Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Heliumking.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 1 % na všetko v obchode Heliumking.sk

Platí do 29.07.2021

 
   

Heliumking.sk je ozajstný kráľ vo svete zábavy a dekorácii. Je to party obchod, v ktorom nájdete dekorácie na rodinnú...

Darček zadarmo k nákupu na Heliumking.sk

+ 1 % naspäť z nákupu
   

Ak nakúpite v e-shope Heliumking v hodnote nad 75 €, získate špeciálny daček úplne zadarmo. viac

Akčné ceny na Heliumking.sk

+ 1 % naspäť z nákupu
   

V párty obchode Heliumking.sk nájdete Akčný tovar za výhodné ceny. viac

O obchode Heliumking.sk

Heliumking.sk balóny

S Heliumking máte o zábavu postarané. Či už sa chystáte zorganizovať oslavu pre vás, deti, rodinu alebo kamarátov. Heliumking.sk eshop ponúka 717 rôznych tipov balónov: pastelové,metalické balóny, balóny s potlačou, fóliové balóny, balóny v tvare čísla, balóny v tvare písmena. Ešte stále ste si nevybrali? Skúste si z balónov vyčarovať zvieratká, fotoaparát alebo klobúk a kúpte sitvarovacie balóny. K tomu všetkému si môžete dokúpiťpríslušenstvo k balónom a hélium. Prelistujte siHeliumking.sk letákya nakupujte za akciové ceny.

Heliumking.sk eshop

Heliumking, to jehobby a zábava. Tento online obchod prináša do vašich domovov party produkty. Heliumking.sk eshop tvoria okrem balónov a hélia, party doplnky, prestierania na stôl,masky na karnevalpre malých a veľkých, karnevalové parochne, ako aj škrabošky a make-up.

Heliumking.sk na oslavy

Lámete si hlavu nad oslavou svojich detí? Nezúfajte! Vašu dilemu Heliumking vyrieši veľmi rýchlo. V prvom kroku si vyberiete, či organizujeoslavu pre chlapca alebo dievča. Zvolíte si tému party:Disney lietadlá, oslava Avengers, Spiderman, autá, Neon cesty; vyberiete vek oslávenca; typ oslavy: krstiny, baby shower, sväté prijímanie, narodeniny; a už len vyklikáte na stránke heliumking.sk typy balónov, hélium,party doplnkyaďalšie atrakcie. Rovnakým spôsobom postupujete aj pri výbere oslavy pre dievča.

Heliumking.sk kontakt

kamenná predajňa na Slovensku Heliumking otváracie hodiny Heliumking.sk zľavy

Hledáte podobný obchod v Česku? Můžeme vám doporučitProděti.cz.

Podobny sklepNodikmamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Recenzie Heliumking.sk

5.0

Tomáš K.

04.11.2020 5.0

ok

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Heliumking.sk

Heliumking.sk je ozajstný kráľ vo svete zábavy a dekorácii. Je to party obchod, v ktorom nájdete dekorácie na rodinnú oslavu či pre váš veľký svadobný deň. Heliumking je najväčší obchod balónov od výmyslu sveta: LED balóny, AirWalker balóny, fóliové balóny, a to je iba časť ponuky.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1 % späť z ceny nákupu v obchode Heliumking.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.