Vivantis: príbeh firmy a e-shopu

Krása a zdravie 8.8.2017

Vivantis je pôvodom česká spoločnosť, ktorá expandovala na Slovensko. Skladá sa hneď z niekoľkých e-shopov, ktoré sa postarajú o váš dokonalý vzhľad a zdravie. Čo potrebujete o nákupe na Vivantis vedieť? Poďme sa tomu pozrieť na zúbok.

Spoločnosť vznikla v roku 2001 v Chrudim v Česku, kde sa čoskoro z malého nápadu zrodil veľký projekt a z e-shopu Vivantis v obývačke malá-veľká mocnosť so špecializovanými obchodmi. V roku 2014 do nej vstúpil strategický partner E-commerce Holding, ktorý je spoluvlastnený skupinou Rockaway Jakuba Havrlanta a spoločnosťou Czech Media Invest Daniela Křetínskeho a Patrika Tkáče. V tom istom roku sa spoločnosť rozhodla starať aj o svojich najbližších susedov a na našu veľkú radosť uskutočnila expanziu na Slovensko.

Spoločnosť Vivantis dnes

Vivantis sa orientuje predovšetkým na predaj parfémov, hodiniek, šperkov, módnych doplnkov a produktov pre zdravie a krásu. Na výber máte produkty najznámejších značiek ako je Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Michael Kors a množstvo ďalších.

Vivantis: príbeh firmy a e-shopu

Vivantis v Česku

U našich susedov pozostáva zo šiestich internetových obchodov:

Vivantis na Slovensku

Slovensku máme doposiaľ dva internetové obchody - nie sme však nejako ukrátení. Na stránkach nájdete všetko, čo pre neodolateľný vzhľad potrebujete! :-)

Prečo nakupovať vo Vivantis?

Dnes sme e-shopmi priam zaplavený. Ako si vybrať ten najlepší? Zhrnieme vám niekoľko hlavných výhod spoločnosti Vivantis.

  • všetko pre krásu a zdravie pod jednou strechou. Nemusíte sa preklikávať nekonečným počtov stránok.
  • Až jeden rok na vrátenie tovaru!
  • Zľavy a výpredaje, na ktorých ušetríte desiatky eur. Zľavy nájdete v bannery na domovskej stránke aktualizované každý týždeň.
  • Najnovšie kúsky z oblasti šperkov a módy, aby ste boli vždy trendy.
  • Ponuka je naozaj široká. Vyberáte si z viac než 47 000 produktov.
  • Vivantis inšpirácie - príbehy z oblasti módy, módne inšpirácie na rôzne príležitosti, magazín s radami, tipmi a novinkami.
  • Zákaznícka linka s radcami - odborníkmi.

Doprava na Vivantis

Svoju zásielku si môžete nechať pohodlne doručiť až domov! Doručí vám ich firma GLS už nasledujúci pracovný deň, ak ste objednávku uskutočnili do 15.30. Poplatok za dopravu je 3,50 €. V prípade, že hodnota objednávky prekročí 75 € máte dopravu zadarmo!

Nie každému vyhovuje donáška do domu a navyše, prečo neušetriť nejaké to euríčko, keď máte výdajné miesto Vivantis po ceste z práce. Výdajné miesto nájdete na Slovensku na adrese Uloženka Slovakia, s.r.o., Nobelovo námestie 5, 851 01 Petržalka - Bratislava. Malý poplatok, 1,90 € si však spoločnosť účtuje aj pri osobnom odbere. Ak je vaša objednávka nad 75 €, opäť máte dopravu grátis!

Odporučané články

Odporúčané obchody

Odporučané články

Súboj titanov: Aliexpress vs. Ebay

Ak ste si obľúbili lacné nakupovanie v zahraničí pravdepodobne máte medzi obchodmi svojho...
19.4.2017 Zobraziť článok

Kokosový olej: superpotravina alebo len trik…

Skutočne po konzumovaní kokosového oleja schudnete? A aké sú vlastne jeho účinky na naše telo a...
17.1.2018 Zobraziť článok

8 výhod Invia.sk + návod ako vybrať first minute…

Vždy je správny čas myslieť na dovolenku. A čím skôr začnete plánovať tým výhodnejšiu cenu...
15.12.2017 Zobraziť článok

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 888 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.