Hej.sk predajne nájdete na celom Slovensku

Nakupovanie 16. 4. 2018

Kde nájdete všetko, čo potrebujete pod jednou strechou? No predsa v najväčšom internetovom obchode na Slovensku, Hej.sk! Preskúmajte jeho širokú ponuku a spravte radosť sebe či svojim blízkym.

Internetový obchod Hej.sk ponúka širokým sortimentom tovaru od spotrebnej elektroniky, domácich spotrebičov a prístrojov, výpočtovej techniky, záhradných pomôcok, športu až po krmivá a potrieb pre chovateľov, hračiek, nábytku, kozmetiky a mnoho iného. Obchod pôsobí na slovenskom trhu od roku 2003. Okrem online nákupov môžete využiť nákup alebo osobný odber v predajniach a výdajných miestach. Ušetrite na doprave a prezrite si tovar ešte skôr, ako si ho vezmete domov.

Predajne HEJHOUSE

Objednajte si tovar z pohodlia vášho stola a vyzdvihnite si objednávku na jednej z piatich pobočiek na Slovensku. Osobný odber je pre zákazníkov zadarmo. Na území Slovenska nájdete tri predajne HEJHOUSE, v ktorých nájdete celý sortiment spotrebného tovaru.Nachádzajú sa v Bratislave, Zvolene a Žiline. Aké získate výhody v predajniach HEJHOUSE?

 • Tovar si vyberáte a zakúpite rovno na predajni.
 • Vyzdvihnete si objednaný produkt z webových stránok.
 • Platba možná v hotovosti aj kartou.
 • Využiť môžete odborné poradenské služby zamestnancov.
 • Vyriešite reklamácie alebo odstúpenie od zmluvy.
 • Objemnejší tovar vám naložia priamo do auta.

Objednali ste si tovar cez e-shop a chcete si ho osobne vyzdvihnúť? Počkajte na sms výzvu k odberu a v tomto momente je pre vás tovar pripravený na zvolenej pobočke. Kde HEJHOUSE nájdete?

HEJHOUSE Bratislava - Adresa: Pestovateľská 13, 821 04 Bratislava.

Dostupnosť: Možnosť parkovania je na veľkom parkovisku priamo pred predajňou. Autobusom č. 96 alebo 61: výstup na zastávke AVION – IKEA, kde je potrebné prejsť pešo na druhú stranu cez svetelnú križovatku smerom k OC KORZO. Otváracia doba: Po - Ne od 8:00 do 20:00.


Využite novinku Osobný odber EXPRES. Potrebujete určitý tovar a nemáte čas hľadať v regáloch: Tak využite možnosť expresného nákupu. Vyberte si tovar ktorý môžete mať pripravený na HEJHOUS Bratislava už za 4 hodiny.

HEJHOUSE Zvolen - Adresa: Obchodná 2, 960 01 Zvolen.

Dostupnosť: Možnosť parkovania je na veľkom parkovisku priamo pred predajňou. Autobusom linkami 1, 3, 6, 8, 9, 12, 15: výstup na zastávke Západ-Tepličky, ďalej cca 200m pešo, smer TESCO extra. Otváracia doba: Po - Ne od 9:00 do 20:00.

HEJHOUSE Žilina - Adresa: Bajzova 39/B, 010 01 Žilina.

Dostupnosť: Možnosť parkovania je priamo pred predajňou. Autobusom linky č. 4, 5, 7, 14 - smer Lidl, Tesco. Otváracia doba: Po - So od 9:00 do 19:00.

mapa HEJHOUSE

Mapa Hej.sk na území Slovenskej republiky.

Výdajne Hej.sk

Okrem predajní Hej.sk môžete využiť dve výdajné miesta, v ktorých si môžete objednaný tovar vyzdvihnúť. Za vyzdvihnutie objednávky v Senci a Trenčíne nič neplatíte Aké služby ponúkajú tieto výdajne miesta?

 • Platba v hotovosti alebo platobnou kartou.
 • Vybavenie reklamácií alebo odstúpenia od zmluvy.
 • Rýchle vybavenie.
 • Parkovisko zadarmo.
 • Prevzatie starých elektrospotrebičov.

Pri objednávkach uskutočnených online počkajte na sms výzvu k odberu a môžete si zájsť pre svoj tovar. Doba rezervácie tovaru na vyzdvihnutie v danej pobočke je 5 pracovných dní.

Výdajňa Senec - Adresa: Logistické centrum SENEC, Prologis Park Senec, Diaľničná cesta č.6, budova DC 10B, Senec 903 01.

Dostupnosť: Možnosť parkovania je pred výdajňou. Pre autobusovú dopravu využite zastávku Senec - logistické centrum.. Otváracia doba: Po - Pia od 9:00 do 18:00.

Výdajňa Trenčín - Adresa: Soblahovská 3161, 911 01 Trenčín.

Dostupnosť: Možnosť parkovania je pred výdajňou. Autobusom zástavka Cintorínska, spoje: 5, 7, 8, 17, 28. Otváracia doba: Po - Pia od 9:00 do 18:00. So od 9:00 - 12:00.

Vybrali ste si svoje produkty ktoré potrebuje k rekonštrukcií domu či bytu? Pred samotným objednaním si pozrite aktuálnu ponuku Hej.sk zliav, ktoré pre vás pozorne sledujeme a prinášame ich prehľad na jednom mieste.

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Turistická mapa. Prežitok či povinná výbava…

Je tu leto, čas dovoleniek. Či už sa chystáte autom do Chorvátska, plánujete túry po našich...
20.7.2018 Zobraziť článok

Fandíš futbalu? Dres obľúbeného futbalového klubu…

Futbal je na Slovensku veľmi populárny. Futbalové ihrisko sa nachádza v každej dedine a meste....
20.7.2018 Zobraziť článok

Vyskúšajte BlaBlaCar a objavte výhody cestovania…

Prečo by ste sa na stanicu trmácali cez celé mesto, keď môžete nastúpiť len kúsok od domu? Čaro...
20.7.2018 Zobraziť článok

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1218 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.