Aktuálne letáky a letáky na budúci týždeň Dr. Max

Archív letákov

Dr.Max leták informácie

Aktuálne Dr.Max letáky nájdete odteraz na jednom mieste! Dr.Max vydáva letáky každý mesiac. Platnosť letákov je väčšinou od 1. dňa v mesiaci a leták platí na celý mesiac.

Aktuálny Dr.Max akčný leták je plný vybraného sortimentu lekárenského tovaru za tie najkačnejšie ceny. Nemusíte už čakať, kým dostanete papierový leták do schránky. U nás nájdete všetky Dr. Max letáky online.

.

Lekárne Dr.Max vznikli v roku 2006, spojením viacerých lekárni. V súčasnosti ich spravuje materská spoločnosť Mirakl, a.s. Sieť lekárni Dr.Max patrí do portfólia skupiny Penta Investments. V súčasnosti je skupina Dr.Max aktívna v reióne strednej a východnej Európy. Pod značkou Dr.Max vystupujú lekárne aj v Českej republike, Poľsku a Srbsku. Postupne chcú expadnovať aj do Bulharska a Rumunska.

Po celom Slovensku zákazníci môžu navštíviť jedno z 267 miest, kde sa tieto lekárne nachádzajú. Alebo si môžu tiež vybrať internetovú lekáreň. Lekárne nájdete hlavne v poliklinikách, nákupných centrách či centrách veľkých, ale aj tých malých miest. Dnes patrí sieť lekárni Dr.Max medzi lídra na Slovenskom trhu lekárni. Každá lekáreň, ktorá pod touto značkou vystupuje, je samostatným právnym subjektom, vystupujúcim ako spoločnosť s ručením obmedzeným.

Sieť lekárni sa stále rozširuje a pribúdajú aj vlastné produkty. Lekárne Dr.Max ponúkajú lieky na predpis, voľnopredajné lieky, výživové doplnky, kozmetika či rôzne zdravotnícke pomôcky. Nechýba ani obľúbený vernostný program Dr.max CLUB. Pre členov klubu je každý mesiac pripravená jedinenčná ponuka vybraných výrobkov so špecialnými zľavami. Pokiaľ je to možné, nesiahajte hneď po liekoch. Doprajte svojmu organizmu radšej doplnky výživy a vitamíny, ktoré môžte v akciových cenách nájsť aj v letákoch drogérie Teta alebo v Tevos drogérie letáku.

Lekárne Dr.Max sa snažia prinášať zákazníkom kvalitné služby ako aj odborné poradenstvo. Lekárne sa tak snažia byť v dostupných lokalitách, mať prehľadne usporiadaný sortiment a hlavne pestrú ponuku. Mnoho produktov ponúkajú aj pod vlastnou značkou Dr.Max. Do portfólia vlastnej značky patria rôzne výživové doplnky, zdravotnícke pomôcky, kozmetické výrobky, ale aj lieky.

Spoločnosť Dr.Max pravidelne podporuje niekoľko projektov z oblasti spoločenskej zodpovednosti. Tiež podporuje niekoľko projektov ako napríklad Kto je farmaceut, podporuje tiež vzdelávanie a je partnerom súťaže Slovenská osobnosť Slovenska, v kategórii Lekárske vedy a farmácia a podporuje aj projek Lieky s rozumom.

Podobné obchody ako Dr. Max s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o  3 % späť z ceny nákupu v obchode Dr. Max?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa