Nové zľavové kupóny v Datart, Hej.sk, Okay a Grada.sk

Tipy k nákupuNakupovanie  |  Zľavové kupóny  |  Zľavové akcie 10. 11. 2021

Neváhajte a poďte sa pozrieť, ako najlepšie ušetriť peniaze v novom týždni od 30.06.2021

Dnes vám ponúkame 6 nových zľavových kupónov z kategórií elektro a pc, spotrebiče a biela technika, počítače a doplnky a mnohé ďalšie. Ďalšie akcie nájdete v sekcii zľavové kupóny, ktorú pravidelne aktualizujeme. Ponuka zľavových kódov z obchodov VidaXL, Reedog, Datart, Hej.sk a ďalších platí od dnešného dňa.

Pozrite sa na aktuálne zľavové kupóny.

Datart

Získajte zľavový kupón Datart 12€ na nákup produktov zo širokého sortimentu internetového obchodu Datart. Kúpte si novú televíziu alebo vysávač a šetrite!

Kód platí do 30.09.2021

Hej.sk

K dispozícii je aj zľavový kód Hej.sk 10€ na všetky produkty v eshope Hej.sk. Kupón je podmienený minimálnou výškou objednávky. Obchod Hej.sk má všetko, po čom ste kedy túžili za skvelé ceny.

Kód platí do 30.09.2021

Okay

Úžasnou možnosťou ako ušetriť je aj zľavový kupón Okay 40 € na celý sortiment. Práčka, susička, kávovar a ešte omnoho viac za skvelé ceny. Neváhajte a nakupujte!

Kód platí do 31.12.2021

Grada.sk

Získajte zľavový kupón Grada.sk 20 % na všetko. Letné čítanie pri jazere alebo pri mori a skutočný oddych. Najnovšie detektívky alebo ľúbostné romány za skvelé ceny!

Kód platí do 31.07.2021

VidaXL

Leto je v plnom prúde a my to pre vás máme aj zľavový kupón VidaXL 10 % na zahradný nábytok. Skrášlite svoju záhradu a doprajte si zaručenú kvalitu.

Kód platí do 02.08.2021

Reedog

Na záver tu máme zľavový kupón Reedog 25 % zľava na špeciálne loptičky pre mačky, ktoré si vaše domáce zvieratká zaručene zamilujú.

Kód platí do 16.07.2021

Súvisiace obchody

Okay, Hej.sk, Datart, Reedog, VidaXL, Grada.sk

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa