V súčasnej dobe neevidujeme žiadnu ponuku

Ušetrite s IKEA maxinum

IKEA nábytok sa vyznačuje svojimi konkurenčnými výhodami. Ako ušetriť na nákupe v IKEA maximum? Nezmeškajte žiadny IKEA výpredaj a zľavové akcie! Nechajte sa inšpirovať našimi radami, ušetrite čo najviac a naplánujte si svoje vysnívané hniezdočko lásky.

IKEA zľavy

Najväčší a najznámejší obchod s nábytkom na celom území Európy dobýva naše domácnosti. IKEA, štýlový nábytok zo Škandinávie ponúka rôzne druhy designu a hlavne za skvelé ceny. Každý si nájde svoj štýl zo širokého sortimentu a my vám ponúkame zoznam všetkých IKEA zliav ktoré môžete využiť na nákup.

IKEA Family

Stať sa členom v klube IKEA Family je tak jednoduché a výhodné. Využite špeciálne ponuky a Ikea zľavy, výhody, semináre a skvelé pochúťky. Kúpiť si IKEA kuchyňu po ktorej túžite a ušetriť až 65 % je neodolateľná ponuka a s nami, budete o týchto Ikea zľavových kupónoch vedieť ako prvý. Členstvo v klube je zadarmo a môžete získať výhodnejšie ceny na produkty s logom IKEA FAMILY, na švédske špeciality v obchodíku, zapojiť sa môžete do akcií a seminárov o zariaďovaní bývania alebo si vychutnajte kávu alebo čaj zadarmo k nákupu v reštaurácií a mnoho ďalších výhod.

IKEA online a doprava zadarmo

Ako nakupovať rýchlejšie a jednoduchšie? Ušetrite čas, objednajte si tovar z pohodlia domova a získajte benefit vrátenia tovaru až 365 dní. Vytvorte si jednoducho nákupný zoznam, kliknite na nákup online, zaplaťte platobnou kartou a zvoľte si spôsob doručenia. Dopravu zadarmo získate vyzdvihnutím tovaru na pobočke IKEA v Bratislave. Pri online nákupe a objednaní tovaru zaplatíte 10 € za vyzdvihnutie. Pri doprave, až k vám domov, zaplatíte od 35 € podľa stanovených zón na území Slovenska.

Nezabudnite na cashback od Tipli

S Tipli cashback systémom ušetríte ešte viac. Za každý nákup vás odmeníme a vrátime vám určité % z celkovej čiastky objednaného tovaru online. Nezabudnite sa zaregistrovať a nakupujte úspornejšie pre svoju peňaženku.

Obchodná sieť IKEA – obchod s nábytkom vás dokáže inšpirovať a poskytuje štýlový nábytok do každej domácnosti. IKEA uľahčuje prácu sebe aj vám. Zamestnanci zabalia jednotlivé kusy produktov do plochých krabíc, pre jednoduchšiu prepravu, a vy si ju doma podľa podrobného návodu zmontujete sami. Nie vždy to je jednoduché a potrebujete veľa miesta pre zloženie nábytku, ale po dokončení práce sa môžete tešiť s vlastnoručnej práce. V sortimente IKEA nájdete kuchynské linky, kompletné zariadenie do spálne, detskej izby, pracovne, kúpeľne, ale aj bytové doplnky, detské hračky a mnoho ďalších produktov do domácnosti.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1628 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo