IKEA zľavový kupón

Pre obchod IKEA práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z obchodov VidaXL alebo Môj nábytok.

Zľavový kód VidaXL 5 € zľava na záhradné produkty

Platí do 27.09.2023

+ 2,5 % naspäť z nákupu

Zľavový kód VidaXL 5 € platí zľava na záhradné produkty pri nákupe nad 50 € na podstránke Doma a Záhrada.

-3 %

Zľavový kód 3% na celu kategóriu: Záhradný nábytok

+ 2 % naspäť z nákupu

Vyberte si z našej širokej ponuky záhradného nábytku a využite náš zľavový kód na celú kategóriu! Ušetrite 3% a doprajte si kvalitný záhradný… viac

ZAHRADA3

IKEA

IKEA je jedným z najobľúbenejších obchodov s nábytkom a to nielen na Slovensku. Ponúka pestrý sortiment nábytku a bytových doplnkov, ktoré sú cenovo dostupné pre každého zákazníka. Všetok sortiment je možné kúpiť online priamo z domu, alebo aj v kamennej predajni.

Spoločnosť vznikla vo Švédsku, na Slovensku vznikol prvý obchodný dom v roku 1992 v Bratislave. V dnešnej dobe je obchod pre zákazníkov dostupný v mnohých krajinách sveta. Nakúpite tu napríklad aj v Poľsku, Rumunsku alebo Česku.

Obrázok

Ako ušetriť na IKEA.sk

Nakupovanie nábytku a bytových doplnkov už nemusí byť veľmi drahá záležitosť. Produkty sú vždy dostupné pre každého a za prijateľné ceny. Navyše e-shop poskytuje viacero šikovných spôsobov, ako ušetriť ešte viac. 

Napríklad v prípade, že si chcete naplánovať vašu novú IKEA kuchyňu, môžete často využiť akciu, počas ktorej je táto služba zadarmo. O dostupnosti tejto možnosti vždy e-shop informuje na webovej stránke. Rovnako tak môžete byť informovaní o rôznych akciách, ktoré sa týkajú konkrétnych produktov či kategórií. Často tieto akcie súvisia so sezónnymi udalosťami (návrat do školy atď.).

Ak chcete na e-shope pravidelne nakupovať a zároveň vždy ušetriť, môžete sa stať členom IKEA Family. Tento zákaznícky klub je prísľubom rôznych zliav a zľavových akcií, počas ktorých môžete ušetriť pri každom nákupe. Často ide o špeciálne zľavy len pre členov. Niekedy bývajú súčasťou týchto akcií aj zľavové kupóny.

Ako získať IKEA zľavový kupón

Najlepší spôsob, ako získať IKEA zľavové kupóny je pravidelne sledovať web stránku obchodu. E-shop vždy informuje zákazníkov o nových zľavových kupónoch. Prípadne môžete sledovať aj sociálne siete, kde sa takisto dozviete o rôznych akciách. 

Možnosťou rýchleho získania zľavových kupónov je aj prihlásenie sa do Family klubu, kde môžete pravidelne dostávať informácie o nových kupónoch a aj iných zľavách. Každá novinka vám príde do vašej e-mailovej schránky.

Zľavové kupóny môžete získať aj počas rôznych sezónnych akcií - napríklad na jeseň či jar. Výhodnejšie takto nakúpite nábytok a iné bytové doplnky.

IKEA zľavy - výpredaje a Black Friday

Na e-shope sú často k dispozícii rôzne akcie a výpredaje, vďaka ktorým môžete ušetriť na viacerých produktoch. Výpredaje sa spájajú s ročnými obdobiami či rôzmymi životnými udalosťami. Napríklad môžete výhodne nakúpiť počas akcií „Späť do školy“, alebo pri príležitosti začiatku zimy. V týchto akciách je dostupná široká škála produktov - IKEA komody, stoličky, či doplnky a dekorácie.

Za pozornosť stojí aj Black Friday. V tento celosvetový nákupný sviatok si môžete doplniť do domácnosti čokoľvek za veľmi nízke ceny. Počas Black Friday môžete ušetriť napríklad aj na doprave či plánovaní kuchyne. Často sú súčasťou týchto akcií aj zľavové kupóny.

IKEA kuchyne, postele, komody a iné produkty

IKEA nie je len predajcom nábytku, ale celosvetovo populárna značka. Spája sa s mnohými dizajnérmi nábytku a poskytuje tak zákazníkom možnosť zakúpiť si moderné kusy za dostupnejšie ceny. Výber je skutočne široký.

Zariaďte si v obchode napríklad novú obývačku. Nájdete tu skutočne všetko potrebné. Vyberte si kvalitnú IKEA sedačku s ozdobnými vankúšmi, kreslo či štýlový koberec. V ponuke nechýba ani obývačková TV stena a vybrať si môžete aj police, IKEA komody, príborníky a iné.

Obrázok

IKEA kuchyne sú k dispozícii v mnohých štýloch, takže si jednoducho vyberiete ten, ktorý sa vám bude najviac hodiť. V ponuke nájdete štyri typy kuchýň:

 • METOD - kuchyňa s najväčšími možnosťami úprav podľa vášho štýlu s dostupnosťou plánovania z domu a s 25 ročnou zárukou,
 • ENHET - ľahko prispôsobiteľná kuchyňa s niekoľkými štýlmi a možnosťou otvorených úložných priestorov, môžete si ju taktiež naplánovať sami a navyše má jednoduchú montáž,
 • KNOXHULT - kuchyňa za nízku cenu s rýchlym a jednoduchým nákupom a tiež jednoduchou montážou,
 • SUNNERSTA - voľne stojaca kuchyňa vhodná do malých priestorov, úplne otvorená.

Zariadenie spálne je taktiež jednoduché. Nakombinujte si nábytok a vytvorte si útulnú spálňu. Vyberte si z ponuky IKEA postelí a doplňte ju kvalitným matracom, ktorý je tiež v ponuke. Dokúpte si do spálne IKEA skrine či komody a zaistite si tak dostatok úložného priestoru.

Produkty nájdete aj do ostatných miestností vášho bytu, ktoré si môžete jednoducho zariadiť. Napríklad:

 • detská izba,
 • jedáleň,
 • kúpeľňa,
 • predsieň,
 • pracovňa,
 • záhrada.

Prečo nakupovať na IKEA.sk

IKEA Slovensko je u zákazníkov obľúbený predajca nábytku najmä pre jeho kvalitné služby, ktoré pomáhajú v príjemnejšom nakupovaní. Dôvodov, prečo nakupovať práve na v tomto e-shope je viacero.

V obchode si môžete svoj byt naplánovať presne podľa vašich predstáv. Naplánujte si napríklad kuchyňu, obývačku, kúpeľňu či spálňu. Môžete tak urobiť sami, pohodlne z domu, alebo sa skontaktovať so špecialistom, ktorý vám v plánovaní pomôže a poradí. K dispozícii máte i zostavy nábytku, takže kombinovanie bude ešte jednoduchšie.

Obchod ponúka viacero možností dopravy. Môžete si tovar nechať doručiť na adresu, alebo využiť službu Klikni a vyzdvihni a vyzdvihnúť si tak nákup priamo v obchodnom dome IKEA Bratislava.

Spoločnosť myslí aj na životné prostredie. Ponúka viacero tipov a možností, ako žiť udržateľnejšie. Preto napríklad spustila službu Druhý život nábytku. Spočíva v tom, že ak vlastníte nábytok, ktorý by ste za normálnych okolností vyhodili, môžete ho posunúť znovu do obchodu a tento použitý nábytok pôjde opäť do predaja v oddelení Circular Hub.

Obrázok

Ak máte radi pohodlné nakupovanie kdekoľvek, určite oceníte mobilnú aplikáciu, ktorú si môžete stiahnuť do vášho smartfónu. Je dostupná pre operačné systémy iOS a Android. Môžete v nej nakupovať, ukladať si nákupné zoznamy, jednoducho a rýchlo zobraziť kartu IKEA Family, ľahko si zistíte dostupnosť produktov aj otváracie hodiny obchodného domu a odberných miest.

Okrem toho sú v ponuke aj iné služby. Nechajte si napríklad ušiť IKEA závesy, obrusy alebo vankúše na mieru. Alebo si objednajte montáž nábytku, či inštaláciu kuchyne alebo kúpeľne. Takisto máte možnosť nechať si odviezť staré produkty - napríklad elektrospotrebiče, pohovky, kuchyne či matrace.

IKEA Bratislava, odberné miesta a IKEA otváracie hodiny

Obchod má svoju kamennú predajňu v Bratislave. Nájdete ju pri obchodnom centre Avion Shopping Park na ulici Ivanská cesta 18. Tu si môžete pohodlne nakúpiť a hneď si produkty aj odviezť, alebo si dohodnúť odvoz. Predajňa je pre vás k dispozícii od pondelka do nedele od 10:00 do 20:00. V IKEA Bratislava si môžete pri nakupovaní aj oddýchnuť v švédskej reštaurácii, kaviarni či bistre a deti odložiť v detskom kútiku, kde môžu zažiť mnoho zábavy.

Aj keď na Slovensku máme len jeden obchodný dom, objednávky z e-shopu si môžete nechať doručiť na výdajné miesta ako IKEA Košice, Žilina a ďalšie. Buď si môžete vybrať Parcel Shop, ktorý má však určitý limit pri hmotnosti zásielky, alebo si môžete vyzdvihnúť akýkoľvek tovar na jednom z odberných miest. Zoznam nájdete nižšie.

Odberné miestoAdresa Otváracie hodiny

Bratislava - výdajné miesto

Avion Shopping Park, Ivanská cesta 18PO-NE: 10:00 - 20:00
Banská Bystrica - výdajné miestoZvolenská cesta 23UT, ST, PI: 11:00 - 19:00

SO: 9:00 - 15:00

Košice - výdajné miestoVodomeračská 1PO, UT, ŠT: 11:00 - 19:00

SO: 9:00 - 15:00

Žilina - výdajné miestoKragujevská 389/9UT, ST, PI: 11:00 - 19:00

SO: 9:00 - 15:00

Postup ako si nechať poslať objednávku na výdajné miesto je jednoduchý - stačí si ho zvoliť pri objednávaní, po dokončení počkať na e-mail, kde sa dozviete kedy a na akej adrese bude vaša objednávka dostupná na vyzdvihnutie. Vaša zásielka na vás na výdajnom mieste počká 5 dní.

IKEA.sk vrátenie tovaru a reklamácia

Niekedy sa stane, že vám produkt nevyhovuje, alebo ste si jeho kúpu rozmysleli. V e-shope je vrátenie možné až 365 dní od zakúpenia produktu. Takže ak sa rozhodnete vrátiť produkt, kvôli tomu, že sa vám napríklad naživo veľmi nepáči, alebo ho už nechcete, môžete ho zadarmo vrátiť v tejto lehote a to bez udania dôvodu. Stačí ho s účtenkou priniesť do predajne (musí byť nepoužitý a v pôvodnom obale) a budú vám vrátené peniaze.

V prípade, že chcete výrobok reklamovať môžete tak urobiť tiež v predajni - treba mať účtenku a priniesť produkt. Záručné doby sú rôzne podľa produktu - môže to byť 3, 5, 10, 15 alebo 25 rokov. Ak sa v tejto lehote produkt poškodil, môžete ho reklamovať. Produkt vám bude buď vymenený za nový, alebo vám budú vrátené peniaze. Reklamovať produkty môžete aj pomocou zákazníckej linky. Pri reklamácii treba vyplniť aj reklamačný formulár. Viac o tom, ako postupovať pri reklamácii sa dozviete priamo na webe IKEA.sk alebo na zákazníckej linke. Reklamovať môžete vždy len s účtenkou - teda s dokladom o nákupe. 

V prípade, že produkt už nevyhovuje podmienkam vrátenia (je napríklad po záručnej dobe), môžete využiť službu Druhý život nábytku a takto vrátiť zakúpený výrobok.

IKEA zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

IKEA plánovanie zadarmo pre členov IKEA Family

31.05.2023

3+1 zadarmo

30.04.2023

2+1 zadarmo

30.04.2023

IKEA produkty za menej ako 5 €

30.06.2023

IKEA výpredaj posledných kusov

25.06.2023

IKEA najnižšie ceny produktov

30.06.2023

IKEA zľavy na nábytok pre IKEA Family

25.06.2023

IKEA klikni a vyzdvihni za 1 cent

31.03.2023

Návrat do školy s IKEA

18.09.2022

Všetko do 5 €

30.09.2022

Akčný leták IKEA

Prezrite si IKEA akčný leták a vyberte si z širokej ponuky. Aktuálny IKEA akčný leták nájdete na našich stránkach a už vám neunikne žiadna zaujímavá ponuka. Prezrite si vybraný sortiment tovaru za akčné ceny. IKEA vydáva letáky s veľkým výberom značiek so zaujímavými zľavami.

Ako ušetriť v IKEA?

Ušetriť môžete vďaka akciám a pravidelný zľavám obchodu. V ponuke sú zľavové kódy aj špeciálne ponuky pre členov klubu IKEA Family.

Ako môžem vrátiť tovar?

Tovar môžete vrátiť v predajni. Stačí ak ho prinesiete nepoužitý v pôvodnom obale spolu s dokladom o kúpe. 

Ako zistím, kde sa nachádza moja objednávka?

Objednávku môžete sledovať priamo na webovej stránke obchodu. Objednávky do 15 a 30 kg nie je možné sledovať v systéme obchodu, pretože sú doručované kuriérskou spoločnosťou. Tá vám po odoslaní tovaru pošle SMS s informáciami o objednávke.

Ako uplatniť zľavové kupóny na IKEA

V obchode môžete ušetriť pomocou zľavových kupónov. Uplatnenie zľavového kupónu je jednoduché. Vyberte si IKEA zľavový kupón, ktorý vám pomôže najlepšie ušetriť. Pri kupóne nájdete symbol nožníc. Keď naň kliknete, skopíruje sa vám zľavový kód. Potom stačí kliknúť na tlačidlo „Použiť kupón“ a to vás presmeruje do e-shopu. V obchode si vyberte produkty, ktoré si chcete kúpiť a vložte ich do košíka. V košíku napokon vložte zľavový kód (napríklad pomocou klávesovej skratky CTRL+V). Potom kliknite na tlačidlo „Použiť“. Teraz už stačí dokončiť nákup.

Obrázok

V prípade, že sa vám nedarí uplatniť zľavový kupón, skontrolujte si, či je ešte stále platný (každý kupón má časové ohraničenie), a takisto si pozorne prečítajte podmienky kupónu (mnohé kupóny sa totiž vzťahujú na konkrétne produkty či kategórie).

Obchody, kde vás odmeníme

IKEA zľavové kupóny

IKEA patrí medzi najobľúbenejšie obchody s nábytkom na Slovensku. Ponúka široký sortiment moderného nábytku, potrieb do domácnosti, bytových doplnkov za dostupné ceny pre každého. Obchod poskytuje služby zákazníkom, vďaka ktorým je nakupovanie skutočne jednoduché. Navyše môžete pri nákupe ušetriť vďaka IKEA zľavovým kupónom a iným akciám, ktoré sa oplatí využiť.

Kategórie obchodov

IKEA v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod IKEA.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa