Akciové letáky lekární na jednom mieste! Prelistujte si ich z pohodlia domova a vyberte si čo potrebujete. Hľadáte lieky proti chrípke, bolesti kĺbov a zubov, vitamíny, kozmetiku či výživové doplnky? V akciovom letáku lekárne Dr. Max nájdete lieky vždy za akciové ceny.

Najnovšie letáky

Archív letákov

V domácej lekárničke vám chýbajú najnutnejšie lieky alebo sa u vás vyskytol zdravotný problém, ktorý potrebujete čo najrýchlejšie vyriešiť? Pozrite si online leták lekárne Dr. Max a vyberte si čo potrebujete. Dr. Max leták ponúka akcie na produkty z online lekárne, ale aj na lieky a iné výrobky zakúpené vo všetkých 290 Dr. Max lekárňach po celom Slovensku.

Nájdete tam lieky proti chrípke , rôznych typov bolestí, nádche, ale aj výživové doplnky na zvýšenie imunity, vitamíny a kozmetiku pre celé telo. Výnimkou nie sú ani zdravotnícke pomôcky či bezlepkové potraviny. Okrem toho sa v akčných letákoch dozviete mnoho zaujímavých a zdraviu prospešných tipov. Môžete sa stať členom Dr. Max Clubu a nakupovať za ešte výhodnejšie ceny. Pokiaľ si chcete lieky kúpiť osobne, na webe Dr. Max si môžete vopred overiť dostupnosť liekov v vašej lekárni. Ak naopak nakupujete prostredníctvom eshopu, pri nákupe v hodnote nad 9,90 € máte poštové zdarma.

Okrem známej Dr. Max lekárne môžete cez Tipli nakupovať výhodnejšie napríklad aj na eshopoch BENU Lekárne , ale aj na Pilulka.sk a Mojalekaren.sk . Už viac nemusíte chodiť do lekární plných chorých pacientov, hoci ste zdraví a potrebujete len vitamíny či kozmetiku. Zabudnite tiež na papierové letáky a zistite, aké lieky a produkty pre vaše zdravie sú práve v akcii v online letákoch.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1267 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo