Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.
Leták tohto obchodu nemáme k dispozícii. Stále pracujeme na naviazaní spolupráce s reťazcom.

Decathlon leták informácie

Všetky platné Decathlon letáky na jednom mieste! Prelistujte si najzaujímavejšie ponuky a Decathlon zľavyDecathlon.sk vydáva letáky pravidelne 1x mesačne. Letáky platia väčšinou od prvého do posledného dňa kalendárneho mesiaca. Sú tematicky štylizované podľa aktuálneho ročného obdobia.

Okrem letákov Decathlon nepravidelne vydáva aj tematické katalógy napríklad na produkty na jógu, jazdectvo a ďalšie.

Decathlon je obľúbený obchod so športovými potrebami. Spoločnosť vznikla vo Francúzsku v roku 1976, kedy ju založil Michel Leclercq. Po desiatich rokoch firma expandovala do Nemecka a pozdejšie okrem Slovenskej republiky napríklad aj do Španielska, Talianska, Portugalska, Veľkej Británie, Číny, Indie, Malajzie, Juhovýchodnej Ázie, Južnej Afriky, na Filipíny a do Austrálie. V súčasnej dobe má Decathlon viac ako 1100 predajní v 38 štátoch po celom svete. U nás nájdete napríklad predajne Decathlon Bratislava Bory, Decathlon Košice, Decathlon Banská Bytrica a Trnava.

Sortiment značky je rozdelený na rôzne druhy športov ako je jogging, lyžovanie, snowboarding, turistika, treking, balet, horská cyklistika a množstvo ďalších. Na cyklistiku môžete využiť kvalitné a zákazníkmi overené Decathlon bicykle.

Firma vydáva každý mesiac aktuálny Decathlon leták, ktorý sa zameriava na prebiehajúcu sezónu. Prelistujte si najzaujímavejšie ponuky a Decathlon zľavy z vášho obľúbeného obchodu.

Okrem toho spoločnosť vydáva aj tematické katalógy, ktoré sa orientujú len na jeden druh športu napríklad na jazdectvo, lyžovanie, jógu alebo lov.

V predajniach nájdete taktiež športové oblečenie, obuv, športové potreby alebo doplnky a výživu pre športovcov ako nápoje, tyčinky, proteíny, bandáže kĺbov a svalov, vložky do topánok, sprchové gély a deodoranty, opaľovacie krémy a spreje, bežecké a cyklistické okuliare, slnečné okuliare, hodinky, navigáciu, športové kamery, čelovky, váhy, batohy, tašky cez rameno, ďalekohľady a veľa iného. Jednoducho všetko čo potrebujete pre váš aktívny životný štýl.

Naviac Decathlon ponúka aj servis bicyklov, lyží a snowboardov, korčúľ, kolobežiek, turistického vybavenia, originálnu potlač tričiek a obuvi na želanie alebo výrobu pohárov a medailí. Verní zákazníci sa môžu zapísať do vernostného programu a získať zákaznícku kartu, na ktorú potom zbierajú body.

Podobné obchody ako Decathlon s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o 2 % späť z ceny nákupu v obchode Decathlon?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa