Collalloc

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Collalloc zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 9,5 % v obchode Collalloc

Platí do 24.10.2021

 
   

Internetový obchod Collalloc je predajcom kvalitného bioaktívneho morského kolagénu. Jedná sa o produkt tej najvyššej kvality. Skvelá cena a...

O obchode Collalloc

Obchod collalloc predáva kvalitný, účinný a čistý morský kolagén. Je bioaktívny – čo znamená, že sa dokonale vstrebáva. Vďaka jeho vlastnostiam s ním zachádza vaše telo takmer rovnako, ako by si ho vyprodukovalo samo. Má výrazný vplyv na kvalitu vlasov, nechtov a zubov. Morský kolagén od Collalloc sa nevyužíva len na krásnu a dokonalú pleť, ale pozitívne pôsobí aj na pohybový aparát. Pôsobí proti bolesti svalov a kĺbov a umožňuje rýchlejšiu regeneráciu po cvičení. 

Hľadáte podobné obchody zamerané na zdravú výživu? Nájdete ich v kategórii Hobby a šport.

Prezrite si tiež ponuku obchodu Zeen Collagen.

Collalloc morský kolagén + vitamíny

Doprava a platba

Zdravý bioaktívny morský kolagén sa k vám domov dostane prostredníctvom kuriérskej spoločnosti PPL. Za objednávku môžete zaplatiť prostredníctvom platobnej karty on-line, bankovým prevodom alebo pri prevzatí zásielky od kuriéra, čiže na dobierku. Doprava je úplne zadarmo!

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň šetriť môžete aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz?

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň šetriť môžete aj v Poľsku prostredníctvom Tipli.pl?

Pobočky

V súčasnej dobe obchod Collalloc nemá na území svojej republiky žiadnu kamennú predajňu. To však neznamená že ich musíte objednať prostredníctvom e-shopu. Produkty Collalloc sú dostupné v lekárňach v Martine, Nitre a Bratislave.

Zákaznícka linka

Chcete získať o Collalloc dodatočné informácie alebo chcete zistiť viac o stave svojej objednávky? Obráťte sa na zákaznícku linku, ktorá je dostupná na e-mailovej adrese collalloc@collalloc.com alebo na telefónnom čísle +420 737 933 889. V obidvoch prípadoch budete komunikovať s odborníkmi, ktorí vám radi pomôžu.

Collalloc morský kolagén

Reklamácia a vrátenie tovaru

Nie ste s produktom spokojný alebo chcete tovar vrátiť do 14 dní od zakúpenia? Obráťte sa na zákaznícku linku a dohodnite sa na ďalšom postupe.

Sociálne siete

Novinky v spoločnosti Collalloc, príbehy spokojných zákazníkov a akciové ceny produktov môžete sledovať na sociálnej sieti Facebook a Instagram.

Cashback

Pokiaľ by ste chceli svojím nákupom ušetriť až 9,5 % z nákupu, neváhajte a nakúpte v obchode Collalloc na Tipli.sk. Vďaka cashbacku si zaobstaráte bioaktívny morský kolagén, po ktorom túžite a ešte aj ušetríte.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Collalloc

Internetový obchod Collalloc je predajcom kvalitného bioaktívneho morského kolagénu. Jedná sa o produkt tej najvyššej kvality. Skvelá cena a rýchla doprava je v Collalloc samozrejmosťou. Ak chcete ušetriť ešte viac, tak využite cashback od Tipli.sk.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 9,5 % späť z ceny nákupu v obchode Collalloc?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.