Obchody, kde vás odmeníme

O obchode Lidl

Pestrá ponuka Lidla

O aktuálne ponuke vás každý týždeň informuje leták Lidl. Každý týždeň je tu venovaný potravinám inej krajiny. Ochutnajte, čo jedávajú v Amerike, Taliansku, či Grécku. Zacestujte si v čase a v obľúbenom Retro týždni sa vráťte k potravinám, ktoré si pamätáte z detstva alebo mladosti. Ochutnajte Lidl čerstvosť v každom hryze. Vždy čerstvé mäso, ovocie aj zelenina alebo pečivo z priamo z Lidl pekárne na predajni. Lidl leták vás inšpiruje čo a prezradí od kedy môžete tovar, ktorý sa v ňom nachádza nakúpiť. Využite všetky dostupné Lidl zľavy a na nákup do Lidla sa budete stále radi vracať.

Lidl oblečenie a iný tovar

Veľkej obľube sa u zákazníkov teší Lidl oblečenie. V prípade Lidla skutočne platí, že kvalitné oblečenie nemusí byť drahé. Detské oblečenie, oblečenie pre dámy a pánov, elegantné alebo na voľnočasové aktivity. V Lidli sa od hlavy po päty oblečú všetci a na každú príležitosť. Kúpite tu domáce doplnky, posteľnú bielizeň, závesy aj doplnky do kuchyne. Náradie do záhrady a pre kutilov alebo auto-moto sortiment sú v ponuke vždy vtedy, keď ich treba. Lidl svoju ponuku prispôsobuje ročným obdobiam, aby ste mali po ruke všetko, čo sa práve potrebujete.

Lidl súťaž vždy poteší

Záujem o Lidl narastá nie len pre kvalitný a cenovo prístupný sortiment. Lidl vás zaujme aj rôznymi súťažami, ktorých môže vyhrať jednotlivec, ale aj celá skupina, mesto, či dedina. Veľmi obľúbený je projekt Žihadielko, ktorý prináša detské ihriská do každého mesta alebo čistiace prostriedky pre školy a škôlky. Z krásneho ihriska sa vďaka súťaži Žihadielko tešia deti napríklad v Handlovej či Piešťanoch. Lidl skutočne nie je len o nakupovaní.

Lidl Vianoce plné radosti a pokoja

Lidl sa vám snaží spríjemniť aj najkrajšie sviatky v roku, Vianoce. Okrem súťaží, do ktorých sa môžete zapojiť len tým, že v Lidli nakúpite a vyhrať hodnotné ceny sú tu aj CDčka s vianočnými pesničkami. V Lidli vedia, že k Vianociam patrí aj správna atmosféra a tú vianočná pieseň určite vyrobí. Vďaka zaujímavým súťažiam môžete mať v Lidli Vianoce aj v lete. Nemožno opomenúť aj bohatý vianočný sortiment, ktorý sa na pulty Lidla dostáva už v novembri. Výhodne tu nakúpite vianočné ozdoby, formičky na pečenie, umelohmotné stromčeky, svietniky a sviečky či adventné vence a kalendáre.

Poznáte kuchyňu Lidla?

Zaujímavé recepty z dostupných surovín z Lidla sú súčasťou každého Lidl letáku. Lidl kuchyňa je obľúbená najmä vďaka jednoduchým receptom rôznych jedál a dezertov a nejedna gazdinka sa nimi každý týždeň inšpiruje. Raz ju skúsite aj vy a ďalšie recepty budete netrpezlivo očakávať. Na kuchyni Lidl je najlepšie, že všetky suroviny, ktoré na konkrétne jedlo či dezert potrebujete, nájdete v Lidli. Nemusíte sa teda obávať, že by ste kvôli chýbajúcim prísadám museli chodiť po obchodoch.

Lidl otváracie hodiny

Na Slovensku je 132 kamenných predajní Lidl. Väčšina predajní je v prevádzke denne od 07:00 do 20:00 hod, niektoré aj do 21:00 hod. Otváracia doba závisí od toho, v ktorom meste sa Lidl predajňa nachádza. Vyhľadajte si najbližšiu predajňu na stránke Lidla a získajte presné informácie o tom, kedy je otvorená tá vaša predajňa a kvalitné potraviny vám na stole nikdy nebudú chýbať. Ak potrebujete niečo konkrétne, môžete sa obrátiť na telefonický servis spoločnosti Lidl, ktorý je na území Slovenska bezplatný. Operátori sú vám k dispozícii na telefónnom čísle 0800 00 50 95, každý pondelok až sobotu od 8:00 - 18:00 hod.

 • Věděli jste, že v obchodě Lidl.cz můžete nakoupit i v Česku?.
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie Lidl.pl można robić zakupy także w Polsce?
 • .

O Lidl

Obchodná sieť Lidl na slovenskom trhu pôsobí od roku 2000. Svojim zákazníkom ponúka tovar každodennej spotreby v najlepšej kvalite a za najprijateľnejšiu cenu. Dnes je na Slovensku 132 predajní a nájdete ich aj v menších mestách, pretože Lidl sa snaží kvalitný tovar za výhodnú cenu dostať jednoducho všade. Aj k vám.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Lidl.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.