Zoohit

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Zoohit kupón

Zoohit je internetový obchod, ktorý je ideálnym miestom na nákupy pre všetkých vlastníkov domácich miláčikov. Či už máte doma psa, mačku, alebo iné zvieratko, na Zoohit sk nájdete všetko, čo potrebujete od krmiva pre psov až po hračky pre mačky. Navyše môžete vždy šetriť a použiť Zoohit kupón. Pozrite si aj články, kde sa dozviete viacero zaujímavostí a tipov. Taktiež si môžete stiahnuť Zoohit aplikáciu a nakupovať kedykoľvek a kdekoľvek. Nové dobroty pre vášho miláčika či nové hračky máte od seba len pár klikov ďaleko.

Zoohit kupóny

Peniaze späť až 2,5 % v obchode Zoohit

Platí do 04.10.2023

 
   

Zoohit je internetový obchod, ktorý je ideálnym miestom na nákupy pre všetkých vlastníkov domácich miláčikov. Či už máte doma...

Zoohit doprava zadarmo nad 39 €

+ 2,5 % naspäť z nákupu

Nakúpte na Zoohit nad 39 € a získajte dopravu zadarmo.

O obchode Zoohit

Krmivá, granule, konzervy, pelechy, búdy, škrabadlá, toalety... Viac ako 8000 chovateľských potrieb a produktov pre psy, mačky i malé zvieratá ponúka online obchod Zoohit.sk. Zoohit disponuje najlepšími značkami a produktami vysokej kvality za výhodné ceny. Za zmienku stojí napr. značka Rocco, Barkoo alebo Lukullus. Výhodou je ten najlepší servis pre vás i domáce zvieratá 365 dní v roku. Či už hľadáte potreby pre psíka alebo krmivo a hračky pre mačky, ste na správnej adrese.

Od roku 1999, kedy bola založená firma zooplus AG, bolo rozoslaných viac ako 48 miliónov balíkov do celej Európy, pričom z tovaru sa teší až 6 miliónov spokojných zákazníkov. Spolupráca s množstvom dodávateľov z celej Európy svedčí o tom, že si Zoohit dáva záležať na spokojných zákazníkov nielen na Slovensku.

Obrázok

Ako ušetriť na Zoohit sk

Pri nákupe chovateľských potrieb môžete vždy ušetriť a aj na Zoohit a spôsobov je viacero. Nakúpte na Zoohit nad určitú sumu a získajte dopravu celkom zadarmo. E-shop často poskytuje rôzne zľavové kupóny, s ktorými môžete ušetriť napríklad na krmive pre psov či mačky. K dispozícii máte aj vernostný program. Avšak dostupné sú aj akcie. Napríklad ZooOutlet, kde nakúpite produkty za výhodné ceny. A keď nakúpite cez Tipli, môžete získať odmenu z nákupu.

Ako získať Zoohit kupón

Zoohit pre vás má každú chvíľu zaujímavé akcie a aj kupóny. Aktuálny Zoohit kupón nájdete napríklad priamo na úvodnej stránke e-shopu. O ďalších Zoohit zľavových kupónoch sa dozviete aj na profiloch obchodu na sociálnych sieťach. Odporúčame tiež prihlásiť sa na odber newslettera - nové zľavové kupóny vám prídu automaticky na e-mail. Najnovší Zoohit kupón nájdete aj na Tipli - vždy pre vás totiž vyhľadávame top akcie a kódy.

Zoohit Black Friday a iné akcie

Na Zoohit nájdete vždy produkty v akcii. Po celý rok môžete nakupovať tovar pre psov, mačky a iných domácich miláčikov za zvýhodnené ceny. Stačí sa prekliknúť na sekciu Akcie. Určite si prezrite aj ZooOutlet, kde taktiež kúpite produkty so skvelými zľavami. 

Zoohit nevynecháva ani celosvetovo obľúbený nákupný sviatok - Black Friday. Tento nákupný ošiaľ je ideálnou príležitosťou na nákup zásob krmiva, nových hračiek či množstva iných doplnkov pre vášho miláčika. Zoohit Black Friday môžete využiť každý rok na jeseň a často je potom dostupná ďalšia akcia - Cyber Monday.

Zoohit granule a iné potreby pre zvieratá

Ak hľadáte kvalitné produkty pre vašich domácich miláčikov a chcete im dopriať tú najlepšiu starostlvosť, navštívte e-shop Zoohit.sk. Či už potrebujete krmivo pre psa, hračky pre mačky, či doplnky, všetko tu nájdete. Tovar je dostupný pre psov, mačky, malé zvieratá a tiež pre vtáky.

V prípade, že máte doma psa, Zoohit ponúka tovar pre psov každého veku. Pre šteniatka i pre staršie psy sú vyhradené špeciálne kategórie. Zoohit granule kúpite pre všetkých psíkov od rôznych značiek. K dispozícii sú aj rôzne konzervy či kapsičky. Ako odmenu môžete psíkovi dať výživné a chutné maškrty. No a keď ste si už doplnili zásobu krmiva, pozrite si aj iné produkty. Napríklad pelechy, búdy, hračky, produkty na starostlivosť o psa, obojky, oblečenie, misky, alebo aj cestovné prepravky.

Podobnú ponuku produktov nájdete aj v sekcii pre mačky. Avšak okrem krmiva, hračiek a pelechov tu kúpite aj škrabadlá, ktoré sú obľúbené u každej mačky, alebo aj toalety pre mačky. V prípade, že máte doma malého maznáčika v podobe škrečka, králika či morča, Zoohit má pre vás pomerne rozsiahlu ponuku. Nie len, že tu môžete vybrať kvalitné krmivo, ale aj klietky, podstielky a mnoho ďalších produktov. E-shop však ponúka sortiment aj pre chovateľov vtákov. Okem doplnkov tu môžete zakúpiť produkty na kŕmenie pre:

 • stredné papagáje,
 • veľké papagáje,
 • andulky,
 • exotické vtáctvo
 • a voľne žijúce vtáky.

Za pozornosť stojí ak sekcia VET diéta. Tu si môžete vybrať z veterinárneho krmiva pre psov a mačky a taktiež rôznych produktov na pohybovú aktivitu. Samozrejmosťou sú aj antiparazitiká, ktoré sú dôležité nie len počas klieštovej sezóny. Všetky produkty sú od kvalitných značiek ako: Royal Canin, Pedigree, Felix, Purina a iných.

Obrázok

Prečo nakupovať na Zoohit sk

Nie len, že sa nakupovanie na Zoohit oplatí kvôli neustálym akciám a kupónom, ale zároveň to prináša aj množstvo iných výhod, ktoré určite každého potešia. Ak sa rozhodnete nakupovať na Zoohit sk pravidelnejšie, môžete sa stať členom Bonusového programu. Za každé 1 € nákupu získate jeden ZooBod. A už pri ďalšej objednávke si môžete vaše ZooBody uplatniť a získať tak zľavu. 

Aby ste mohli nakupovať kedykoľvek a kdekoľvek, môžete si na svoj smartfón stiahnuť Zoohit aplikáciu. V nej môžete nie len zbierať body v bonusovom programe, ale môžete získavať špeciálne akcie, ktoré sú k dispozícii len pre používateľov aplikácie. Na webe Zoohit sk si môžete tiež prečítať množstvo článkov, kde nájdete tipy a rady na starostlivosť o zvieratá.

Zoohit vrátenie tovaru a reklamácia

Aj pri nákupe produktov pre zvieratá sa môže stať, že to neprebehne tak, ako ste si predstavovali. Ak nie ste spokojní s produktom, máte právo odstúpiť od kúpnej zmluvy (túto možnosť máte do 14 dní od doručenia tovaru), alebo môžete tovar reklamovať počas záručnej doby 24 mesiacov.

Ak chcete vrátiť produkt do 14 dní, stačí kontaktovať zákaznícky servis Zoohit sk. Je dôležité, aby ste mali prichystané číslo objednávky a číslo produktu, ktorý si želáte vrátiť. Zákaznícky servis môžete kontaktovať buď postredníctvom kontaktného formuláru alebo na telefónnom čísle: 00421 232 179 070. V prípade vrátenia ťažších zásielok si môžete s e-shopom dohodnúť deň vyzdvihnutia. Náklady na vrátenie hradí Zoohit. Peniaze vám budú potom vrátené do 14 dní.

Rovnaký postup je aj v prípade, že chcete tovar reklamovať. Taktiež kontaktujte zákaznícky servis, popíšte dôvod reklamácie. Napríklad v prípade, že sa vám produkt pokazil. Produkt vám môže byť nahradený za nový, alebo opravený. 

Ak máte nejasnosti, prečítajte si sekciu s najčastejšími otázkami, alebo kontaktujte zákaznícky servis. Tím e-shopu vám zodpovie na všetky vaše otázky ohľadom nákupu i vrátenia tovaru.

Zoohit zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zoohit kupón 20 % na značku Perfect Fit

30.09.2023

Zoohit zľava 15 % na krmivo pre mačky

17.09.2023

Zoohit zľava 15 % na granule Pedigree

17.09.2023

Zavový kupón Zoohit: zľava -5% na značku Hill's Prescription Diet

30.09.2023

Zľavový kupón Zoohit : zľava -20% na značku Perfect Fit

01.10.2023

Zoohit zľava 5 % na podstielky pre mačky Tigerino

10.09.2023

Zľavový kód Zoohit na dopravu zadarmo pre nových zákazníkov

15.09.2023

Zľavový kód - 10% na konzervy a kapsičky pre psy a mačky na Zoohit

04.09.2023

Zľavový kód Zoohit 15% na značku Brit na Zoohit

01.09.2023

Zľavový kód Zoohit 20 % na značku Crave

01.09.2023

Ako uplatniť zľavové kupóny na Zoohit

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Zoohit. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Ak neviete, ako si uplatniť Zoohit kupón, prečítajte si tento jednoduchý návod ako na to. Vyberte si najlepší Zoohit kupón (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Zoohit.sk uplatniť. Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Zoohit.sk, kde nájdete krmivo a hračky pre mačky, ale aj iné chovateľské potreby. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Kúpiť“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Kupón/Zľavový kupón“  skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Použiť“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

V prípade, že sa vám nedarí uplatniť Zoohit kupón, pozorne si prečítajte podmienky kupónu. Niektoré zľavové kódy sa totiž vzťahujú len na konkrétne produkty či kategórie. Taktiež si skontrolujte dátum exspirácie kupónu.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Nový zákazník je užívateľ, ktorý nikdy nenakúpil v obchode Zoohit.

Na nákup prostredníctvom aplikácie Zoohit sa odmena nevzťahuje.

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  2,5 %
Nový zákazník 2,5 %
Existujúci zákazník 0,5 %
Atypický zákazník/distribútor 0 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Zoohit v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  2,5 % späť z ceny nákupu v obchode Zoohit?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa