Obchody / OKfish O OKfish -

OKfish

O obchode OKfish

Internetový obchod a aj kamenná prevádzka OKfish ponúkajú široký sortiment rybárskych potrieb pre všetkých milovníkov rybárčenia. OKfish.sk rybárske potreby kapranina, sumčiarnina, či muškárina sú najpopulárnejšie kategórie, ktoré môžete v tomto internetovom obchode objaviť. Prezrite si ponuku na webe OKfish a rozhodne si vyberiete. Stačí iba, že ste milovníkom rybárčenia a v tomto eshope budete ako v raji. Široká ponuka, množstvo produktov skladom a rýchle doručenie často do 24 hodín od objednania. To sú iba niektoré z výhod, ktoré tento internetový obchod ponúka. OKfish rybárske potreby navyše spĺňajú určité kvalitatívne normy, a tak sa rozhodne môžete spoľahnúť, že vás v tom správnom momente nesklamú. Navyše pri nákupe môžete jednoducho ušetriť. Stačí nakúpiť produkty z kategórie OKfish výpredaj alebo využiť OKfish zľavový kód.

Ako ušetriť na OKfish.sk

Možnosti ako ušetriť na webovej stránke OKfish.sk je skutočne pár, a tak je dobré ich poznať. Najjednoduchšie je ušetriť ak práve máte OKfish zľavový kód. Ten viete jednoducho nájsť na webe OKfish.sk alebo na portáli Tipli. Medzi ďalšie možnosti šetrenia patrí OKfish výpredaj. Výpredajové produkty si totiž viete zakúpiť omnoho lacnejšie ako bežné produkty. Ak chcete mať vždy aktuálne informácie o tom ako ušetriť na OKfish.sk, tak okrem sledovania Tipli odporúčame aj prihlásenie sa na odber newsletteru. To môžete jednoducho urobiť priamo na webe OKfish.sk. Všetky aktuálne informácie tak budete dostávať priamo do vašej emailovej schránky. Určite sa pozrite aj na OKfish sociálne siete ako OKfish Facebook, OKfish Instagram, či OKfish YouTube, kde taktiež môžete okrem rôznych zaujímavých informácií objaviť aj rôzne možnosti šetrenia.

Ako získať OKfish zľavový kód

OKfish zľavový kód môžete najjednoduchšie získať priamo na webovej stránke OKfish.sk. Ak ho tam nedokážete nájsť, či sa vám z nejakého dôvodu len nechce, tak sa určite pozrite na portál Tipli. Na Tipli totiž pre vás zhromažďujeme tie najlepšie zľavové kódy a zľavové kupóny, a tak je samozrejmosťou, že aktuálny OKfish zľavový kód nemôže v tomto výbere chýbať, pokiaľ je práve k dispozícii. Ďalšou možnosťou ako sa k tomuto kódu dostať je prihlásenie sa na odber newslettera. Vďaka tomu budete dostávať všetky aktuálne informácie o tom, ako ušetriť na OKfish. Občas sa pozrite aj na sociálne siete OKfish, kde sa taktiež môže nachádzať OKfish zľavový kód.

OKfish rybárske potreby akcie a výpredaj

OKfish akcie môžete využiť ako na kamennej predajni, tak aj v internetovom obchode. Často sa dajú kombinovať aj so zľavovým kódom, a tak pri jednom nákupe dokážete ušetriť až dva krát. Populárny je aj OKfish výpredaj, ktorý taktiež predstavuje skvelú možnosť šetrenia. OKfish rybárske potreby teda viete nakúpiť lacnejšie skutočne jednoducho. Okrem pravidelných výpredajov sa OKfish zapája aj do zaujímavých nákupných akcií. OKfish sa pravidelne zúčastňuje aj najpopulárnejšej nákupnej akcie roka. Je ňou celosvetovo známy nákupný sviatok Black Friday. Ten každoročne pripadá na prvý piatok po Dni vďakyvzdania v Spojených štátoch amerických. Počas tohto novodobého nákupného sviatku môžete ušetriť často až do výšky 80 %. Zľavy dosahujú naozaj enormné čísla a pre mnoho ľudí ide o najobľúbenejší nákupný sviatok roka. Nech už sa rozhodnete pre ktorúkoľvek možnosť, tak rozhodne ušetríte.

OKfish.sk rybárske potreby kaprarina, sumčiarina a muškárina

Internetový obchod OKfish.sk obsahuje široké spektrum skvelých produktov. Pýšiť sa môže aj prehľadným usporiadaním do kategórií, vďaka čomu si môžete produkty jednoduchšie prezerať a vyhľadávať. Pozrime sa spoločne na tie najzaujímavejšie kategórie a na produkty, ktoré obsahujú. Nezabúdajte, že môžete využiť OKfish zľavový kód, či nakúpiť vo výpredaji. Aj bez nich však dokážete nakúpiť za výhodnú cenu. OKfish rybárske potreby totiž ponúkajú skvelú kvalitu za dostupné ceny pri takmer každom produkte.

Kaprárina je prvou z kategórií, ktoré si spomenieme. V tejto kategórii nájdete produkty ako boilies, pelety, dipy, cestá, bójky, markery, háčiky, ihly, vrtáky, uťahovače, krabičky, montáže, systémy, komponenty, nožnice, peány, kliešte, reklamné, darčekové predmety, sieťky, saky, signalizátory, swingre, stojany, vidličky, úchyty, tašky, puzdra, ruksaky, vedrá, sitá, miešadlá a ešte omnoho viac. V OKfish rybárske potreby mysleli naozaj na všetko. Ďalšou kategóriou je prívlač. Opäť sa jedná o skutočne širokú kategóriu kde nájdete napríklad atraktory na dravce, boilies, pelety, dipy, cestá, čerene, priechovníky, okysličovače, ihly, vrtáky, uťahovače, montaže, systemy a komponenty, nádväzce, systémy, nožnice, peány, kliešte, rotačky, blyskáče, plandavky, stojany, vidličky, úchyty a ešte oveľa viac. Podobne široká ponuka vás čaká aj v ďalšej kategórii s názvom Feeder, kde taktiež nájdete špecifické produkty pre danú kategóriu. OKfish rybárske potreby sú špecifické vďaka naozaj prehľadne zoradenému veľkému množstvu produktov, a tak sa nemusíte báť, že si nevyberiete.

 

Pozrime sa spoločne aj na kategóriu Sumčiarina, ktorá je jedna z najpopulárnejších. Ako už samotný názov predpovedá, obsahuje všetko potrebné pre chytanie sumcov vo vašom obľúbenom jazere, či rieke, či rybníku. Kategória More, sa vám presne ako názov vypovedá zíde ak sa chystáte loviť na mori. Nájdete tu aj špeciálne morské sonary, ktoré sa vám skutočne môžu hodiť pri vyhľadávaní morských rýb. Kategória Muškárina je rozdelené na viaceré podkategórie ako napríklad chémia, montaže, systemy a komponenty, mušky, strímre, nožnice, peány, kliešte, viazacie materiály, viazacie pomôcky, vlasce, šnúry, či zveráky.
Podobné produkty obsahuje aj posledná čisto rybárska kategória s názvom Plávaná. 

Okrem výhradne rybárskych kategórií, tu nájdete aj ďalšie produkty, ktoré majú viacstranné využitie. Príkladom je kategória Člny a motory, kde nájdete okrem iného aj akumulátory, nabíjačky, stojany, či závážacie loďky. Ďalšia kategória Oblečenie a obuv zase ponúka množstvo kvalitnej rybárskej módy, v ktorej sa budete cítiť mimoriadne príjemne. Nájdete tu tričká, nohavice, vesty, okuliare, čiapky, šiltovky a mnohé ďalšie módne kúsky. Kategória Kemping zase ponúka stany, prístrešky a rôzne príslušenstvo, ktoré sa vám zídu nie len pri rybárčení, ale aj pri bežnej stanovačke alebo kempingu vo voľnej prírode. Na záver tu máme kategóriu s názvom Záhradkár kutil, kde sa nachádza doplnkový sortiment internetového obchodu OKfish. Nájdete tu prevažne grily a udiarne a rôzne príslušenstvo do dielne, či do záhrady. Ak by ste si predsa len zo širokej ponuky OKfish.sk nedokázali vybrať, tak sa určite pozrite aj na ďalšie obchody z kategórie Domácnosť a záhrada na Tipli.

Prečo nakupovať na OKfish.sk

Internetový obchod OKfish.sk ponúka množstvo výhod ako široký sortiment tovaru, rýchle doručenie a super ceny. Využiť môžete aj výhody, ktoré ponúka vernostný systém a stať sa členom klubu rybárov. Okfish.sk rybárske potreby kapranina, či sumčiarina poskytujú obrovské spektrum produktov, ktoré si viete kúpiť v akcii. Využiť môžete aj OKfish zľavový kód, ktorý dokáže stiahnuť cenu produktov ešte nižšie. Výhodou je určite aj predaj na splátky už od sumy 100 €. To sa určite môže hodiť napríklad pri kúpe motorových lodí, či zvážacích člnov. Spomenúť musíme aj pozitívne recenzie, ktorými sa internetový obchod OKfish.sk môže pochváliť. Jednou z nich je aj recenzia od pána Milana, ktorý po svojom nákupe napísal: "V Okfish nakupujem už roky. Za túto dobu sa mi ešte nikdy nestalo, že by som musel riešiť nejakú reklamáciu ohľadom tovaru, alebo služby. Za mňa môžem tento obchod len odporúčať. A personálu prajem všetko dobré a ďakujem za služby a teším sa na ďalšiu spoluprácu. Z vašej širokej ponuky je naozaj radosť vyberať."

OKfish predajňa

Okrem internetového obchodu OKfish.sk je k dispozícii aj kamenná predajňa v meste Revúca. OKfish Revúca nájdete na adrese Andreja Hlinku 1039, 050 01, Revúca. Pred návštevou si určite overte otváracie hodiny. Štandardné otváracie hodiny tejto predajne sú v pracovné dni od 8:00 do 17:00 s hodinovou obednou prestávkou od 12:00 do 13:00. V sobotu a v nedeľu je predajňa zatvorená. Otváracia doba počas štátnych sviatkov sa môže líšiť. Možný je aj osobný odber objednávok objednaných cez internetový obchod OKfish.sk.

Obrázok

OKfish reklamácie a vrátenie tovaru

Hoci usilovní pracovníci obchodu OKfish.sk robia všetko preto, aby sa reklamácii vyhli, tak kvalitu produktov nedokážu ovplyvniť. V prípade reklamácie si určite najskôr prezrite reklamačné podmienky, ktoré nájdete priamo na webovej stránke OKfish.sk. Nájdete v nich popísané, na čo sa reklamácia môže a na čo zase nemôže vzťahovať. Samozrejme môžete počítať so zákonnou dobou 24 mesiacov na uplatnenie reklamácie. Vaša žiadosť bude posúdená do 30 dní od doručenia reklamácie. Postup pri reklamácií je nasledovný:

 1. Tovar riadne zabaľte, tak aby sa počas prepravy nepoškodil.
 2. Pribaľte reklamačný formulár.
 3. Zašlite ho na adresu Slovenský RYBÁR s.r.o., A.Hlinku 1039, 050 01 Revúca.

V prípade akýchkoľvek problémov s reklamáciou, či s vrátením tovaru sa neváhajte obrátiť na OKfish zákaznícku podporu, ktorú môžete kontaktovať emailom alebo telefonicky. Všetky potrebné údaje nájdete aj na Tipli v sekcii Kontakt. Ďalšou možnosťou je využiť komunikáciu cez sociálne siete ako napríklad OKfish Facebook, či OKfish Instagram. Problematike záruky a záručnej dobe, či možnostiam reklamácie pri nákupe v internetovom obchode sme sa na Tipli venovali aj v samostatnom článku, ktorý určite stojí za prečítanie.

OKFish rybársky blog

OKfish rybársky blog je jednou zo skvelých možností ako sa nechať inšpirovať pred nákupom v tomto internetovom obchode. Nájdete tu rôzne zaujímavé články, ktoré sa týkajú rybárčenia. Samozrejmosťou sú aj viaceré skvelé tipy, napríklad ako dodržovať hygienu počas dlhodobých rybačiek, či 3 skvelé tipy na uviazanie háčiku a ešte omnoho viac. Okrem rybárskeho blogu si určite prečítajte aj časopis Slovenský rybár, vďaka čomu môžete získať aj zľavu na ďalšie nákupy. Stačí sa prihlásiť na pravidelného odoberanie tohto magazínu.

OKfish zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľava OKfish 70 % na výpredajové kúsky

21.03.2023

Zľava OKfish 20 % pre členov klubu Zlatá rybka

18.03.2023

Zľava OKfish 20 % na celú sumčiarinu

22.12.2022

Ako ušetriť na OKfish.sk?

Pri nákupe na OKfish.sk môžete využiť OKfish zľavový kód, a tak stiahnuť cenu nižšie. Výhodné nakupovanie je k dispozícii aj v momente, keď prebieha OKfish výpredaj.

Existuje OKfish vernostný program?

Áno. K dispozícii sú až dva vernostné programy. Prvý s názvom Zlatá rybka, druhý špeciálne pre predplatiteľom magazínu Slovenský rybár. Bližšie informácie o jednotlivých vernostných programoch nájdete na webe OKfish.sk.

Je možný nákup na splátky na OKfish.sk?

Áno. Na webe OKfish.sk môžete nakúpiť na splátky už pri hodnote objednávky cez 100 €.

Ako uplatniť zľavové kupóny na OKfish

Zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode OKfish. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Vyberte si najlepší OKfish zľavový kód, ktorý by ste chceli uplatniť. Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu OKfish.sk. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Vložiť do košíka“. V košíku do políčka „Zľavový kupón (kód)“ skopírujte váš zľavový kód a kliknite na „Použiť kupón“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Nevybrali ste si žiadny zľavový kód? Využite napríklad LKbaits zľavové kupóny. Všetky platné výhody, kupóny a zľavy nájdete vždy priamo v profile obchodu. Na Tipli pre vás denne vyhľadávame desiatky nových zľavových kupónov a rôznych zliav, vrátane kupónov na dopravu zdarma. Niekedy sa môže stať, že zľavový kód, ktorý chcete použiť sa nedá uplatniť. Môže to mať niekoľko príčin, ako napríklad ukončená platnosť kupónu alebo jeho obmedzená platnosť na konkrétne produkty alebo značky. Vždy si preto skontrolujte podrobné informácie o zľavovom kupóne.

Obchody, kde vás odmeníme

O OKfish

OKfish rybárske potreby sú presne to, čo poteší každého milovníka rybárčenia. Stačí sa pozrieť na OKfish.sk a rozhodne si zo širokej ponuky vyberiete. Ak chcete ušetriť, tak určite využite OKfish výpredaj alebo si zakúpte produkt, na ktorý je práve OKfish akcia. Okrem eshopu vám je k dispozícii aj kamenná prevádzka OKfish Revúca.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod OKfish.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa