Zľavový kód ESET

Zľavy na predĺženie licencie na Eset

 
 

Vyskúšajte antivírusové riešenia ESET pre systémy Windows, Android, Mac alebo Linux. Ak ste verným zákazníkom môžete využívať množstvo zliav na… viac

O obchode ESET

Eset

Eset je legendárna antivírusová technológia, ktorá si počas rokov získala už množstvo spokojných zákazníkov, ktorí na ňu nedajú dopustiť. Antivírus Eset je výkonné bezpečnostné riešenie s nízkou záťažou na systém. Eset.com ochráni váš počítač a všetky dáta v ňom.

Eset

Eset download

Eset nainštalujete v priebehu pár minút, jednoducho nastavíte a následne ich už môžete nechať samostatne a plynulo pracovať.

Eset kontakt

Potrebujete poradiť? Využite bezplatné služby technickej podpory v slovenskom jazyku pre váš Eset produkt určený pre domácnosti alebo firmy. Rady pri najčastejších problémoch nájdete priamo v kategórií technická podpora na Eset.com. Ak vám ani jedna rada nepomôže, kontaktujte priamo technické centrum prostredníctvom online kontaktného formulára.

Adresa Eset Slovensko:

ESET, spol. s r.o.
Aupark Tower, 16. poschodie
Einsteinova 24
851 01 Bratislava
Slovenská republika

antivirus

Eset skúšobná verzia

Nie ste si istý či bude vám alebo vašej firme Eset vyhovovať? Vyhnite sa nepríjemnosti tak, že si ho najprv vyskúšate. Či už si vyberiete Eset pre domácnosti alebo pre firmy máte právo na bezplatnú skúšobnú verziu, vďaka ktorej zistíte, ako vám antivirus vyhovuje.

Eset zľavy

Ak ste verným zákazníkom Eset, využite zľavy pri obnovení licencie. Stačí, ak sa prihlásite na stránke Eset.com a vyberiete si zľavu presne pre vás.

 • V Česku využite napríklad antivirus Avast.
 • Aj v Poľsku môžete využiť Avast.

Obchody, kde vás odmeníme

O ESET

Antivírus ESET vám pomôže ochrániť váš počítač pred nástrahami v online svete. Buďte vždy chránený vďaka Eset.com. Vyberte si z Eset možnosti, ktorá bude vyhovovať práve vám a zabezpečí vám spoľahlivé využívanie technológií.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod ESET.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa