Aktuálne letáky a letáky na budúci týždeň 101 Drogerie

Archív letákov

101 Drogerie leták informácie

Všetky platné 101 Drogerie letáky nájdete odteraz na jednom mieste! 101 Drogerie leták pre tento týždeň, aj pre nasledujúci týždeň. 101 Drogerie rozosiela letáky pravidelne každé 2 týždne a to priamo do vašich poštových alebo emailových schránok.

Okrem pravidelných letákových akcií pripravuje spoločnosť množstvo ďalších akcií, v ktorých môžete získať k nákupu tovar grátis alebo budete zaradení do zlosovania o výhodné ceny.

101 Drogerie - história a vývoj obchodu

Spoločnosť 101 Drogerie je počtom predajní najväčšie sieť drogérií na slovenskom trhu. Vznikla v roku 1994, kedy bola otvorená prvá predajňa v Novom Mesta nad Váhom. Pod názvom 101 Drogerie začala spoločnosť vystupovať až v roku 1999. Sídlo spoločnosti je v Senici, kde okrem administratívnej budovy nájdete aj centrálny sklad s rozlohou 6900 m2 s 8200 paletovými miestami.

K dnešnému dňu je na území celého Slovenska otvorených celkom 187 predajní. Predajne nájdete vo väčších aj menších mestách, ako napríklad 101 Drogerie Bratislava, 101 Drogerie Košice, Banská Bystrica, Žilina, Rimavská Sobota, Lučenec, Tisovec, Hriňová, Sobrance, Levice, Nové Zámky a mnoho ďalších. Výpis všetkých predajní nájdete priamo na stránke spoločnosti.

Široký sortiment tovarov

V predajniach 101 Drogerie nájdete približne 6000 druhov tovaru. Sortiment obsahuje pleťovú, vlasovú a dekoratívnu kozmetiku pre mužov aj ženy, produkty ústnej hygieny, výrobky súvisiace so starostlivosťou o dieťa a dámsku hygienu. Nájdete tam aj výrobky starostlivosti o domácnosť- pracie prášky, čistiace a umývacie prostriedky. Doplnkový tovar tvorí vlasová bižutéria a galantéria.

Výhody pre zákazníkov

Približne každé 2 týždne môžete využiť akčnú ponuku, ktorú nájdete v 101 Drogérie letáku. Tovar tak môžete nakupovať za zvýhodnené a akciové ceny. Pre nákup za zvýhodnené ceny môžete taktiež využiť 101 Drogerie kupóny a zľavy. Chcete si porovnať ceny u konkurencie? Prelistujte si leták DM drogerie alebo leták Teta drogerie a nakupujte tam, kde je to práve najvýhodnejšie.

Okrem pravidelných letákov 101 Drogerie na stránke nájdete aj Magazín, kde sa dočítate o najhorúcejších novinkách a trendoch zo sveta krásy a 101 Drogerie leták budúci.

Vo vybraných predajniach sú časté návštevy kozmetičiek, vizážistiek a vlasových odborníčok, ktoré zákazníčkam poskytujú bezplatné služby a poradenstvo.

Podobné obchody ako 101 Drogerie s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod 101 Drogerie.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa