NETFLIX

O obchode NETFLIX

Netflix je obľúbená a celosvetovo známa streamovacia služba, ktorá vám umožňuje sledovať filmy a seriály rôznych žánrov. Nenechajte sa obmedzovať a sledujte svoje obľúbené televízne programy kdekoľvek a kedykoľvek. Určite oceníte že služba je bez záväzku a že svoje predplatné môžete kedykoľvek v priebehu chvíľky zrušiť. Takisto vás určite poteší, že môžete svojim deťom vytvoriť detský profil, vďaka ktorému si užijú televíznu pohodu a rodičia môžu ostať kľudní. Chcete Netflixom prekvapiť niekoho zo svojich blízkych? Podarujte mu Netflix darčekový poukaz! Už viac neváhajte a sledujte televíziu, ktorá je bez reklám a ktorej program si zvolíte úplne sami.

Zákaznícka podpora

Pokiaľ potrebujete s čímkoľvek potrebovať pomôcť, obráťte sa na zákaznícku linku, ktorá je pre vás každý pracovný deň od 11:30 do 20:00 dostupná v českom jazyku. Pokiaľ vám nerobí problém komunikácia v angličtine, zákaznícku linku máte k dispozícii 24 hodín denne na telefónnom čísle 800 050 701. K dispozícii máte aj on-line chat, ktorý je možné používať kedykoľvek, ale výhradne len v anglickom jazyku.

Netflix darčekový poukaz

Cena predplatného

Vybrať si môžete až z troch úrovní mesačného predplatného.

 • Basic: tarif vychádza 8 € mesačne a najvyššie možné rozlíšenie je len 480p. V cene tarifu Basic je jedna licencia, čo znamená že Netflix môžete sledovať len na jednom zariadení súčasne.
 • Standard: kvalita je zvýšená až na 1080p a umožňuje sledovať Netflix na 2 zariadeniach súčasne. Tarif Standard vychádza na 10 € mesačne.
 • Premium: najvyšší tarif vás bude stáť mesačne 12 € ale výhodou je podpora 2160p (4K), obraz v HDR a zvuk v Dolby Atmos. Naviac získate až 4 licencie, čo znamená že svoj obľúbený seriál môžete sledovať vy a ešte ďalší traja priatelia alebo členovia rodiny.

Už viac neváhajte a ponorte sa do sveta filmovej zábavy. Zaregistrujte sa, pripravte si popcorn a seriálový maratón môže začať.

Netflix registrácia

Novinky zo sveta Netflix televíznej pohody môžete sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a YouTube.

Nakupovať a zároveň ušetriť môžete aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz. To isté pre vás platí aj v prípade nakupovania v Poľsku prostredníctvom Tipli.pl a nakupovania v Rumunsku prostredníctvom Tipli.ro.

Obchody, kde vás odmeníme

O NETFLIX

Televízna pohoda tak, ako ju nepoznáte! Ponorte sa do sveta obľúbených filmov, seriálov a dokumentov s najobľúbenejšou streamovacou platformou Netflix. Výhodné ceny tarifov, darčekové poukazy a služba bez záväzkov! Vyberte si film alebo seriál, stlačte tlačítko PLAY a užívajte si pohodu presne tak, ako ju máte radi.

NETFLIX v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod NETFLIX.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa