mBank

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Získajte 10 € ešte pred nákupom v obchode mBank

Zaregistrujte sa na Tipli a získajte peniaze späť z nákupov na internete. Ku každej odmene za nákup získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €. Ide o ponuku portálu Tipli nie obchodu mBank.

Zľavový kód mBank

Peniaze späť až 13,5 € v obchode mBank

Platí do 29.05.2024

 
 

Najvyužívanejšie bankové služby zadarmo a každodenná online správa bankových služieb. mBanka priniesla revolúciu v bankovom...

O obchode mBank

Najvyužívanejšie bankové služby zadarmo a každodenná online správa bankových služieb. mBanka priniesla revolúciu v bankovom sektore na Slovensko. Všetky služby si jednoducho spravujete cez internet alebo mobilný telefón. mBank bola u nás prvá banka, ktorá priniesla finančné výhody pre svojich zákazníkov s pohodlným a priateľským prístup.

mBank - internetová banka pre každého

Internetová banka mBank vstúpila na slovenský a český trh v roku 2007. V súčasnosti sa radí medzi popredné finančné spoločnosti v Strednej Európe za svoje služby a veľké množstvo klientov. Za tieto služby bola ocenená niekoľkými cenami. Založiť účet mKonto si môžu klienti na bežný účel, pre svoje deti alebo pre podnikateľské účely.

mBank internet banking

Ľahké a intuitívne – tak sa uvádza na internetovej stránke mBank internet banking. Prehľad najdôležitejších informácií k svojmu bežnému a sporiacemu účtu nájdete na úvodnej stránke. Jednoduché vyhľadávanie o pôžičkách, hypotékach, poistení, prehľade platieb a k ďalším informáciám sa jednoducho preklikáte za pár sekúnd na mBank ib. Obsluhujte svoje konto cez mBank prihlásenie z pohodlia domova alebo si stihnite mobilnú aplikáciu mBank a zaplaťte svoje faktúry cestou do práce.

KÓD: mBank má kód banky 6210.

mBank kontakt

Internetové bankovníctvo mBank poskytuje svojim klientom pomoc telefonicky alebo osobne na pobočkách:

 1. mKiosky - sú umiestnené vo veľkých nákupných centrách v Bratislave, Banskej Bystrici, Nitre a Prešove. Slúžia na poskytovanie základných informácií a založenia účtu v mBank, kde vďaka pripojeniu na internet môžete realizovať trensakcie.
 2. Finnačné centrum - slúži hlavne k založeniu mBank pôžičke alebo mHypotéke. Samozrejme klienti si môžu vybaviť základné služby, ako založenie účtu. Centrá nájdete v Bratislave, Žiline a Košiciach.
 3. Mobilný tím - založiť si účet a ďalšie produkty ako mMax, mKonto Biznis si môžete zariadiť cez pracovníka mobilného tímu, ktorý za vami vycestuje na miesto určenia. mBank kontakty na pracovníka tímu nájdete na webovej stránke mBank.sk a vyberiete si najbližšieho k svoju bydlisku. On vás bude kontaktovať v priebehu 48 hodín.

V prípade akýchkoľvek dotazov sa neváhajte obrátiť na ich zákaznícku podporu, kde vám ochotne poradia.

 • Služby internetový banky můžete využívat i v Česku, podívejte se na mBank cz.
 • Podobny uslugi Generali mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O mBank

Najvyužívanejšie bankové služby zadarmo a každodenná online správa bankových služieb. mBanka priniesla revolúciu v bankovom sektore. Všetky služby si jednoducho spravujete cez internet alebo mobilný telefón. mBank bola u nás prvá banka, ktorá priniesla finančné výhody pre svojich zákazníkov a pohodlný a priateľský prístup.

Podmienky nákupu

Odmena sa vzťahuje na novo uzatvorenú zmluvu (vytvorenie nového bankového účtu).

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  13,5 
Účet pre děti a mladých 6,3 
Zobraziť všetky ponuky ↓

mBank v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  13,5  späť z ceny nákupu v obchode mBank?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa