Pre obchod IKEA práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Pozrite si ďalšie zľavové kupóny a zľavy z obchodov MöbelixASKO NÁBYTOK alebo SCONTO nábytok.

Zľavový kupón na dopravu zadarmo na Möbelix

Platí do 23.05.2022

+ 2 % naspäť z nákupu
   

Zľavový kupón platí na dopravu zadarmo.

Zľavový kupón 10 % na bytové doplnky na ASKO NÁBYTOK

Platí do 05.06.2022

+ 3 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón 10 % platí na bytové doplnky.

IKEA

Prečo by si mali zariadiť byt len tí, ktorí na to majú? Po krásnom domove túžia všetci! IKEA na to myslí a ponúka kombináciu správnej funkčnosti,kvality, dizajnu a cenyspolu s trvalou udržateľnosťou. Vďaka patrí zakladateľovi IKEA Ingvarovi Kamprada (IK), ktorý sa postaral o to, že sa tátonábytkárska spoločnosťdostala na výslnie.IKEAfunguje od päťdesiatych rokov 20. storočia a už v osemdesiatych rokoch pôsobila v 20 krajinách sveta a ďalej expandovala.

IKEA robí veci inak

Súčasťou rastu spoločnosti sa stal koncept "Robiť veci inak". IKEA ponúkanábytokúplne pre všetkých. Bytové zariadenie je kvalitné,cenovo dostupnéa k tomu funkčné a ľahko skladné. IKEA je slávna aj vďakastarostlivosti o svojich zákazníkov. Čakajú na nich kusy nábytku, šikovne zabalené tak, aby mohli zákazníci priložiť ruku k dielu a jednoducho si výrobky zmontovať v pohodlí domova. IKEA myslí našetrenie peňazía taktiež na uľahčenie prepravy, keďže výrobky sú zvyčajne v plochých baleniach.

Nábytok IKEA: Nízke ceny, kvalita a jedinečný štýl

Celkový sortiment IKEA obsahuje cca12-tisíc výrobkov. Do kuchyne, obývačky, spálne, detskej izby, pracovne alebo aj do záhrady. IKEA kuchyne sú sektorové, ktoré si môžete zostaviťna mierupodľa vašich potrieb. Je ťažšie zariadiť si celú kuchyňu, keďže je v nej veľa prvkov, ktoré sa dajú meniť a z ktorých si možno vyberať. InteraktívneIKEA kuchynevám to uľahčia! Nezabudnite ani nadoplnky do kuchyne IKEA, aby ste z bývania mali ešte lepší pocit.

Kde trávite so svojou rodinou najviac času? Väčšina z nás asi v obývačke. S IKEA bude každá obývačka oázou pokoja. S jedinečnými IKEA doplnkami dodáte obývačke nezameniteľné čaro. Na svoje si prídete aj v spálni. Jednolôžkové, dvojlôžkové alebo skôr manželské?IKEA postelesi môžete vybrať s úložným priestorom alebo bez neho. VIKEA komodáchuž konečne nebudete hľadať svoje oblečenie! Sú v rôznych štýloch a veľkostiach, takže ich môžete použiť kdekoľvek v domácnosti.

IKEA katalóg inšpiruje svet

Koncept IKEA možno vidieť v reálnom živote, v obchodných domoch, na internetových stránkach a aplikáciách a tiež v katalógu a priamo v domácnostiach na celom svete.IKEA katalógje najväčšou tlačovinou svojho druhu a nájdete v ňom omnoho viac, ako v klasickomletáku s nábytkom. Vychádza každý rok v 55 edíciách v 27 jazykoch pre 35 krajín! Považuje sa za najdôležitejšíkomunikačný a marketingový nástrojIKEA , ktorý odráža potreby ľudí na celom svete.

Katalóg rieši každodenné problémy ľudí ako nedostatok úložného priestoru, ako si vytvoriť pracovný priestor doma, atď. Na základe toho ponúkaširoký sortiment nábytkua bytových doplnkov s pekným dizajnom, kvalitou a cenou. Každoročne sa distribuuje do domácností v okolí každého obchodného domu. Pozrite siIKEA katalógonline a získajte inšpiráciu pre svoj nový domov.

IKEA eshop s výhodami

Nakupujte jednoduchšie a rýchlejšie vďakaIKEA eshopu! Tisícky výrobkov do domácností na jednom mieste, oddomácich potriebaž po nábytok! Môžete sa rozhodnúť, či si vybraný objednaný tovar vyzdvihnete na predajni alebo vám ho dovezú.

Čo je však najlepšie,IKEA.skmá jednu veľkú výhodu, ktorú vám nikto iný nedá. Len v IKEA máte až365 dní na vrátenie tovaru. V tejto lehote môžete akýkoľvek výrobok, aj keď je zmontovaný, vrátiť! Na IKEA.sk si dokonca môžetenaplánovať kuchyňu či spálňu. Prostredníctvom plánovacích programov IKEA sa sami stanete interiérovým dizajnérom a zariadite si svoj domov presne podľa priestorových možností. Nečakajte a nahliadnite doIKEA eshop Slovenskoešte dnes!

IKEA Family: Klub plný zliav a výhod

Užívajte si IKEA na maximum a staňte sa členomIKEA Family klubu. Získate lepšiu cenu vybraného nábytku až o 40 %! Zvýhodnené ceny platia aj na potraviny a občerstvenie.Kartu IKEA Familysi môžte vytlačiť priamo v kiosku v obchodnom dome IKEA alebo ju noste uloženú v mobilnom telefóne. Výhodou je elektornické ukladanie všetkých účteniek na vašom členskom profile. Majte svoje výdavky pod kontrolou!

IKEA Bratislava

Návšteva IKEA je vždy zážitok. Málokto sem chodí len pre nábytok aIKEA doplnky. Cieľom mnohých návštevníkov je práveIKEA reštauráciaso slávnymi švédskymi mäsovými guličkami aIKEA kaviareň, kde si doplníte energiu pri chutnej káve či zákusku. Učarovala vám švédska kuchyňa? Nakúpte si domovIKEA potravinya objavte čaro a jedinečnosť Švédska. Potešia ajIKEA otváracie hodiny, je otvorená až 7 dní v týždni, od pondelka do nedele od 9:00 - 21:00 a nájdete ju na adrese Ivanská cesta 18, hneď pri Avione!

 • Věděli jste, že v obchoděIkea.czmůžete nakoupit také v Čechách?
 • W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zIkea.pl.

Obchody, kde vás odmeníme

O IKEA

Spôsobila revolúciu a ovládla svet nábytku! IKEA oprávnene patrí označenie nábytkový gigant. Nie je snáď nikoho, kto by sa s IKEA nestretol, miliónom ľudí dnes pomohla vytvoriť lepší každodenný život v domácnosti!

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod IKEA.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa