Lidl aktuálne letáky na budúci týždeň

Archív letákov

Informácie o letákoch Lidl

Všetky platné Lidl letáky nájdete na jednom mieste! Lidl leták nielen na tento, ale aj na ďalší týždeň. Lidl rozosiela letáky do schránok všade, kde má predajne, pravidelne 1x do týždňa alebo ich má vždy k dispozícii priamo v predajni . Leták na ďalší týždeň najčastejšie dorazí vo štvrtok alebo v piatok. Lidl letáky platia väčšinou od pondelka do nedele, zmeny sú cez štátne sviatky. Letáky sú tématicky štylizované podľa akčného týždňa, ktorý práve prebieha (taliansky týždeň, francúzsky týždeň, grécky týždeň, XXL týždeň alebo obľúbený retro týždeň).

Okrem letákov Lidl nepravidelne vydáva aj tématické katalógy. Nemusíte sa už trápiť s papierovým letákom, pretože u nás nájdete vždy online leták Lidl.

lidl oblečenie

Lidl - história a vývoj obchodu

Lidl je obľúbený reťazec supermarketov niekedy označovaný ako diskont. Pôsobí takmer v 30 štátoch, hlavne v Európe a USA. Najúspešnejší je reťazec v európskej únii. V domovskom Nemecku má cez 3.300 obchodov, v susednom Francúzsku prekračuje 1.500 predajní. V susednom Česku je už od roku 2017 spustený Lidl e-shop. Na slovensku je to aktuálne 131 predajní Lidlu. Prečítajte si, kde nájdete najbližšiu predajňu a Lidl otváracie hodiny.

Lidl sk patrí spoločnosti Lidl & Schwarz-Gruppe, ktorá okrem iného prevádzkuje aj reťazec hypermarketov Kaufland. Počiatky firmy spadajú do roku 1930, kedy ju založil nemecký obchodník Josef Schwarz, neskôr ju prevzal jeho syn Dieter Schwarz, ktorý je dnes najbohatším Nemcom.

Na Slovensku začal Lidl v roku 2004 otvorením svojich prvých 14 predajní. Lidl patrí k najväčším zamestnávateľom na Slovensku. Dnes má na Slovensku 3 logistické centrá a celkom 131 predajní, ktoré stále rozširuje. Od začiatku pôsobenia bolo centrálne vedenie spoločnosti pre slovenský trh spolu s tým českým v Prahe. Od roku 2011 má Slovensko svoju centrálu v Bratislave.

Lidl - široká ponuka tovarov za najlepšie ceny

V letáku Lidl nájdete vždy  čerstvé potraviny, spotrebný tovar, doplnky do domácnosti  a často aj oblečenie za priaznivé ceny. Ako diskont sa snaží ponúknuť tie najlepšie ceny na trhu. V Lidl leták nájdete vždy tie najlepšie cenové ponuky. Pritom si ale zakladá na kvalite. Lidl leták ponúka napríklad ovocie a zeleninu vysokej kvality. Chutné jogurty a iné mliečne výrobky sú taktiež často v akcii. V období grilovačiek je nákup v Lidli tou najlepšou voľbou. Na kvalitných mäsových výrobkov si zaručene pochutíte. Stavte na Lidl čerstvosť a určite neoľutujete. Lidl má celú radu aj svojich vlastných privátnych značiek (Argus, Bluedino, Cien, Pikot, Pilos a mnoho ďalších), ktoré predstavujú dobrý pomer ceny a kvality. Na rozdiel od iných supermarketov Lidl ponúka viac výrobkov práve z domovského Nemecka. V regáloch Lidlu však nájdete aj mnoho slovenského tovaru. Dlho sa z  Lidl eshopu  mohli tešiť iba v susednom Česku. Od októbra 2019 je však k dispozícii aj Lidl shop Slovensko. Móda, vybavenie na šport a volný čas, či hračky pre deti sú len ochutnávkou širokého sortimentu, ktorý Lidl eshop ponúka. Samozrejmosťou ako aj v iných obchodoch sú zľavy a zľavové kupóny. Pre verných zákazníkov sa pravidelne organizuje Lidl súťaž.

Lidl získal mnohé ocenenia ako napríklad Obchodník roku hneď niekoľkokrát za sebou, Najdôveryhodnejšia značka potravín, v oblasti kvality ocenenie Qudal v kategórii:Medzinárodné maloobchodné reťazce, Best Buy Award - najlepší pomer ceny a kvality. Nie je sa preto čomu diviť, že spokojní zákazníci nedajú na svoj Lidl dopustiť a s napätím očakávajú nové Lidl akčné letáky. Sú rovnako populárne ako Tesco letáky či Billa letáky. Aktuálny lidl leták pre tento a ďalší týždeň pre vás chystáme priamo na tejto stránke.

Podobné obchody ako Lidl s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o 0,5 % späť z ceny nákupu v obchode Lidl?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa