Ušetrite s IKEA a lacno si vybavte domácnosť!

Tipy k nákupuTipy a triky  |  Nakupovanie 10. 11. 2021

Moderný nábytok za skvelé ceny? Až už vychytáte niektorú z IKEA zliav alebo využijete zľavové kupóny IKEA, kde vždy nájdete vybavenie pre celú domácnosť, a nemusíte chodiť ďaleko.

Cieľom švédskej firmy s nábytkom IKEA je, od jeho vzniku v roku 1943, stále rovnaký – poskytovať svojím zákazníkom široký sortiment trendy nábytku, a to za skvelé ceny. Vďaka masovej výrobe a minimalistickému modernému vzhľadu si môžete byť istý, že v IKEA si vyberiete pekný nábytok aj doplnky za skvelé ceny. Ako v IKEA ušetriť ešte o trochu viac?

5 nápadov, ako nakupovať v IKEA výhodnejšie

Ak sa chystáte zariadiť si domácnosť, môže sa to pekne predražiť. Preto sme pre vás pripravili 5 spôsobov, ako v IKEA nakúpiť ešte výhodnejšie.

1. Strážte IKEA zľavy

Nebojte, nie ste v tom sami! Akonáhle sa v IKEA o nejakej zľave len zmienia, informujeme vás o tom, ako prvý! Stačí sledovať výpis zľavových kupónov IKEA. Určite sa tam vždy nájde niečo, čo by vás mohlo zaujímať.

2. Staňte sa členmi klubu IKEA Family

IKEA vám ponúka hneď dve možnosti klubového zvýhodnenia – IKEA Family a IKEA Business. V čom sa líšia?

IKEA Family

S IKEA Family získate až v tomto prípade 40% na vybrané produkty z Kolekcie IKEA Family alebo výhodnejšie ceny v reštaurácií. IKEA pre vás, taktiež uskutočňuje špeciálne workshopy a za každý nákup má pre vás dokonca kávu alebo čaj zadarmo. Všetky výhody členstva nájdete na webových stránkach IKEA family.

IKEA Business

Oproti IKEA Family, IKEA Business oceníte vo chvíli, keď chcete zariadiť svoj podnik nábytkom. Výhodou je doprava zadarmo pri nákupu nad 2 500 €, nastavenie bezhotovostného účtu, ktorý si vopred nabijete a používate, alebo si jednoducho môžete dohodnúť stretnutie so špecialistom a naplánovať design vášho interiéru.

3. Predajte svoj starý nábytok

Premýšľajte nie len ekonomicky, ale aj ekologicky a predajte s pomocou IKEA svoj starý nábytok, aby ste urobili miesto pre nový. Kampaň Druhý život nábytku je skvelý spôsob, ako si urobiť miesto v byte a ešte na tom zarobiť. IKEA predá nábytok za vás v špeciálnej sekcií tovaru z druhej ruky. Aj vy môžete nejaký zaujímavý kus nábytku kúpiť za skvelú cenu. Od IKEA dostanete na zakúpený nábytok z druhej ruky ročnú záruku.

IKEA

4. Vyhnite sa nákupom online

Nakupovanie na internete je síce pohodlné, ale v prípade IKEA je spoplatnené. Nákup cez eshop IKEA s osobným odberom na predajni je za 10 €. Dovoz aj s vynesením tovaru na určené miesto, je od 35 €. Ak máte niektorú IKEA predajňu blízko, radšej sa tam zastavte osobne.

5. Posledná príležitosť k nákupu

Každý tovar sa raz vypredá. Kým sa tak stane, môžete ho zaobstarať za tu najlepšiu možnú cenu! Musíte sa k nej ale preklikať – zadajte do vyhľadávača na IKEA „Posledné príležitosti k nákupu“ a vyberte si predajňu kam pôjdete. Otvorí sa vám ponuka tovaru druhej akosti a posledné kusy.

Tiež ste si obľúbili nábytkársky raj IKEA? Čo tu nakupujete najradšej?

Súvisiace obchody

4home, MT nábytok.sk, SCONTO nábytok, Nábytok Bogart, IDEA Nábytok

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa