ČistéOblečenie.sk

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

ČistéOblečenie.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 4 % v obchode ČistéOblečenie.sk

Platí do 21.10.2021

 
   

Internetový obchod ČistéOblečenie.sk sa špecializuje na predaj oblečenia bez potlače za skvelé ceny. Všetky produkty majú top kvalitu. Navyše...

Zľava 4+1 zadarmo na ČistéOblečenie.sk

+ 4 % naspäť z nákupu

Platí na vybrané oblečenie označené logom 4+1. viac

Doprava zdarma na celú objednávku na ČistéOblečenie.sk

+ 4 % naspäť z nákupu

Platí pri nákupe nad 59 €, alebo na oblečenie označené logom Doprava zdarma. viac

O obchode ČistéOblečenie.sk

Internetový obchod ČistéOblečenie.sk sa špecializuje na predaj rôzneho oblečenia bez potlače. V ponuke nájdete tričká, mikiny, tepláky, šiltovky a ešte omnoho viac. Na výber je móda pre pánov a aj pre dámy. Pridanou hodnotou je aj oblečenie pre deti, ale aj froté oblečenie a pracovné oblečenie. Využiť môžete aj jednoduché vrátenie alebo výmenu tovaru, v prípade ak vám nebude sedieť. K dispozícii je aj ČistéOblečenie doprava zdarma. Pre jej získanie stačí nakúpiť nad 59 € alebo vložiť do košík tovar, označené logom Doprava zdarma. Chcete ušetriť ešte viac? Prezrite si ČistéOblečenie zľavy a zaručene sa dozviete všetky možnosti ako ušetriť. V neposlednom rade nezabudnite ani na cashback, čiže peniaze späť od Tipli.

čisté oblečenie zľavy

Ako vybrať správnu veľkosť?

Pravdepodobne najťažšia otázka pri nákupe online. Je jedno či sa jedná o tričká, šaty, topánky alebo spodné prádlo. Tipli vám ponúka rady, ako najpresnejšie odmerať čísla, ktoré sú pri výbere často najdôležitejšie.

Tabuľky zvyčajne pracujú s hodnotami ako obvod pása, obvod hrude a obvod hrudníka. Ako sa však správne zmerať?

 • Obvod pása - Odmerajte si najužšiu časť vášho pásu
 • Obvod bokov - Odmerajte si vašu najširšiu časť bokov (na vrchnej časti vašich stehien)
 • Obvod hrude - Odmerajte si vašu najširšiu oblasť hrude na prsiach

A na záver všeobecná rada. Ak bežne nosíte napríklad veľkosť M, tak je viac ako pravdepodobné, že vám bude veľkosť M sedieť aj v eshope ČistéOblečenie. Ak by aj nie, tovar vám radi vymenia do 30 dní od vytvorenia objednávky. Nemáte sa skutočne čoho obávať!

ČistéOblečenie.sk kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je pre eshop ČistéOblečenie absolútnou prioritou. Zákaznícke centrum ČistéOblečenie.sk môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Neváhajte ho kontaktovať aj v prípade reklamácie, za účelom získania ďalších informácií. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä ČistéOblečenie facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií a tipov. 

Nakúpte v obchode ČistéOblečenie cez Tipli a získajte cashback až 4 % z vášho nákupu.

 • V tomto eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na ČistéOblečení.cz.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na Orsay.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O ČistéOblečenie.sk

Internetový obchod ČistéOblečenie.sk sa špecializuje na predaj oblečenia bez potlače za skvelé ceny. Všetky produkty majú top kvalitu. Navyše máte možnosť získať dopravu zdarma. Chcete ušetriť ešte viac? Využite ČistéOblečenie zľavový kupón.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 4 % späť z ceny nákupu v obchode ČistéOblečenie.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.