lakcie na potraviny ponúkajú len gigantické hypermarkety! Aj vo večierke či malých potravinách nakúpite výhodne. A aby vám žiadna akcia na potraviny neušla, sledujte zľavy v akciových online letákoch na Tipli a buďte stále v obraze, čo sa kde oplatí nakupovať.

Čerstvé potraviny overenej kvality za rozumnú cenu nájdete aj v maloobchodoch. Predajne ako Moja samoška, Coop Jednota, Libex, Koruna či Labaš sú veľmi obľúbené. Aby vám v nich neunikla žiadna akcia, sledujete online letáky na Tipli.

Sledujte pravidelne Koruna leták a majte pod palcom všetky akciové ponuky na nákup potravín od overených výrobcov. V potravinách Koruna nájdete pravidelné akcie na mäsové výrobky, mliečne produkty aj chutné sladkosti. Nakupujte výhodne vo viac ako 90 predajniach po celom Slovensku.

Akciové ceny na potraviny vám prináša aj Labaš leták. Prezrite si jeho aktuálne vydanie a naplňte svoju chladničku lacnejšie. Reťazec Labaš prináša akcie na lahodné jogurty, syry či chutné bio potraviny. Tovar si môžete nakúpiť buď v predajniach alebo prostredníctvom eshopu.

Zalizovať sa budete aj pri čítaní aktuálneho letáku Libex! V akcii sú totiž najrôznejšie sladkosti od cukríkov, keksíkov až po čokolády a bonboniéry. Okrem toho Libex prináša aj výhodnú ponuku vín. Štedré zľavy sa však vzťahujú aj na čistiace prostriedky.

Či už hľadáte CBA leták, Milk Agro leták alebo Coop Jendota letáky, všetky sú vám k dispozícii na jednom mieste. Môžete si ich prelistovať online priamo na Tipli alebo si ich stiahnuť do PDF formátu. Nové letáky pribúdajú každý deň!

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa