Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

IKEA

IKEA

www.ikea.com/sk/sk

Spôsobila revolúciu a ovládla svet nábytku! IKEA oprávnene patrí označenie nábytkový gigant. Nie je snáď nikoho, kto by sa s IKEA nestretol, miliónom ľudí dnes pomohla vytvoriť lepší každodenný život v domácnosti!

O obchode IKEA

Prečo by si mali zariadiť byt len tí, ktorí na to majú? Po krásnom domove túžia všetci! IKEA na to myslí a ponúka kombináciu správnej funkčnosti, kvality, dizajnu a ceny spolu s trvalou udržateľnosťou. Vďaka patrí zakladateľovi IKEA Ingvarovi Kamprada (IK), ktorý sa postaral o to, že sa táto nábytkárska spoločnosť dostala na výslnie. IKEA funguje od päťdesiatych rokov 20. storočia a už v osemdesiatych rokoch pôsobila v 20 krajinách sveta a ďalej expandovala.

IKEA robí veci inak

Súčasťou rastu spoločnosti sa stal koncept "Robiť veci inak". IKEA ponúka nábytok úplne pre všetkých. Bytové zariadenie je kvalitné, cenovo dostupné a k tomu funkčné a ľahko skladné. IKEA je slávna aj vďaka starostlivosti o svojich zákazníkov. Čakajú na nich kusy nábytku, šikovne zabalené tak, aby mohli zákazníci priložiť ruku k dielu a jednoducho si výrobky zmontovať v pohodlí domova. IKEA myslí na šetrenie peňazí a taktiež na uľahčenie prepravy, keďže výrobky sú zvyčajne v plochých baleniach.

Nábytok IKEA: Nízke ceny, kvalita a jedinečný štýl

Celkový sortiment IKEA obsahuje cca 12-tisíc výrobkov. Do kuchyne, obývačky, spálne, detskej izby, pracovne alebo aj do záhrady. IKEA kuchyne sú sektorové, ktoré si môžete zostaviť na mieru podľa vašich potrieb. Je ťažšie zariadiť si celú kuchyňu, keďže je v nej veľa prvkov, ktoré sa dajú meniť a z ktorých si možno vyberať. Interaktívne IKEA kuchyne vám to uľahčia! Nezabudnite ani na doplnky do kuchyne IKEA , aby ste z bývania mali ešte lepší pocit.

Kde trávite so svojou rodinou najviac času? Väčšina z nás asi v obývačke. S IKEA bude každá obývačka oázou pokoja. S jedinečnými IKEA doplnkami dodáte obývačke nezameniteľné čaro. Na svoje si prídete aj v spálni. Jednolôžkové, dvojlôžkové alebo skôr manželské? IKEA postele si môžete vybrať s úložným priestorom alebo bez neho. V IKEA komodách už konečne nebudete hľadať svoje oblečenie! Sú v rôznych štýloch a veľkostiach, takže ich môžete použiť kdekoľvek v domácnosti.

IKEA katalóg inšpiruje svet

Koncept IKEA možno vidieť v reálnom živote, v obchodných domoch, na internetových stránkach a aplikáciách a tiež v katalógu a priamo v domácnostiach na celom svete. IKEA katalóg je najväčšou tlačovinou svojho druhu a nájdete v ňom omnoho viac, ako v klasickom letáku s nábytkom. Vychádza každý rok v 55 edíciách v 27 jazykoch pre 35 krajín! Považuje sa za najdôležitejší komunikačný a marketingový nástroj IKEA , ktorý odráža potreby ľudí na celom svete.

Katalóg rieši každodenné problémy ľudí ako nedostatok úložného priestoru, ako si vytvoriť pracovný priestor doma, atď. Na základe toho ponúka široký sortiment nábytku a bytových doplnkov s pekným dizajnom, kvalitou a cenou. Každoročne sa distribuuje do domácností v okolí každého obchodného domu. Pozrite si IKEA katalóg online a získajte inšpiráciu pre svoj nový domov.

IKEA eshop s výhodami

Nakupujte jednoduchšie a rýchlejšie vďaka IKEA eshopu! Tisícky výrobkov do domácností na jednom mieste, od domácich potrieb až po nábytok! Môžete sa rozhodnúť, či si vybraný objednaný tovar vyzdvihnete na predajni alebo vám ho dovezú.

Čo je však najlepšie, IKEA.sk má jednu veľkú výhodu, ktorú vám nikto iný nedá. Len v IKEA máte až 365 dní na vrátenie tovaru. V tejto lehote môžete akýkoľvek výrobok, aj keď je zmontovaný, vrátiť! Na IKEA.sk si dokonca môžete naplánovať kuchyňu či spálňu. Prostredníctvom plánovacích programov IKEA sa sami stanete interiérovým dizajnérom a zariadite si svoj domov presne podľa priestorových možností. Nečakajte a nahliadnite do IKEA eshop Slovensko ešte dnes!

IKEA Family: Klub plný zliav a výhod

Užívajte si IKEA na maximum a staňte sa členom IKEA Family klubu. Získate lepšiu cenu vybraného nábytku až o 40 %! Zvýhodnené ceny platia aj na potraviny a občerstvenie. Kartu IKEA Family si môžte vytlačiť priamo v kiosku v obchodnom dome IKEA alebo ju noste uloženú v mobilnom telefóne. Výhodou je elektornické ukladanie všetkých účteniek na vašom členskom profile. Majte svoje výdavky pod kontrolou!

IKEA Bratislava

Návšteva IKEA je vždy zážitok. Málokto sem chodí len pre nábytok a IKEA doplnky. Cieľom mnohých návštevníkov je práve IKEA reštaurácia so slávnymi švédskymi mäsovými guličkami a IKEA kaviareň, kde si doplníte energiu pri chutnej káve či zákusku. Učarovala vám švédska kuchyňa? Nakúpte si domov IKEA potraviny a objavte čaro a jedinečnosť Švédska. Potešia aj IKEA otváracie hodiny, je otvorená až 7 dní v týždni, od pondelka do nedele od 9:00 - 21:00 a nájdete ju na adrese Ivanská cesta 18, hneď pri Avione!

Podobné obchody

Články

5 tipov ako si zariadiť ideálnu spálňu od…

Často podceňovaná a pritom taká dôležitá. Presne takou miestnosťou v každom domove je spálňa....
22.11.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1347 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo