Pre obchod IKEA práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z obchodov ASKO NÁBYTOK alebo 4home.

Zľavový kód ASKO NÁBYTOK 10 % na spálňové zostavy

Platí do 26.03.2023

+ 3 % naspäť z nákupu

Zľavový kód ASKO NÁBYTOK 10 % platí na spálňové zostavy.

-3 %

Zľavový kupón 3 % na nákup na 4home

Platí do 31.03.2023

+ 2 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón 3 % platí na nákup.

AFS3

IKEA

IKEA je jedným z najobľúbenejších obchodov s nábytkom a to nie len na Slovensku. Ponúka pestrý sortiment nábytku a bytových doplnkov, ktoré sú cenovo dostupné pre každého zákazníka. S IKEA si jednoducho zariadite celý byt či dom. Prezrieť si môžete IKEA postele, IKEA kuchyne či IKEA komody. Všetko je možné objednať priamo z domu, alebo aj na predajni IKEA Bratislava. 

IKEA vznikla vo Švédsku, na Slovensku vznikol prvý obchodný dom v roku 1992 v Bratislave a v roku 2017 bol spustený online e-shop. IKEA je však pre zákazníkov dostupná v mnohých krajinách sveta. IKEA sa stala miestom, kde si môžete zariadiť váš domov za menej peňazí v modernom štýle.

Obrázok

Ako ušetriť na IKEA.sk

Nakupovanie nábytku a bytových doplnkov už nemusí byť veľmi drahá záležitosť. Najmä nie v IKEA. IKEA produkty sú vždy dostupné pre každého a za prijateľné ceny. Navyše poskytuje viacero šikovných spôsobov, ako ušetriť ešte viac. 

Napríklad v prípade, že si chcete naplánovať vašu novu IKEA kuchyňu, môžete často využiť akciu, počas ktorej je táto služba zadarmo. O dostupnosti tejto možnosti vždy e-shop informuje na webovej stránke. Rovnako tak môžete byť informovaní o rôznych akciách, ktoré sa týkajú konkrétnych produktov či kategórií. Často tieto akcie súvisia so sezónnymi udalosťami (návrat do školy atď.).

Ak chcete na IKEA pravidelne nakupovať a zároveň vždy ušetriť, môžete sa stať členom IKEA Family. Tento zákaznícky klub je prísľubom rôznych zliav a zľavových akcií, počas ktorých môžete ušetriť pri každom nákupe. Často ide o špeciálne zľavy len pre členov IKEA Family. Niekedy bývajú súčasťou týchto akcií aj IKEA zľavové kupóny.

Ako získať IKEA zľavový kupón

Najlepší spôsob, ako získať IKEA zľavové kupóny je pravidelne sledovať web stránku IKEA. E-shop vždy informuje zákazníkov o nových zľavových kupónoch. Prípadne môžete sledovať aj IKEA sociálne siete, kde sa takisto dozviete o rôznych akciách. 

Výhodou rýchleho získania IKEA zľavových kupónov je aj prihlásenie sa do IKEA Family klubu, kde môžete pravidelne dostávať informácie o nových kupónoch a aj iných zľavách. Každá novinka vám príde do vašej e-mailovej schránky.

IKEA zľavové kupóny môžete získať aj počas rôznych sezónnych akcií - napríklad na jeseň či jar. Výhodnejšie takto nakúpite nábytok a iné bytové doplnky. Taktiež môžete sledovať aj Tipli, kde vždy informujeme o nových zľavových akciách na IKEA.

IKEA zľavy - výpredaje a Black Friday

Na IKEA sú často k dispozícii rôzne akcie a výpredaje, vďaka ktorým môžete ušetriť na viacerých produktoch. Ale aj ostatný sortiment je cenovo dostupný pre každého. 

Výpredaje na IKEA sa spájajú s ročnými obdobiami či rôzmymi životnými udalosťami. Napríklad môžete výhodne nakúpiť počas akcií „Späť do školy“, alebo pri príležitosti začiatku zimy. V týchto akciách je dostupná široká škála produktov - IKEA komody, IKEA stoličky, či doplnky a dekorácie.

Za pozornosť stojí aj IKEA Black Friday. V tento celosvetový nákupný sviatok si môžete doplniť do domácnosti čokoľvek za nízke ceny. Poznačte si do kalendára Black Friday a nenechajte si ujsť výnimočné zľavy. Počas Black Friday môžete ušetriť napríklad aj na doprave či plánovaní IKEA kuchyne. Často sú súčasťou týchto akcií aj zľavové kupóny.

IKEA kuchyne, IKEA postele, komody a iné produkty

IKEA nie je len predajcom nábytku, IKEA je celosvetovo populárna značka. Spája sa s mnohými dizajnérmi nábytku a poskytuje tak zákazníkom možnosť zakúpiť si moderné kusy nábytku za dostupnejšie ceny. Výber je skutočne široký.

Zariaďte si s IKEA.sk novú obývačku. Nájdete tu všetko, čo vám zaistí príjemný priestor. Vyberte si napríklad novú IKEA sedačku, na ktorej sa vám bude pohodlne sedieť a zmestí sa na ňu celá vaša rodina. Doplňte k sedačke štýlový IKEA koberec, skombinujte ho napríklad s ozdobnými vankúšmi a pridajte ešte IKEA kreslo, ktoré bude ladiť k sedačke. Samozrejmosťou je aj obývačková TV stena, vybrať si môžete police, IKEA komody či príborníky a iné.

Obrázok

IKEA kuchyne sú k dispozícii v mnohých štýloch, takže si jednoducho vyberiete ten, ktorý sa vám bude najviac hodiť. V ponuke nájdete štyri typy kuchýň:

 • METOD - kuchyňa s najväčšími možnosťami úprav podľa vášho štýlu s dostupnosťou plánovania z domu a s 25 ročnou zárukou,
 • ENHET - ľahko prispôsobiteľná kuchyňa s niekoľkými štýlmi a možnosťou otvorených úložných priestorov, môžete si ju taktiež naplánovať sami a navyše má jednoduchú montáž,
 • KNOXHULT - kuchyňa za nízku cenu s rýchlym a jednoduchým nákupom a tiež jednoduchou montážou,
 • SUNNERSTA - voľne stojaca kuchyňa vhodná do malých priestorov, úplne otvorená.

Zariadenie spálne je taktiež na IKEA.sk jednoduché. Nakombinujte si nábytok a vytvorte si útulnú spálňu. Vyberte si z ponuky IKEA postelí, doplňte ju kvalitným matracom a bude sa vám lepšie spať. Dokúpte si do spálne IKEA skrine či IKEA komody a zaistite si tak dostatok úložného priestoru. Potom už stačí pridať nočný stolík a pohodlnú posteľnú bielizeň.

Produkty nájdete aj do ostatných miestností vášho bytu, ktoré si môžete jednoducho zariadiť. Napríklad:

 • detská izba - zostavte vašim deťom útulnú detskú izbu s IKEA nábytkom,
 • jedáleň - vyberte si zostavu s IKEA stoličkami a stolom do jedálne, alebo príborníky, barový nábytok, a kúpiť si môžete aj produkty na podávanie jedla,
 • kúpeľňa - môžete si vybrať kúpeľňové zostavy, alebo si nábytok nakúpiť jednotlivo - nájdete tu skrinky, úložné priestory pod umývadlo, umývadlá, sprchy a aj kúpeľňové batérie a tiež IKEA zrkadlá,
 • predsieň - tu máte na výber z úložných boxov, skriniek na topánky, vešiakov, šatníkových skríň či regálov,
 • pracovňa - aj doma si môžete zariadiť pracovňu - nakúpte si nový písací stôl, s IKEA stoličkou k písaciemu stolu, doplňte si regály a úložné priestory,
 • záhrada - IKEA záhradný nábytok skvelo obohatí každú terasu, vyberte si jedálenskú zostavu, pohovku či ležadlo do záhrady.

Prečo nakupovať na IKEA.sk

IKEA Slovensko je u zákazníkov obľúbený predajca nábytku najmä pre jeho služby, ktoré pomáhajú v príjemnejšom nakupovaní. Takže dôvodov, prečo nakupovať práve na IKEA.sk je viacero.

S IKEA si môžete svoj byt naplánovať presne podľa vašich predstáv. Naplánujte si napríklad IKEA kuchyňu, obývačku, kúpeľňu či spálňu. Môžete tak urobiť sami, pohodlne z domu, alebo sa skontaktovať so špecialistom, ktorý vám v plánovaní pomôže a poradí. K dispozícii máte i zostavy nábytku, takže kombinovanie bude ešte jednoduchšie.

S IKEA Slovensko bude aj doprava produktov lepšia. Môžete si ho nechať doručiť na adresu, alebo využiť službu Klikni a vyzdvihni a vyzdvihnúť si tak nákup priamo v obchodnom dome IKEA Bratislava.

IKEA myslí aj na životné prostredie. Ponúka viacero tipov a možností, ako žiť udržateľnejšie. Preto napríklad IKEA Slovensko spustila službu Druhý život nábytku. Spočíva v tom, že ak vlastníte IKEA nábytok ktorý by ste za normálnych okolností vyhodili, môžete ho posunúť znovu IKEA a tento použitý nábytok pôjde opäť do predaja v oddelení Circular Hub.

Obrázok

Ak máte radi pohodlné nakupovanie kdekoľvek, určite oceníte IKEA aplikáciu, ktorú si môžete stiahnuť do vášho smartfónu. Je dostupná pre operačné systémy iOS a Android. Môžete v nej nakupovať, ukladať si nákupné zoznamy, jednoducho a rýchlo zobraziť kartu IKEA Family, ľahko si zistíte dostupnosť produktov i IKEA otváracie hodiny obchodného domu i odberných miest.

Okrem toho IKEA ponúka aj iné služby. Nechajte si napríklad ušiť závesy, obrusy alebo vankúše na mieru. Alebo si objednajte montáž nábytku, či inštaláciu kuchyne alebo kúpeľne. Takisto máte možnosť nechať si odviezť staré produkty - napríklad elektrospotrebiče, pohovky, kuchyne či matrace.

IKEA Bratislava, odberné miesta a IKEA otváracie hodiny

IKEA Slovensko má kamennú predajňu v Bratislave. Nájdete ju pri obchodnom centre Avion Shopping Park na ulici Ivanská cesta 18. Tu si môžete pohdlne nakúpiť a hneď si produkty aj odviezť, alebo si dohodnúť odvoz od IKEA. IKEA Bratislava je pre vás k dispozícii od pondelka do nedele od 10:00 do 20:00. V IKEA Bratislava si môžete pri nakupovaní aj oddýchnuť v švédskej reštaurácii, kaviarni či bistre a deti odložiť v detskom kútiku, kde môžu zažiť mnoho zábavy.

Aj keď na Slovensku máme len jeden IKEA obchodný dom, objednávky z IKEA e-shopu si môžete nechať doručiť na výdajné miesta. Buď si môžete vybrať Parcel Shop, ktorý má však určitý limit pri hmotnosti zásielky, alebo si môžete vyzdvihnúť akýkoľvek tovar na jednom z odberných miest. Zoznam nájdete nižšie.

Odberné miestoAdresaOtváracie hodiny

IKEA Bratislava - výdajné miesto

Avion Shopping Park, Ivanská cesta 18PO-NE: 10:00 - 20:00
IKEA Banská Bystrica - výdajné miestoZvolenská cesta 23UT, ST, PI: 11:00 - 19:00

SO: 9:00 - 15:00

IKEA Košice - výdajné miestoVodomeračská 1PO, UT, ŠT: 11:00 - 19:00

SO: 9:00 - 15:00

IKEA Žilina - výdajné miestoKragujevská 389/9UT, ST, PI: 11:00 - 19:00

SO: 9:00 - 15:00

Postup ako si nechať poslať objednávku na výdajné miesto je jednoduchý - stačí si ho zvoliť pri objednávaní, po dokončení počkať na e-mail, kde sa dozviete kedy a na akej adrese bude vaša objednávka dostupná na vyzdvihnutie. Vaša zásielka na vás na výdajnom mieste počká 5 dní.

IKEA.sk vrátenie tovaru a reklamácia

Niekedy sa stane, že vám produkt nevyhovuje, alebo ste si jeho kúpu rozmysleli. V IKEA je vrátenie možné až 365 dní od zakúpenia produktu. Takže ak sa rozhodnete vrátiť produkt, kvôli tomu, že sa vám napríklad naživo až tak nepáči, alebo ho už nechcete, môžete ho zadarmo vrátiť v tejto lehote a to bez udania dôvodu. Stačí ho s účtenkou priniesť do IKEA Bratislava (musí byť nepoužitý a v pôvodnom obale) a budú vám vrátené peniaze.

V prípade, že chcete výrobok reklamovať môžete tak urobiť tiež na IKEA Bratislava - treba mať účtenku a priniesť produkt. Záručné doby sú na IKEA rôzne podľa produktu - môže to byť 3, 5, 10, 15 alebo 25 rokov. Ak sa v tejto lehote produkt poškodil, môžete ho reklamovať. Produkt vám bude buď vymenený za nový, alebo vám budú vrátené peniaze. Reklamovať produkty môžete aj pomocou zákazníckej linky. Pri reklamácii treba vyplniť aj reklamačný formulár. Viac o tom, ako postupovať pri reklamácii sa dozviete priamo na webe IKEA.sk alebo na zákazníckej linke. Reklamovať môžete vždy len s účtenkou - teda s dokladom o nákupe. 

V prípade, že produkt už nevyhovuje podmienkam vrátenia (je napríklad po záručnej dobe), môžete využiť službu Druhý život nábytku a takto vrátiť zakúpený výrobok.

IKEA zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Návrat do školy s IKEA

18.09.2022

Všetko do 5 €

30.09.2022

Plánovanie kuchyne zadarmo

30.09.2022

Výpredaj v e-shope IKEA

17.07.2019

Akčný leták IKEA

Prezrite si IKEA akčný leták a vyberte si z širokej ponuky. Aktuálny IKEA akčný leták nájdete na našich stránkach a už vám neunikne žiadna zaujímavá ponuka. Prezrite si vybraný sortiment tovaru za akčné ceny. IKEA vydáva letáky s veľkým výberom značiek so zaujímavými zľavami.

Ako uplatniť zľavové kupóny na IKEA

V obchode IKEA môžete ušetriť pomocou zľavových kupónov. Uplatnenie IKEA zľavového kupónu je jednoduché. Vyberte si IKEA zľavový kupón, ktorý vám pomôže najlepšie ušetriť. Pri kupóne nájdete symbol nožníc. Keď naň kliknete, skopíruje sa vám zľavový kód. Potom stačí kliknúť na tlačidlo „Použiť kupón“ a to vás presmeruje do e-shopu. V IKEA si vyberte produkty, ktoré si chcete kúpiť a vložte ich do košíka. V košíku napokon vložte zľavový kód (napríklad pomocou klávesovej skratky CTRL+V). Potom kliknite na tlačidlo „Použiť“. Teraz už stačí dokončiť nákup.

Obrázok

V prípade, že sa vám nedarí uplatniť IKEA zľavový kupón, skontrolujte si, či je ešte stále platný (každý kupón má časové ohraničenie), a takisto si pozorne prečítajte podmienky kupónu (mnohé kupóny sa totiž vzťahujú na konkrétne produkty či kategórie).

Obchody, kde vás odmeníme

IKEA.sk

IKEA patrí medzi najobľúbenejšie obchody s nábytkom na Slovensku. Ponúka široký sortiment moderného nábytku, potrieb do domácnosti, bytových doplnkov a to všetko za dostupné ceny pre každého. Okrem internetového obchodu je k dispozícii aj IKEA Bratislava obchodný dom, kde si môžete prezrieť produkty a pohodlne nakúpiť. IKEA.sk poskytuje rôzne služby zákazníkom vďaka ktorým je nakupovanie ešte príjemnejšie. Navyše môžete pri nákupe ušetriť vďaka IKEA zľavovým kupónom a iným akciám, ktoré sa oplatí využiť. Nakúpte si cez internet a nechajte si nový nábytok doviezť domov - prípadne si môžete objednať aj jeho zmontovanie priamo u vás doma.

Kategórie obchodov

IKEA v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod IKEA.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa