FootShop - najlepšie tenisky pod jednou strechou

Nakupovanie 15. 6. 2018

Prešli ste všetky obchody s topánkami v meste a nič? Navštívte eshop s najväčším výberom tenisiek a nebudete vedieť, ktoré si vybrať. FootShop.sk. Zoznámte sa!

FootShop je obchod, ktorého stredobodom sú tenisky, kreativita a mestský lifestyle. Svetlo sveta uzrel v roku 2011 v Čechách. Pôvodne sa venoval len predaju skateboardových tenisiek a postupne svoje portfólio rozširoval. Veľký zlom nastal v roku 2015, keď sa FootShop.sk stal súčasťou rodiny Adidas Consortium a začal ponúkať aj limitované edície tejto značky.

FootShop, to nie sú len topánky

Páni, dámy, ale aj deti tu tie pravé tenisky nájdu. Okrem topánok tu nájdete aj doplnky, bez ktorých by to v topánkach nebolo ono. Šnúrky a vložky do topánok a ponožky, opasky, slnečné okuliare, oblečenie či hodinky. Budovanie dobrého mena prinieslo aj budovanie nových značiek. Fanúšikovia skejťáckych tenisiek vedia, že FootShop Vans prináša všetky modely tejto obľúbenej značky.

footshop skateboard

Od skejťáckych tenisiek k vlastnému štýlu.

FootShop značky – overené alebo úplne nové

Kupujete overenú značku topánok a oblečenia a nemáte dôvod to meniť? V položke Značky sú abecedne usporiadané názvy všetkých značiek, ktoré FootShop.sk ponúka. Od Adidas po Y3. Všetko preto, aby ste sa na stránke rýchlejšie orientovali. Nestarnúce legendárne modely tu máte tiež pekne pokope. Kliknite na ten, ktorý sa vám najviac páči, niečo si o ňom prečítajte a vyberte si farebnú kombináciu, ktorá vás očarí najviac.

Nákup v eshope FootShop môže byť ešte výhodnejší

Nezabudnite navštíviť FootShop zľavy a nakupujte až o 40 % lacnejšie. Zľavy sú v eshope FootShop.sk rozdelené tak, aby ste rýchlo zistili, čo v nich nájdete. Tenisky, oblečenie a doplnky streetwear potešia každého. Použite FootShop zľavový kupón alebo FootShop zľavový kód a znížte cenu svojho nákupu o percentá alebo sumu, ktorá je na kupóne určená.

footshop lopta

Nechal prehovoriť svoje tenisky.

Footshop a výhody, ktoré prináša

Objednajte si tovar aspoň za 89 € a ušetrite aj na doprave, ktorú pri prekročení tejto sumy FootShop uhradí za vás. Doba dodania je rýchla! Novými teniskami alebo mikinou sa na ulici môžete pochváliť o 2 až 4 dni. Nechajte si objednaný tovar poslať do FootShop Bratislava na Čulenovej 9 alebo FootShop Kere Spote v Košiciach a využite osobný odber.

FootShop výmena tovaru

Ak vám niečo z toho, čo ste si objednali nesadlo, nebuďte smutní. Na výmenu tovaru máte celých 30 dní. Nezabudnite. Že tovar nesmie byť nosený a musí byť schopný ďalšieho predaja.

Zľavy, ktoré FootShoop ponúka kombinujte s Cashbackom!

Štýlové tenisky vám urobia radosť! Využijete aj exkluzívne Tipli zľavové kupóny a spolu s cashbackom, ktorý FootShop ponúka bude váš nákup ešte výhodnejší. Presvedčte sa!

Kúpiť tenisky výhodnejšie

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Diaľničná známka 2020 - ako na to, kde a za koľko

Diaľničná známka je dnes potrebná pre každé vozidlo do 3,5 tony, ktoré chce brázdiť slovenské...
14.9.2019Zobraziť článok

Vyber si kabát alebo bundu na jeseň so ZOOT.sk

Teplé dni strávené v letných šatách pomaly vystrieda chladnejšie počasie. Pripravte sa naň s...
10.9.2019Zobraziť článok

Dni Marianne 2019 - najlepšie nákupy v roku sú tu

Opäť je tu nákupná akcia roka - Dni Marianne! Nenechajte si ujsť nákupy roka s viac ako 600...
9.9.2019Zobraziť článok

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1812 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo