Lidl

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Získajte 10 € ešte pred nákupom v obchode Lidl

Zaregistrujte sa na Tipli a získajte peniaze späť z nákupov na internete. Ku každej odmene za nákup získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €. Ide o ponuku portálu Tipli nie obchodu Lidl.

Zľavový kód Lidl

Peniaze späť 0,5 % v obchode Lidl

Platí do 05.03.2024

 
   

Je Lidl naozaj správnou voľbou? Presvedčte sa sami v online shope Lidl alebo priamo na jednej z prevádzok. Svojim zákazníkom ponúka tovar...

Doprava zdarma na Lidl

Platí do 31.03.2024

+ 0,5 % naspäť z nákupu

Lidl ponúka dopravu zdarma pri nákupe nad 50 €. Prezrite si aj ponuku kupónov a iných zľavových akcií aby bol váš nákup ešte výhodnejší. viac

Ako získať Lidl kupóny

Lidl kupóny sú jedinečnou možnosťou ako ušetriť pri nákupe na Lidl online shope. Stačí ho zadať v nákupnom košíku a máte vybavené. Lidl kupón nájdete najčastejšie priamo na webe lidl.sk. Dostupné Lidl zľavové kódy nájdete aj na Tipli. Určite odporúčame odoberať aj newsletter aby vám neunikli žiadne zaujímavé informácie o tom, kedy prebieha Lidl akcia. Občas sa vám tak v mailovej schránke objaví zaujímavý zľavový kód, ktorý môžete využiť pri svojom ďalšom nákupe.

Kupóny môžete vždy nájsť aj v Lidl aplikácii. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete ako Facebook, Instagram, či YouTube, aby ste o Lidl kupónoch mali naozaj prehľad.

Lidl shop

Spoločnosť Lidl ponúka tovar dennej spotreby v tej najvyššej kvalite za stále dostupné ceny. O aktuálnej ponuke vás každý týždeň informuje leták Lidl. Ten si viete pohodlne prehliadať aj online priamo na Tipli. Leták Lidl vás inšpiruje čo a prezradí od kedy môžete tovar, ktorý sa v ňom nachádza nakúpiť. Navštíviť môžete aj Lidl online. Tento Lidl shop ponúka široké spektrum tovaru v overenej kvalite. Nezabudnite využiť Lidl kupóny pre maximálne šetrenie.

Ako ušetriť s Lidl shop - Lidl leták a Lidl kupóny

Možností ako ušetriť pri nákupe v kamenných predajniach, či na Lidl e-shope je naozaj neúrekom. Hlavnou z nich je určite Lidl leták, ktorý prináša všetky aktuálne zľavy pre daný týždeň. Často býva aj rôzne tematický. Navyše si môžete prezrieť aj Lidl leták online z pohodlia domova. Spoločnosť totiž prestala distribuovať svoje letáky do novinových schránok. Stačí vyhľadávať "Lidl leták na budúci týždeň pdf" alebo sa len pozrieť na Tipli.

Taktiež sa môžete prihlásiť na odber newsletteru na stránke Lidl e-shopu a možnosti šetrenia vám budú padať rovno do vaše emailovej schránky. Ďalšou možnosťou ako ušetriť, ktorú nemôžeme opomenúť je Lidl aplikácia, kde nájdete rôzne kupóny na vybrané produkty. Navyše tu z času na čas prebiehajú aj súťaže, ktoré sú taktiež jedinečnou možnosťou ako ušetriť. Pri stieracích žreboch môžete objaviť skvelé zľavové kódy a Lidl kupóny, ktoré sa dajú použiť na ďalší nákup. Vyhrať môžete aj vybraný produkt úplne zadarmo bez ohľadu na výšku vášho budúceho nákupu.

Poslednou možnosťou ako ušetriť, či už v kamenných predajniach alebo online je výpredaj. Stačí sledovať stránku obchodu alebo aplikáciu Lidl plus a všetko potrebné o prípadných zľavách či kupónoch sa dozviete.

Lidl súťaž a Lidl plus

Populárne možnosti ako ušetriť predstavujú jednoznačne aj Lidl súťaž a Lidl plus.

Lidl súťaž sa pravidelne mení a podobne aj jej pravidlá. Vyhrať môže jednotlivec, ale aj celá skupina, mesto, či dedina. Veľmi obľúbený je projekt Žihadielko, ktorý prináša detské ihriská do každého mesta alebo čistiace prostriedky pre školy a škôlky. Z krásneho ihriska sa vďaka súťaži Žihadielko tešia deti napríklad v Handlovej či Piešťanoch. Všetky aktuálne informácie o práve prebiehajúcej súťaži nájdete vždy na webe Lidl.sk alebo v mobilnej aplikácii Lidl plus.

Práve mobilná aplikácia Lidl plus je ďalšou skvelou možnosťou ako ušetriť pri nákupe online, ale aj v kamennej predajni. Jednoducho ju môžete zvoliť a pozrieť si aktuálny leták, zľavové kódy a Lidl kupóny, zotrieť žreb v rámci práve prebiehajúcej kampane, či zistiť, ktoré produkty dokážete nakúpiť výhodne online cez e-shop. Lidl plus aplikácia je tak určite povinnosťou pre každého, kto nakupuje v tomto obchode čo i len občas. Desiatky ušetrených eur sa vám poďakujú. Určite sa pozrite aj na samostatný článok na tému Lidl Plus aplikácia, ktorý sme pre vás na Tipli pripravili.

Lidl tenisky, oblečenie a iný tovar

Lidl prichádza s pestrou ponukou potravín, oblečenia a potrieb pre záhradkárov a kutilov aj do menších miest. Veľkej obľube sa u zákazníkov teší Lidl oblečenie. V tomto prípade skutočne platí, že kvalitné oblečenie nemusí byť drahé. Detské oblečenie, oblečenie pre dámy a pánov, elegantné alebo na voľnočasové aktivity. Tu sa od hlavy po päty oblečú všetci a na každú príležitosť. Lidl svoju ponuku prispôsobuje ročným obdobiam, aby ste mali po ruke všetko, čo práve potrebujete. Medzi populárne produkty sa určite dá zaradiť aj paddleboard, či prosecco. Nezabudnite využiť Lidl kupón a ušetriť pri ďalšom nákupe.

Obrázok

Prečo nakupovať na Lidl online

Jedná sa o internetový obchod, ktorý ponúka široké spektrum produktov. Väčšinu z nich na predajniach nenájdete. Práve to je hlavný dôvod, prečo tu nakupovať. Pridajte skvelú cenu, zaručenú kvalitu a určite nebudete ľutovať. Navyše ak si prelistujete Lidl leták, tak zistíte, ktoré produkty sú práve v akcii a ako môžete aj pri nákupe online ušetriť. Leták Lidl je dostupný priamo na webe Lidl.sk, na webe Tipli, či aj na online prehliadači letákov Kaufino.

Lidl zľava nie je všetko čo poteší zákazníkov. Eshop navyše ponúka aj ďalšie výhody. Jednou z nich je kuchyňa Lidla. Zaujímavé recepty z dostupných surovín sú súčasťou každého letáku. Lidl kuchyňa je obľúbená najmä vďaka jednoduchým receptom rôznych jedál a dezertov a nejedna gazdinka sa nimi každý týždeň inšpiruje. Raz ju skúsite aj vy a ďalšie recepty budete netrpezlivo očakávať. Na kuchyni Lidl je najlepšie, že všetky suroviny, ktoré na konkrétne jedlo či dezert potrebujete, nájdete v obchode.

Určite treba spomenúť aj Lidl zľavové kódy a kupóny, ktoré nájdete v aplikácii Lidl Plus alebo aj priamo na webe obchodu. Práve Lidl kupóny vám umožnia nakúpiť naozaj výhodne.

Lidl otváracie hodiny

Na Slovensku je viac ako 150 kamenných predajní. Otváracia doba závisí od toho, v ktorom meste sa predajňa nachádza. Vyhľadajte si najbližšiu predajňu na stránke obchodu a získajte presné informácie o tom, kedy je otvorená tá vaša predajňa a kvalitné potraviny vám na stole nikdy nebudú chýbať. Pozrite sa na tabuľku vybraných predajní, kde okrem adresy nájdete aj vždy Lidl otváracie hodiny.

Názov predajneAdresaLidl otváracie hodiny
Bratislava NivyMlynské Nivy 5A, 821 09 BratislavaPo-So 06.00-21:00h, Ne 08.00-20.00
BratislavaŠkultétyho 3030/1, 831 03 BratislavaPo-So 07.00-21:00h, Ne 08.00-20.00
TrnavaVladimíra Clementisa 7576/41/E, 917 01 TrnavaPo-So 07.00-20:00h, Ne 08.00-20.00
KošiceTrieda arm. gen. Svobodu 1520/1, 040 22 KošicePo-So 07.00-21:00h, Ne 08.00-20.00
PopradMoyzesova 4489/2, 058 01 PopradPo-So 07.00-21:00h, Ne 08.00-20.00
NitraDolnočermanská 740/111, 949 01 NitraPo-So 07.00-21:00h, Ne 08.00-20.00
PiešťanyBratislavská 2791/114, 921 01 PiešťanyPo-So 07.00-21:00h, Ne 08.00-20.00
MartinKomenského 10029/20, 036 01 MartinPo-So 07.00-21:00h, Ne 08.00-20.00
ZvolenT. G. Masaryka 8761/78, 960 01 ZvolenPo-So 07.00-21:00h, Ne 08.00-20.00
SenecBoldocká cesta 3561/1, 903 01 SenecPo-So 07.00-21:00h, Ne 08.00-20.00

Lidl reklamácie a vrátenie tovaru

Reklamovanie aj prípadne vrátenie, či výmenu tovaru viete zrealizovať na ktorejkoľvek pobočke. Pred návštevou si overte Lidl otváracie hodiny a nezabudnite, že musíte mať pri sebe doklad o nákupe vybraného tovaru. Ochotní pracovníci priamo na pobočkách spravia všetko pre vašu spokojnosť. Pre úspešnú reklamáciu budete musieť vyplniť reklamačný formulár. Vaša žiadosť bude vyriešená v štandardnej zákonnom určenej dobe do 30 dní. V prípade reklamácie či vrátení tovaru z online shopu postupujte podľa pokynov, ktoré nájdete na webe Lidl.sk.

Vianoce plné radosti a pokoja - tá najlepšia ponuka od Lidlu

Lidl sa vám snaží spríjemniť aj najkrajšie sviatky v roku, Vianoce. Okrem súťaží, do ktorých sa môžete zapojiť len tým, že tu nakúpite a vyhrať hodnotné ceny sú tu aj CDčka s vianočnými pesničkami. Práve tu vedia, že k Vianociam patrí aj správna atmosféra a tú vianočná pieseň určite vyrobí. Vďaka zaujímavým súťažiam môžete mať Lidl Vianoce aj v lete. Nemožno opomenúť aj bohatý vianočný sortiment, ktorý sa na pulty Lidla dostáva už v novembri. Výhodne tu nakúpite vianočné ozdoby, formičky na pečenie, umelohmotné stromčeky, svietniky a sviečky či adventné vence a kalendáre. V skratke všetko, čo potrebujete na prežitie týchto sviatkov pokoja a radosti. Nezabúdajte na Lidl kupóny, vianočné nákupy môžu byť aj výhodné.

Lidl zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód - 10% zľava na celý nákup na Lidl.sk

18.02.2024

Zľavový kód - 20% valentínska zľava na módu na Lidl.sk

15.02.2024

Zľavový kód - 5+1 zadarmo na plienky Lupilu na Lidl.sk

16.02.2024

Zľavový kód - 12% zľava na celý nákup na Lidl.sk

12.02.2024

Lidl shop Valentín - zľavy až 30 %

14.02.2024

Lidl výpredaj - zľavy až 60 % na rôzny sortiment

29.02.2024

Lidl zľava až 60 % na vybraný sortiment

31.01.2024

Zľavový kód - 20% zľava na vianočný sortiment na Lidl.sk

29.11.2023

Zľavový kód - 6 € zľava na nákup na Lidl.sk

24.01.2024

Zľavový kód - 9 € zľava na nákup na Lidl.sk

24.01.2024

Akčný leták Lidl

Prezrite si Lidl akčný leták a vyberte si z širokej ponuky. Aktuálny Lidl akčný leták nájdete na našich stránkach a už vám neunikne žiadna zaujímavá ponuka. Prezrite si vybraný sortiment tovaru za akčné ceny. Lidl vydáva letáky s veľkým výberom značiek so zaujímavými zľavami.

Ako ušetriť v Lidl?

Využiť môžete Lidl kupóny z Lidl plus aplikácie, či nakúpiť produkty v akcii alebo vo výpredaji. Sledujte aj web obchodu pre Lidl zľavové kódy.

Ako sa prihlásiť do Lidl Plus?

Do Lidl Plus aplikácie sa môžete prihlásiť jednoducho po stiahnutí aplikácie. Tá je k dispozícii bezplatne pre iOS aj pre operačný systém Android.

Ako stiahnuť aplikáciu Lidl Plus?

Prvým krokom je nájsť aplikáciu Lidl Plus vo vašom obchodnom systéme. Stačí otvoriť obchod s aplikáciami na vašom smartfóne, či už ide o App Store pre zariadenia s operačným systémom iOS alebo Google Play pre zariadenia so systémom Android. Následne vyhľadajte "Lidl Plus" a stlačte tlačidlo na stiahnutie.


Ako uplatniť Lidl zľavové kódy

Ako uplatniť zľavový kód alebo kupón v obchode Lidl? Celý proces je mimoriadne jednoduchý. Vyberte si najlepší Lidl zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli uplatniť. Ak chcete zobraziť zľavový kód Lidl, tak kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Lidl. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Prejsť do košíka“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Zadajte kód kupónu“ skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Uplatniť“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Hľadáte iný zľavový kupón alebo kód? Pozrite sa na zľavové kódy Kaufland alebo zľavové kupóny Billa. Ak sa zľavový kód nedá použiť, tak je možné, že už vypršala jeho platnosť, prípadne ho využívate na iný druh tovaru. Stačí sa pozrieť iba na vypísané chybové hlásenie a vyskúšať zmeniť obsah svojho košíka.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Lidl kupóny

Je Lidl naozaj správnou voľbou? Presvedčte sa sami v online shope Lidl alebo priamo na jednej z prevádzok. Svojim zákazníkom ponúka tovar každodennej spotreby v najlepšej kvalite a za najprijateľnejšiu cenu. Stačí vyčkať na Lidl zľavu. Práve Lidl online shop naberá v posledných rokoch na popularite. Nájdete tu aj produkty, ktoré v kamenných predajniach nie sú. Využite množstvo výhod, ktoré spoločnosť ponúka, ako napríklad aplikáciu Lidl plus. Šetriť online aj v kamenných predajniach môžete ak využijete práve Lidl kupóny.

Podmienky nákupu

Na nákupy uskutočnené cez aplikáciu Lidl, pri uplatnení zľavového kupónu alebo v prípade B2B objednávky sa odmena nevzťahuje.


Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 0,5 % späť z ceny nákupu v obchode Lidl?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa