Aktuálne letáky a letáky na budúci týždeň Lidl

Archív letákov

Lidl leták informácie

Všetky platné Lidl letáky nájdete na jednom mieste! Lidl leták nielen na tento, ale aj na ďalší týždeň. Lidl rozosiela letáky do schránok všade, kde má predajne, pravidelne 1x do týždňa alebo ich má vždy k dispozícii priamo v predajni . Leták na ďalší týždeň najčastejšie dorazí vo štvrtok alebo v piatok. Lidl letáky platia väčšinou od pondelka do nedele , zmeny sú cez štátne sviatky. Letáky sú tématicky štylizované podľa akčného týždňa, ktorý práve prebieha (taliansky týždeň, francúzsky týždeň, grécky týždeň, XXL týždeň alebo obľúbený retro týždeň).

Okrem letákov Lidl nepravidelne vydáva aj tématické katalógy. Nemusíte sa už trápiť s papierovým letákom, pretože u nás nájdete vždy aktuálny Lidl leták online.

Lidl - história a vývoj obchodu

Lidl je obľúbený reťazec supermarketov niekedy označovaný ako diskont. Pôsobí takmer v 30 štátoch, hlavne v Európe a USA. Najúspešnejší je reťazec v európskej únii. V domovskom Nemecku má cez 3.300 obchodov, v susednom Francúzsku prekračuje 1.500 predajní. V susednom Česku je už od roku 2017 spustený Lidl e-shop. Na slovensku je to aktuálne 131 predajní Lidlu. Prečítajte si, kde nájdete najbližšiu predajňu a Lidl otváracie hodiny.

Lidl sk patrí spoločnosti Lidl & Schwarz-Gruppe, ktorá okrem iného prevádzkuje aj reťazec hypermarketov Kaufland. Počiatky firmy spadajú do roku 1930, kedy ju založil nemecký obchodník Josef Schwarz, neskôr ju prevzal jeho syn Dieter Schwarz, ktorý je dnes najbohatším Nemcom.

Na Slovensku začal Lidl v roku 2004 otvorením svojich prvých 14 predajní. Lidl patrí k najväčším zamestnávateľom na Slovensku. Dnes má na Slovensku 3 logistické centrá a celkom 131 predajní, ktoré stále rozširuje. Od začiatku pôsobenia bolo centrálne vedenie spoločnosti pre slovenský trh spolu s tým českým v Prahe. Od roku 2011 má Slovensko svoju centrálu v Bratislave.

Lidl - široká ponuka tovarov za najlepšie ceny

V letáku Lidl nájdete širokú ponuku čerstvých potravín a spotrebného tovaru. Ako diskont sa snaží ponúknuť tie najlepšie ceny na trhu. V Lidl leták nájdete vždy tie najlepšie cenové ponuky. Pritom si ale zakladá na kvalite. Lidl leták ponúka napríklad ovocie a zeleninu vysokej kvality. Stavte na Lidl čerstvosť a určite neoľutujete. Lidl má celú radu aj svojich vlastných privátnych značiek (Argus, Bluedino, Cien, Pikot, Pilos a mnoho ďalších), ktoré predstavujú dobrý pomer ceny a kvality. Na rozdiel od iných supermarketov Lidl ponúka viac výrobkov práve z domovského Nemecka. V regáloch Lidlu však nájdete aj mnoho slovenského tovaru. V susednom Česku sa zákazníci môžu tešiť z Lidl eshopu. Pre verných zákazníkov sa pravidelne organizuje Lidl súťaž.

Lidl získal mnohé ocenenia ako napríklad Obchodník roku hneď niekoľkokrát za sebou, Najdôveryhodnejšia značka potravín, v oblasti kvality ocenenie Qudal v kategórii:Medzinárodné maloobchodné reťazce, Best Buy Award - najlepší pomer ceny a kvality. Nie je sa preto čomu diviť, že spokojní zákazníci nedajú na svoj Lidl dopustiť a s napätím očakávajú nové Lidl akčné letáky. Sú rovnako populárne ako Tesco letáky či Billa letáky. Aktuálny lidl leták pre tento a ďalší týždeň pre vás chystáme priamo na tejto stránke.

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1811 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo