Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Lidl

Lidl

www.lidl.sk/sk/index.htm
Obchodná sieť Lidl na slovenskom trhu pôsobí od roku 2000. Svojim zákazníkom ponúka tovar každodennej spotreby v najlepšej kvalite a za najprijateľnejšiu cenu. Dnes je na Slovensku 132 predajní a nájdete ich aj v menších mestách, pretože Lidl sa snaží kvalitný tovar za výhodnú cenu dostať jednoducho všade. Aj k vám.

O obchode Lidl

Pestrá ponuka Lidla

O aktuálne ponuke vás každý týždeň informuje leták Lidl. Každý týždeň je tu venovaný potravinám inej krajiny. Ochutnajte, čo jedávajú v Amerike, Taliansku, či Grécku. Zacestujte si v čase a v obľúbenom Retro týždni sa vráťte k potravinám, ktoré si pamätáte z detstva alebo mladosti. Lidl leták vás inšpiruje čo a prezradí od kedy môžete tovar, ktorý sa v ňom nachádza nakúpiť. Využite všetky dostupné Lidl zľavy a na nákup do Lidla sa budete stále radi vracať.

Lidl oblečenie a iný tovar

Veľkej obľube sa u zákazníkov teší Lidl oblečenie. V prípade Lidla skutočne platí, že kvalitné oblečenie nemusí byť drahé. Detské oblečenie, oblečenie pre dámy a pánov, elegantné alebo na voľnočasové aktivity. V Lidli sa od hlavy po päty oblečú všetci a na každú príležitosť. Domáce doplnky a náradie do záhrady a pre kutilov sú v ponuke vtedy, keď ich potrebujete. Lidl svoju ponuku prispôsobuje ročným obdobiam, aby ste mali po ruke všetko, čo práve potrebujete.

Lidl súťaž vždy poteší

Záujem o Lidl narastá nie len pre kvalitný a cenovo prístupný sortiment. Lidl vás zaujme aj rôznymi súťažami, ktorých môže vyhrať jednotlivec, ale aj celá skupina, mesto, či dedina. Veľmi obľúbený je projekt Žihadielko, ktorý prináša detské ihriská do každého mesta alebo čistiace prostriedky pre školy a škôlky. Lidl nie je len o nakupovaní.

Lidl Vianoce plné radosti a pokoja

Lidl sa vám snaží spríjemniť aj najkrajšie sviatky v roku, Vianoce. Okrem súťaží, do ktorých sa môžete zapojiť len tým, že v Lidli nakúpite a vyhrať hodnotné ceny sú tu aj CDčka s vianočnými pesničkami. V Lidli vedia, že k Vianociam patrí aj správna atmosféra a tú vianočná pieseň určite vyrobí. Vďaka zaujímavým súťažiam môžete mať v Lidli Vianoce aj v lete.

Poznáte kuchyňu Lidla?

Zaujímavé recepty z dostupných surovín z Lidla sú súčasťou každého Lidl letáku. Lidl kuchyňa je obľúbená najmä vďaka jednoduchým receptom rôznych jedál a dezertov a nejedna gazdinka sa nimi každý týždeň inšpiruje. Raz ju skúsite aj vy a ďalšie recepty budete netrpezlivo očakávať.

Lidl otváracie hodiny

Na Slovensku je 132 kamenných predajní Lidl. Väčšina predajní je v prevádzke denne od 07:00 do 20:00 hod. Otváracia doba závisí od toho, v ktorom meste sa Lidl predajňa nachádza. Vyhľadajte si najbližšiu predajňu na stránke Lidla a získajte presné informácie o tom, kedy je otvorená tá vaša predajňa a kvalitné potraviny vám na stole nikdy nebudú chýbať.

 • Věděli jste, že v obchodě Lidl.czmůžete nakoupit i v Česku?.
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie Lidl.pl można robić zakupy także w Polsce?
 • .

Podobné obchody

Články

Ako nakupovať caz AliExpress mobilnú aplikáciu a…

Čínsky obchod AliExpress ponúka všetko, na čo si spomeniete. Výrobky z celého sveta môžete mať...
22.6.2018 Zobraziť článok

5 tipov na jedinečné peračníky z AliExpress

Prázdniny sú už v polovici, a ani sa nenazdáme, už príde opäť nový školský rok. Nie nadarmo sa...
9.8.2018 Zobraziť článok

SÚŤAŽ: VOUCHERY V HODNOTE 20 € NA NÁKUP V NOTINO

POZOR, POZOR! Vyhlasujeme súťaž o 3x voucher v hodnote 20 € na nákup v obľúbenej parfumérii...
5.6.2017 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1254 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.