Akciové letáky lekární na jednom mieste! Prelistujte si ich z pohodlia domova a vyberte si čo potrebujete. Hľadáte lieky proti chrípke, bolesti kĺbov a zubov, vitamíny, kozmetiku či výživové doplnky? V akciovom letáku lekárne Dr. Max nájdete lieky vždy za akciové ceny.

Posilnite si imunitu s Dr. Max

V domácej lekárničke vám chýbajú najnutnejšie lieky alebo sa u vás vyskytol zdravotný problém, ktorý potrebujete čo najrýchlejšie vyriešiť? Pozrite si online leták lekárne Dr. Max a vyberte si čo potrebujete. Dr. Max leták ponúka akcie na produkty z online lekárne, ale aj na lieky a iné výrobky zakúpené vo všetkých 290 Dr. Max lekárňach po celom Slovensku.

Ušetrite vďaka členstvu v Dr. Max Clube

Nájdete tam lieky proti chrípke, rôznych typov bolestí, nádche, ale aj výživové doplnky na zvýšenie imunity, vitamíny a kozmetiku pre celé telo. Výnimkou nie sú ani zdravotnícke pomôcky či bezlepkové potraviny. Okrem toho sa v akčných letákoch dozviete mnoho zaujímavých a zdraviu prospešných tipov. Môžete sa stať členom Dr. Max Clubu a nakupovať za ešte výhodnejšie ceny. Pokiaľ si chcete lieky kúpiť osobne, na webe Dr. Max si môžete vopred overiť dostupnosť liekov v vašej lekárni. Ak naopak nakupujete prostredníctvom eshopu, pri nákupe v hodnote nad 9,90 € máte poštové zdarma.

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.