FootShop.sk zľava a zľavové kupóny

Nakupujte Footshop exkluzívne kolekcie ešte výhodnejšie. Využite Footshop zľavový kupón na vybraný sortiment.

FOOTSHOP značková predajňa obuvi pôsobí na Slovensku a Česku od roku 2011 a postupom času otvára svoje pobočka v Prahe a Bratislave. Môžete tu nájsť značky ako Adidas, Nike, Asics, Puma, Reebok alebo Vans. Tešiť na môžete na limitované kolekcie napríklad Yeezy do Kanyeho Westa a ďalšie exkluzívne botasky. Zamilujte si nákupy limitovaných edícií a buďte jedinečný s Footshop.

Nakupujte Footshop exkluzívne kolekcie ešte výhodnejšie. Využite Footshop zľavový kupón na vybraný sortiment.

Ušetrite s Footshop maxinum

Footshop internetová predajňa patrí medzi jednotku s predajom exkluzívnych značiek obuvi. Ako ušetriť na nákupe na Footshop maximum? Nezmeškajte žiadne Footshop výpredaje a zľavové akcie! Nechajte sa inšpirovať našimi radami a ušetrite čo najviac.

Footshop zľavy

Footshop ponúka široký sortiment fashion sneakers a streetwear produktov. Exkluzívne kolekcie vybraných tenisiek môžete mať teraz za výhodné ceny. Prinášame vám prehľad o aktuálnych footshop zľavách a s nami o nich budete vedieť ako prvý. Ako by sa vám páčilo kúpiť si FootShop Vans za skvelú cenu ako prvý? Pozor, akcie sú časovo obmedzené, tak sledujte Tipli a nezmeškajte príležitosť!

Footshop zľavový kód

Ako prísť k neobyčajným kosom obuvi? Sledujte pozorne všetky kanály a môžete získať pri jedinečnej príležitosti footshop zľavový kód, ktorý môžete použiť na vybrané druhy svetoznámych topánok.

Footshop.sk Affiliate program

Aj vy môžete získať provízie z nákupov od Footshop.sk. Ak ste citypeople vo veku 18 – 34, followers pod 18 rokov, riders na BMX, skare, snowboard alebo sneakeheads – ľudia od 18 – 24 rokov, ktorý majú zbierky limitovaných tenisiek, môžete sa registrovať a prostredníctvom reklamných bannerov na vašich sociálnych sieťach alebo webových stránkach získate výhody affiliate programu. Z každého nákupu, ktorý príde z vášho odkazu získavate províziu 15% z hodnoty nákupu. Propaguj a získaj výhody.

Footshop doprava zadarmo

Obchod Footshop ponúka osobný odber objednaného tovaru v kamennej predajni v Bratislave. V prípade objednávky nad 89 € poštové a balné máte zadarmo. Zaplaťte platobnou kartou alebo prevodom na účet a neplatíte nič navyše. Pri výbere platenia dobierkou, v hotovosti, zaplatíte poplatok podľa ceny dopravcu.

...a nezabudnite na cashback od Tipli ❤

Tipli cashback systém vám ušetríte ešte viac eur. Za každý online nákup vás odmeníme a vrátime vám určité % z celkovej čiastky objednaného tovaru online. Nezabudnite sa zaregistrovať a nakupujte najvýhodnejšie s nami.