Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

IKEA

IKEA

www.ikea.com/sk/sk
V tomto obchode ponúkame iba zľavy a kupóny Zobraziť zľavy a kupóny »

Spôsobila revolúciu a ovládla svet nábytku! Ikey oprávnene patrí označenie nábytkový gigant. Nie je snáď nikoho, kto by sa s Ikeou nestretol, miliónom ľudí dnes pomohla vytvoriť lepší každodenný život v domácnosti!

O obchode IKEA

Prečo by si mali zariadiť byt len tí, ktorí na to majú? Po krásnom domove túžia všetci! Ikea na to myslí a ponúka kombináciu správnej funkčnosti, kvality, dizajnu a ceny spolu s trvalou udržateľnosťou. Vďaka patrí zakladateľovi Ikea Ingvarovi Kamprada (IK), ktorý sa postaral o to, že sa táto nábytkárska spoločnosť dostala na výslnie. Ikea funguje od päťdesiatych rokov 20. storočia a už v osemdesiatych rokoch pôsobila v 20 krajinách sveta a ďalej expandovala.

Robí veci inak

Súčasťou rastu spoločnosti sa stal koncept "Robiť veci inak". Ikea ponúka nábytok úplne pre všetkých. Bytové zariadenie je kvalitné, cenovo dostupné a k tomu funkčné a ľahko skladné. Ikea je slávna aj vďaka starostlivosti o svojich zákazníkov. Čakajú na nich kusy nábytku, šikovne zabalené tak, aby mohli zákazníci priložiť ruku k dielu a jednoducho si výrobky zmontovať v pohodlí domova. Ikea myslí na šetrenie peňazí a taktiež na uľahčenie prepravy, keďže výrobky sú zvyčajne v plochých baleniach.

Zostaví vám kuchyňu i obývačku

Celkový sortiment Ikea obsahuje cca 12-tisíc výrobkov. Do kuchyne, obývačky, spálne, detskej izby, pracovne alebo aj do záhrady. Ikea kuchyne sú sektorové, ktoré si môžete zostaviť na mieru podľa vašich potrieb. Je ťažšie zariadiť si celú kuchyňu, keďže je v nej veľa prvkov, ktoré sa dajú meniť a z ktorých si možno vyberať. Interaktívne Ikea kuchyne vám to uľahčia! Jednolôžkové, dvojlôžkové alebo skôr manželské? Ikea postele si môžete vybrať s úložným priestorom alebo bez neho. V Ikea komodách už konečne nebudete hľadať svoje oblečenie! Sú v rôznych štýloch a veľkostiach, takže ich môžete použiť kdekoľvek v domácnosti.

Ikea katalóg ako silný nástroj

Koncept Ikea možno vidieť v reálnom živote, v obchodných domoch, na internetových stránkach a aplikáciách a tiež v katalógu a priamo v domácnostiach na celom svete. Ikea katalóg je najväčšou tlačovinou svojho druhu na svete. Vychádza každý rok v 55 edíciách v 27 jazykoch pre 35 krajín! Považuje sa za najdôležitejší komunikačný a marketingový nástroj Ikea, ktorý odráža potreby ľudí na celom svete. Rieši každodenné problémy ľudí ako nedostatok úložného priestoru, ako si vytvoriť pracovný priestor doma, atď. Na základe toho ponúka široký sortiment nábytku a bytových doplnkov s pekným dizajnom, kvalitou a cenou. Každoročne sa distribuuje do domácností v okolí každého obchodného domu.

Ikea eshop s výhodami

Nakupujte jednoduchšie a rýchlejšie vďaka Ikea eshopu! Tisícky výrobkov do domácností na jednom mieste! Môžete sa rozhodnúť, či si vybraný objednaný tovar vyzdvihnete na predajni alebo vám ho dovezú.

Čo je však najlepšie, ikea.sk má jednu veľkú výhodu, ktorú vám nikto iný nedá. Len v Ikey máte až 365 dní na vrátenie tovaru. V tejto lehote môžete akýkoľvek výrobok, aj keď je zmontovaný, vrátiť! Ak ste členom Ikea Family, vďaka čomu môžete využívať množstvo členských výhod, Ikea zliav a špeciálnych služieb, môžete využiť aj službu elektronického dokladu. Na ikea.sk si dokonca môžete naplánovať kuchyňu či spálňu. Prostredníctvom plánovacích programov Ikea sa sami stanete interiérovým dizajnérom a zariadite si svoj domov presne podľa priestorových možností.

Ikea Bratislava

Ak sa rozhodnete pre osobné vyzdvihnutie tovaru, vaše kroky by mali smerovať do Bratislavy, kde je predajňa. Otváracie hodiny Ikea Bratislava potešia, je otvorená až 7 dní v týždni, od pondelka do nedele od 9:00-21:00!

 • Věděli jste, že v obchodě Ikea můžete nakoupit i v Česku?

 • Podobny sklep Home&you mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Kardigan - teplý sveter pre chladnějšie večery

Pomaly nastupuje chladné počasie. Ak sa chcete vyvarovať skrehnutým rukám, zabaľte sa do teplého...
28.8.2018 Zobraziť článok

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Nový týždeň je tu a s ním pravidelná dávka akčného tovaru, špeciálnych akcií a zliav. Ponuky...
13.2.2017 Zobraziť článok

Vybitý mobil? S power bank nikdy viac!

Máte pred sebou dlhú cestu a bojíte sa, že váš smartfón, či tablet ju v nabitom stave nezvládne?...
3.7.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1254 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.