Obchody / Zvieratá / PetCenter O PetCenter -

PetCenter

O obchode PetCenter

Bohatá PetCenter ponuka

Granule pre psy a mačky, krmivo pre rybičky, klietka pre vtáčika, kolotoč pre škrečka, technika pre plazy a ešte oveľa viac prinášajú chovateľské potreby overené spokojnými zákazníkmi a ich miláčikmi. O spokojnosti svedčí množstvo pozitívnych PetCenter recenzií. Krmivá Pro Plan, Royal Canin a viac ako 4 000 produktov skladom sú zárukou, že o kvalitu tovaru a služieb sa v PetCenter nemusíte báť.

Pet Center a jeho výhody

V maloobchodnej sieti PetCenter dostanete všetko, čo váš zvierací miláčik potrebuje. Miska, krmivo, maškrty, hračky, aj nejaká tá ozdoba. Navštívte chovateľské potreby, v ktorých sa postarajú o šteniatka, malé mačičky, ale aj o exotickú korytnačku. Výber zvieraťa je na vás, so starostlivosťou oň vám v PetCenter radi pomôžu. Na všetko, čo potrebujete vedieť vám odpovie odborne zaškolený personál.

S výberom pomôže PetCenter leták

Prelistujte si PetCenter zľavy a poteší sa nie len vaše zvieratko, ale aj vaša peňaženka.

Nakupujte online na PetCenter.sk

Presne viete, ktoré granule, či maškrta alebo darček urobí vašemu zvieratku najväčšiu radosť? Nakupujte online. Využite osobný odber alebo PetCenter dopravu zdarma, ktorú môžete uplatniť pri nákupe nad 19,99 €. Rozhodli ste sa pre osobný odber? Na stránke si vyhľadajte, ktorú predajňu máte najbližšie. PetCenter Nitra, PetCenter Košice, PetCenter Trenčín, PetCenter Bratislava a ďalšie predajne na Slovensku sa už teraz tešia na vašu návštevu. Váš domáci miláčik bude mať z nákupu určite radosť.

Věděli jste, že v obchodě PetCenter můžete nakoupit i v Česku?

Podobny sklep TELEKARMA mamy dla vas przygotowany w Polsce.

PetCenter zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľava 25% Dni Marianne na celý nákup

24.04.2022

Doprava zadarmo na PetCenter

30.09.2019

Obchody, kde vás odmeníme

O PetCenter

Sieť predajní PetCenter šíri radosť medzi domácimi miláčikmi a ich chovateľmi už od roku 2009 a dnes má táto maloobchodná a veľkoobchodná sieť viac ako 150 predajní na Slovensku a v Čechách. Cieľom predajní je sprevádzať zákazníkov a ich zvieracích miláčikov od ich zaobstarania, aby si mohli bezproblémovo užívať radosti spoločného života. Pre mačky, psy, hlodavce, vtáky a rybičky tu nájdete všetko od krmiva, cez hračky, až po kozmetiku.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod PetCenter.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa