Poznáte mBank a jej skvelé internetové bankovníctvo?

Financie 4. 4. 2018

Zanevreli ste na svoju starú banku? To ešte nie je dôvod začať schovávať peniaze do ponožky. Oveľa lepšie riešenie je vyskúšať niektorú z moderných bankových inštitúcií. Jednou z nich je aj mBank , tak sa o nej poďte dozvedieť viac.

Už vás nebavia všetky tie nezmyselné poplatky, drahé vedenie účtu, vysoké úroky alebo stále návštevy pobočiek? V tom prípade pre vás bude mBank ako stvorená. Pýši sa výnimočne dobrým internetovým bankovníctvom, prostredníctvom ktorého vybavíte snáď úplne všetko.

Založenie mBank účtu je s Tipli ešte výhodnejšie

Pýtate sa, prečo zakladať účet práve u mBank? Dôvodov je hneď niekoľko. Tým najdôležitejším sú poplatky s ktorými to u mBank naozaj nepreháňajú. Založenie a vedenie osobného účtu mKonto máte úplne zadarmo a ešte navyše môžete získať odmenu za jeho založenie. Nie, nerobíme si z vás srandu.

Získať môžete až 20 €. Stačí sa správne rozhodnúť, prekliknúť sa na banku a založiť si nový účet.

Chcem získať 20 € k založeniu účtu

mBank internetové bankovníctvo

Ak si založíte finančný účet v mBank, otvára sa vám svet možností a skvelého internetového bankovníctva. Je veľmi prehľadné, intuitívne a prínosné. K dispozícii máte zoznam všetkých transakcií aj veľmi ľahké vyhľadávanie.

Ale prečo by sme vám to mali dlho popisovať, keď vám môžeme predstaviť krátke video o novom internet bankingu priamo od mBank.

Zdroj: mBank.sk

Ako na bankovníctvo alebo mBank prihlásenie

Rovnako jednoduché a prehľadné, ako samotný mBank ib je aj prihlásenie. Pretože si v mBank.sk dobre uvedomujú, aké je náročné zapamätať si dlhé heslá, prichystali pre vás drobné vylepšenie. Sami si môžete zvoliť svoje prihlasovacie údaje. mBank je skrátka moderná banka.

K dispozícii je samozrejme aj mobilná aplikácia mBank, ktorú môžete stiahnuť do telefónov s operačnými systémami Android aj iOS. Hľadajte ju vo svojom obchode s aplikáciami.

mBank aplikácia

Pôžička mBank

Uvažujete o mBank pôžičke, hypotéke, kontokorente alebo o refinancovaní? Chcete sa zároveň vyhnúť vysokým poplatkom? Riešením je práve mBank. Neplatíte tu za založenie úverového účtu, ani za predčasné splatenie.

Vyberať potom môžete z niekoľkých rôznych úverov, medzi ktoré patrí napríklad mPôžička Plus s úrokom 0% . Zaplatíte len poplatok vo výške 2% z požičanej sumy, a ani o korunu navyše. Pri refinancovaní vám zase zníži úrok o 2%. Ak teda chcete ušetriť, ste tu správne.

Kde nájdete pobočky mBank?

Hoci absolútnu väčšinu úkonov zvládnete vyriešiť sami z pohodlia domova, čas od času možno budete chcieť navštíviť pobočku. Slúži totiž ako poradenské centrum i miesto, kde možno dojednať úver alebo hypotéku.

Pobočky mBank nájdete v Bratislave, Žiline, Košiciach a v ďalších väčších mestách. Ich kompletný zoznam nájdete na webových stránkach mBank.

mBank kontakty

    Ak budete mať akékoľvek otázky v mBank vás radi vypočujú alebo uvidia. Ak sa vám nebude chcieť na pobočku, môžete ich kontaktovať aj telefonicky alebo e-mailom.

  • mLink - so všetkými otázky si poradí operátori na telefónnom čísle 0850 60 60 50
  • e-mail - svoje otázky môžete napísať na e-mailovú adresu kontakt@mbank.sk

mBank a jej pôsobenie na slovesnkom trhu

S mBank sa slovenskí zákazníci stretli už v roku 2007. Vtedy nás všetkých ohromila svojím priateľským a inovatívnym prístupom, v rámci ktorého priniesla, napríklad nový samoobslužný model bankovníctva . Vďaka nemu môžete spravovať všetky svoje bankové operácie úplne sami. Cez internet alebo telefonicky.

mBank

V mBank so svojimi zákazníkmi komunikujú modernými spôsobmi, medzi ktoré patria napríklad sociálne siete. Skrátka, tu žiadne neurčité listy alebo neustále behanie na pobočky nehrozí. Tento úžasný a ústretový prístup už oslovil viac ako štvrť milióna klientov, ktorí mBank posunuli medzi vyhľadávané slovenské banky .

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Ako na parkovanie na slovenských letiskách?

Chystáte sa na dovolenku alebo služobnú cestu lietadlom a neviete čo s autom? Uvažujete, či...
9.10.2019Zobraziť článok

Nákupy s magazínom Evita 2019 - Najväčšie zľavy a ako ich…

Obľúbená nákupná akcia Nákupy s magazínom Evita je tu! V článku zistíte, kedy zľavová akcia...
7.10.2019Zobraziť článok

Jednoduché recepty z kuracieho mäsa do pár eur, ktoré…

Radi skúšate nové recepty? Alebo vás varenie až tak nebaví? Nevadí. Pripravili sme si pre vás...
25.9.2019Zobraziť článok

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1810 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo