1autodiely.sk

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

1autodiely.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 1,75 % v obchode 1autodiely.sk

Platí do 20.10.2021

 
   

Internetový obchod 1autodiely.sk ponúka oveľa viac ako len autodiely pre vaše vozidlo. To všetko za super cenu a s rýchlym doručením. Navyše s...

Zľava až 5 % na 1autodiely.sk

+ 1,75 % naspäť z nákupu

Chceli by ste zľavu až 5 % v e-shope 1autodiely.sk? Stačí, ak sa zaregistrujete na stránku e-shopu, vytvoríte objednávku a získate zľavu na… viac

Doprava zadarmo na 1autodiely.sk

+ 1,75 % naspäť z nákupu

Ak nakúpite v e-shope 1autodiely.sk nad 70 € nemusíte za dopravu zaplatiť ani cent. viac

Zľavy a akcie v e-shope 1autodiely.sk

+ 1,75 % naspäť z nákupu
   

Využite aktuálne zľavnené produkty v e-shope 1autodiely.sk. Zľavy nájdete v kategórií AKCIA na internetovej stránke. viac

O obchode 1autodiely.sk

Internetový obchod 1autodiely je popredným predajcom autodielov na slovenskom trhu. V základnej ponuke nájdete okrem autodielov aj oleje, mazivá, autokozmetiku, rohože, príslušenstvo, doplnky a ešte omnoho viac. To všetko za skvelé ceny a s rýchlou dopravou. Obrovskou výhodou eshopu 1 autodiely sú veľké skladové zásoby, vďaka čomu dokážu väčšinu produktov expedovať takmer ihneď. Vyberte si pre svoje auto to najlepšie. Nakúpte produkty, ktoré ponúka internetový obchod 1autodiely.sk a zaručene nebudete ľutovať. Chcete ušetriť? K dispozícii je 1autodiely doprava zdarma a samozrejme aj 1autodiely zľavový kód. Tak na čo ešte čakáte?

1autodiely.sk

Eshop s doplnkami pre vaše auto. Skutočne kompletná ponuka autopríslušenstva. To je 1autodiely. Eshop fungujúci s predajňou v Košiciach. Vďaka prehľadnému vyhľadávaniu vám skutočne nič neunikne. Na výber máte z množstva značiek áut a modelov. Spríjemnite si vašu jazdu! 1autodiely vám okrem špičkovej kvality prináša aj výborné ceny. Je jedno, či ste občasný vodič, alebo za volantom sedávate denno-denne. Niet lepšieho miesta na kúpu autodoplnkov pre vaše vozidlo. Niektorými z nich môžete dokonca zachrániť vaše auto pred poruchou!

1autodiely ponuka

1autodiely.sk zľavy a tipy

Je jedno, či máte osobné, úžitkové alebo off-road vozidlo. 1autodiely tu je pre vás! Nájdete tu tiež hliníkové disky a príslušenstvo. 1autodiely články, ktoré sa nachádzajú na ich blogu vám prinesú množstvo informácií. Príkladom je článok Diaľničná známka 2020 - ako nato, kde a za koľko, alebo tipy na najlepšiu autokameru. 1autodiely je skutočný špecialista v starostlivosti o vášho štvorkolesového tátoša! Navyše za bezkonkurenčné ceny s možnosťou získanie peňazí späť z každého nákupu iba vďaka Tipli.

Nakúpte v eshope 1autodiely.sk cez Tipli a získajte cashback až 1,5 % z vášho nákupu.

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Jak na auto.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na iParts.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O 1autodiely.sk

Internetový obchod 1autodiely.sk ponúka oveľa viac ako len autodiely pre vaše vozidlo. To všetko za super cenu a s rýchlym doručením. Navyše s možnosťou získanie dopravy zdarma. Chcete ušetriť ešte viac? Využite 1autodiely zľavový kód.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1,75 % späť z ceny nákupu v obchode 1autodiely.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.