Lidl leták informácie

Všetky platné Lidl letáky nájdete na jednom mieste! Lidl leták nielen na tento, ale aj na ďalší týždeň. Lidl rozosiela letáky do schránok všade, kde má predajne, pravidelne 1x do týždňa alebo ich má vždy k dispozícii priamo v predajni . Leták na ďalší týždeň najčastejšie dorazí vo štvrtok alebo v piatok. Lidl letáky platia väčšinou od pondelka do nedele , zmeny sú cez štátne sviatky. Letáky sú tématicky štylizované podľa akčného týždňa, ktorý práve prebieha (taliansky týždeň, francúzsky týždeň, grécky týždeň, XXL týždeň alebo obľúbený retro týždeň).

Okrem letákov Lidl nepravidelne vydáva aj tématické katalógy napríklad na vianočný tovar. Nemusíte sa už trápiť s papierovým letákom, pretože u nás nájdete vždy aktuálny Lidl leták online.

Najnovšie letáky

Archív letákov

Lidl je obľúbený reťazec supermarketov niekedy označovaný ako diskont. Pôsobí takmer v 30 štátoch, hlavne v Európe a USA. Najúspešnejší je reťazec v európskej únii. V domovskom Nemecku má cez 3.300 obchodov, v susednom Francúzsku prekračuje 1.500 predajní. Na slovensku je to aktuálne 131 predajní Lidlu.

Lidl patrí spoločnosti Lidl & Schwarz-Gruppe, ktorá okrem iného prevádzkuje aj reťazec hypermarketov Kaufland. Počiatky firmy spadajú do roku 1930, kedy ju založil nemecký obchodník Josef Schwarz, neskôr ju prevzal jeho syn Dieter Schwarz, ktorý je dnes najbohatším Nemcom.

Na Slovensku začal Lidl v roku 2004 otvorením svojich prvých 14 predajní. Lidl patrí k najväčším zamestnávateľom na Slovensku. Dnes má na Slovensku 3 logistické centrá a celkom 131 predajní, ktoré stále rozširuje. Od začiatku pôsobenia bolo centrálne vedenie spoločnosti pre slovenský trh spolu s tým českým v Prahe. Od roku 2011 má Slovensko svoju centrálu v Bratislave.

Lidl ponúka širokú ponuku čerstvých potravín a spotrebného tovaru. Ako diskont sa snaží ponúknuť tie najlepšie ceny na trhu. Pritom si ale zakladá na kvalite. Napríklad ovocie a zelenina z Lidlu patrí medzi naozaj vyhlášené svojou kvalitou a čerstvosťou. Lidl má celú radu aj svojich vlastných privátnych značiek (Argus, Bluedino, Cien, Pikot, Pilos a mnoho ďalších), ktoré predstavujú dobrý pomer ceny a kvality. Na rozdiel od iných supermarketov Lidl ponúka viac výrobkov práve z domovského Nemecka. V regáloch Lidlu však nájdete aj mnoho slovenského tovaru.

Lidl získal mnohé ocenenia ako napríklad Obchodník roku hneď niekoľkokrát za sebou, Najdôveryhodnejšia značka potravín, v oblasti kvality ocenenie Qudal v kategórii:Medzinárodné maloobchodné reťazce, Best Buy Award - najlepší pomer ceny a kvality. Nie je sa preto čomu diviť, že spokojní zákazníci nedajú na svoj Lidl dopustiť a s napätím očakávajú nové Lidl akčné letáky. Aktuálny lidl leták pre tento a ďalší týždeň pre vás chystáme priamo na tejto stránke.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1254 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.