GamersGate.com

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

GamersGate.com zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2,5 % v obchode GamersGate.com

Platí do 25.10.2021

 
   

Internetový obchod Gamersgate je doslova rajom na zemi pre vášnivých hráčov. Vyberte si zo širokej ponuky a začnite hrať! Využite Gamersgate...

O obchode GamersGate.com

Internetový portál Gamersgate.com ponúka široké spektrum hier a príslušenstva pre pravých hráčov. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte v košíku Gamersgate zľavový kód a šetrite. Nezáleží na tom, či preferujete hranie na počítači alebo na niektorej z herných konzol. V Gamersgate.com si zaručene vyberiete.

Gamersgate kontakty

Eshop Gamersgate.com sa môže pochváliť aj špičkovým zákazníckym centrom. Môžete ho kontaktovať telefonicky alebo napísať na emailovú adresuZákaznícky servis je k dispozícii vo všedné dni od 8 do 17 hodín. Samozrejmosťou je komunikácia v angličtine. Spoľahliví zamestnanci vám určite radi poradia a pomôžu. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. Za zmienku stojí GamersGate Facebook, Twitter, či Youtube. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a môžete ich taktiež využiť na komunikáciu priamo s obchodom a s ich zákazníckym centrom. 

Obrázok

Gamersgate.com darčeky

Zháňate darček, či už na Vianoce, narodeniny, meniny alebo na nejakú špeciálnu príležitosť. Práve pre vás tu je Gamersgate.com. Zaujímavé hry môže patriť medzi najvtipnejšie darčeky. Je jedno či zháňate vianočné darčeky pre priateľa, či vianočné darčeky pre ženu. Ak sa jedná o milovníka hier, tak nemôžete nič pokaziť. Ak si neviete vybrať, zvoľte Gamersgate darčekovú poukážku, ktoré sú v hodnote 30 eur, 50 eur alebo 100 eur. Najlepšie darčeky nájdete zaručene v internetovom obchode Gamersgate.com!

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode JRC môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Player.pl môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O GamersGate.com

Internetový obchod Gamersgate je doslova rajom na zemi pre vášnivých hráčov. Vyberte si zo širokej ponuky a začnite hrať! Využite Gamersgate zľavový kód a ušetrite.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2,5 % späť z ceny nákupu v obchode GamersGate.com?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.