Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod mBank práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z Adrop.sk.

Zľavový kupón 4 € na zážitky na adrop.sk

+ 4 % naspäť z nákupu

Doprajte si najlepšie zážitky a ušetrite. Kód zadajte v košíku. viac

O obchode mBank

Najvyužívanejšie bankové služby zadarmo a každodenná online správa bankových služieb. mBanka priniesla revolúciu v bankovom sektore na Slovensko. Všetky služby si jednoducho spravujete cez internet alebo mobilný telefón. mBank bola u nás prvá banka, ktorá priniesla finančné výhody pre svojich zákazníkov s pohodlným a priateľským prístup.

mBank - internetová banka pre každého

Internetová banka mBank vstúpila na slovenský a český trh v roku 2007. V súčasnosti sa radí medzi popredné finančné spoločnosti v Strednej Európe za svoje služby a veľké množstvo klientov. Za tieto služby bola ocenená niekoľkými cenami. Založiť účet mKonto si môžu klienti na bežný účel, pre svoje deti alebo pre podnikateľské účely.

mBank internet banking

Ľahké a intuitívne – tak sa uvádza na internetovej stránke mBank internet banking. Prehľad najdôležitejších informácií k svojmu bežnému a sporiacemu účtu nájdete na úvodnej stránke. Jednoduché vyhľadávanie o pôžičkách, hypotékach, poistení, prehľade platieb a k ďalším informáciám sa jednoducho preklikáte za pár sekúnd na mBank ib. Obsluhujte svoje konto cez mBank prihlásenie z pohodlia domova alebo si stihnite mobilnú aplikáciu mBank a zaplaťte svoje faktúry cestou do práce.

KÓD: mBank má kód banky 6210.

mBank kontakt

Internetové bankovníctvo mBank poskytuje svojim klientom pomoc telefonicky alebo osobne na pobočkách:

 1. mKiosky - sú umiestnené vo veľkých nákupných centrách v Bratislave, Banskej Bystrici, Nitre a Prešove. Slúžia na poskytovanie základných informácií a založenia účtu v mBank, kde vďaka pripojeniu na internet môžete realizovať trensakcie.
 2. Finnačné centrum - slúži hlavne k založeniu mBank pôžičke alebo mHypotéke. Samozrejme klienti si môžu vybaviť základné služby, ako založenie účtu. Centrá nájdete v Bratislave, Žiline a Košiciach.
 3. Mobilný tím - založiť si účet a ďalšie produkty ako mMax, mKonto Biznis si môžete zariadiť cez pracovníka mobilného tímu, ktorý za vami vycestuje na miesto určenia. mBank kontakty na pracovníka tímu nájdete na webovej stránke mBank.sk a vyberiete si najbližšieho k svoju bydlisku. On vás bude kontaktovať v priebehu 48 hodín.

V prípade akýchkoľvek dotazov sa neváhajte obrátiť na ich zákaznícku podporu, kde vám ochotne poradia.

 • Služby internetový banky můžete využívat i v Česku, podívejte se na mBank cz.
 • Podobny uslugi Generali mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

O mBank

Najvyužívanejšie bankové služby zadarmo a každodenná online správa bankových služieb. mBanka priniesla revolúciu v bankovom sektore. Všetky služby si jednoducho spravujete cez internet alebo mobilný telefón. mBank bola u nás prvá banka, ktorá priniesla finančné výhody pre svojich zákazníkov a pohodlný a priateľský prístup.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod mBank.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.