Lidl

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Zľavový kód Lidl

Peniaze späť 0,5 % v obchode Lidl

Platí do 30.03.2023

 
   

Obchodná sieť Lidl na slovenskom trhu pôsobí od roku 2000. Svojim zákazníkom ponúka tovar každodennej spotreby v najlepšej kvalite a za...

-3 €

Zľavový kód -3 € pri nákupe nad 30 €

Platí do 31.03.2023

+ 0,5 % naspäť z nákupu

Prihláste sa na odber newslettra a získajte zľavu 3 €.

po prihlásení do newslettra

Lidl zľavy až 40 % na posledné kusy

Platí do 30.04.2023

+ 0,5 % naspäť z nákupu

Využite zľavy na posledné kusy na Lidl a ušetrite.

Lidl zľavy až 20 % na plienky

Platí do 31.03.2023

+ 0,5 % naspäť z nákupu

Doplňte si zásobu plienok a ušetrite na Lidl až 20 %.

O obchode Lidl

Spoločnosť Lidl ponúka tovar dennej spotreby v tej najvyššej kvalite za stále dostupné ceny. Na území Slovenskej republiky funguje od roku 2004 a postupne sa stáva jednotkou v čerstvosti pre mnoho svojich zákazníkov. O aktuálnej ponuke vás každý týždeň informuje leták Lidl. Ten si viete pohodlne prehliadať aj online priamo na Tipli. Prelistujte si Lidl leták na Tipli a zistíte, čo je práve v akcii. Každý týždeň je tu venovaný potravinám inej krajiny. Ochutnajte, čo jedávajú v Amerike, Taliansku, či Grécku. Zacestujte si v čase a v obľúbenom Retro týždni sa vráťte k potravinám, ktoré si pamätáte z detstva alebo mladosti. Ochutnajte Lidl čerstvosť v každom hryze. Vždy čerstvé mäso, ovocie aj zelenina alebo pečivo z priamo z Lidl pekárne na predajni. Lidl leták vás inšpiruje čo a prezradí od kedy môžete tovar, ktorý sa v ňom nachádza nakúpiť. Využite všetky dostupné Lidl zľavy a na nákup do Lidla sa budete stále radi vracať. Navštíviť môžete aj Lidl online. Tento Lidl shop ponúka široké spektrum tovaru v overenej kvalite. Navyše pri každom nákupe môžete získať časť peňazí z vášho nákupu naspäť vďaka Tipli.

Ako ušetriť s Lidl shop - Lidl leták

Možností ako ušetriť pri nákupe v kamenných predajniach, či na Lidl online je naozaj neúrekom. Hlavnou z nich je určite Lidl leták, ktorý prináša všetky aktuálne zľavy pre daný týždeň. Často býva aj rôzne tematický. Navyše si môžete prezrieť aj Lidl leták online z pohodlia domova. Lidl totiž prestal distribuovať svoje letáky do novinových schránok. Ak sa chcete dozvedieť, kedy prebieha Lidl akcia, tak ste na správnom mieste. Na Tipli máte všetky aktuálne informácie. Taktiež sa môžete prihlásiť na odber newsletteru na stránke Lidl shop a možnosti šetrenia vám budú padať rovno do vaše emailovej schránky. Ďalšou možnosťou ako ušetriť, ktorú nemôžeme opomenúť je Lidl aplikácia, kde nájdete rôzne kupóny na vybrané produkty. Navyše tu z času na čas prebieha aj Lidl súťaž, ktorá je taktiež jedinečnou možnosťou ako ušetriť. Pri stieracích žreboch môžete objaviť skvelé zľavové kódy a kupóny, ktoré sa dajú použiť na ďalší nákup. Vyhrať môžete aj vybraný produkt úplne zadarmo bez ohľadu na výšku vášho budúceho nákupu. Používanie Lidl aplikácie sa naozaj oplatí. Poslednou možnosťou ako ušetriť, či už v kamenných predajniach alebo online na Lidl shop je výpredaj. Práve počas výpredaju totiž nájdete desiatky produktov za bezkonkurenčné ceny.

Ako získať Lidl zľavový kód

Lidl zľavový kód je jedinečnou možnosťou ako ušetriť pri nákupe na Lidl online shope. Stačí ho zadať v nákupnom košíku a môžete jednoducho ušetriť. Lidl zľavový kupón nájdete najčastejšie priamo na webe Lidl shop alebo aj na Tipli. Práve na Tipli pre vás vyhľadávame tie najlepšie možnosti ako ušetriť. Lidl zľavový kupón medzi ne jednoznačne patrí. Všetky príležitosti na šetrenie tu navyše nájdete prehľadne zoradené aj s popisom, na čo sa dajú využiť. Určite odporúčame odoberať aj newsletter aby vám neunikli žiadne zaujímavé informácie o tom, kedy prebieha Lidl akcia. Lidl zľavový kód môžete občas objaviť aj v Lidl aplikácii. Dá sa však použiť iba pri nákupe na Lidl online a priamo v kamennej predajni ho bohužiaľ zatiaľ nedokážete uplatniť. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete ako Lidl Facebook, Instagram, či YouTube, kde taktiež občas môžete objaviť Lidl zľavový kód.

Lidl súťaž a Lidl plus

Populárne možnosti ako ušetriť predstavujú jednoznačne aj Lidl súťaž a Lidl plus. Lidl súťaž sa pravidelne mení a podobne aj jej pravidlá. Vyhrať môže jednotlivec, ale aj celá skupina, mesto, či dedina. Veľmi obľúbený je projekt Žihadielko, ktorý prináša detské ihriská do každého mesta alebo čistiace prostriedky pre školy a škôlky. Z krásneho ihriska sa vďaka súťaži Žihadielko tešia deti napríklad v Handlovej či Piešťanoch. Lidl skutočne nie je len o nakupovaní. Všetky aktuálne informácie o práve prebiehajúcej súťaži nájdete vždy na webe Lidl.sk alebo v mobilnej aplikácii Lidl plus. Práve mobilná aplikácia Lidl plus je ďalšou skvelou možnosťou ako ušetriť pri nákupe online, ale aj v kamennej predajni. Nezáleží na tom, či je vašou predajňou Lidl Bratislava alebo Lidl Trnava. Jednoducho ju môžete zvoliť a pozrieť si aktuálny leták Lidl, zľavové kódy a kupóny, zotrieť žreb v rámci práve prebiehajúcej kampane, či zistiť, ktoré produkty dokážete nakúpiť výhodne online cez Lidl shop. Lidl plus aplikácia je tak určite povinnosťou pre každého, kto nakupuje v Lidli čo i len občas. Desiatky ušetrených eur sa vám poďakujú. Aplikácia je k dispozícii v obchode Play pre mobilné telefóny so systémom Android a na AppStore pre mobilné telefóny s operačným systémom iOS. Určite sa pozrite aj na samostatný článok na tému Lidl Plus aplikácia, ktorý sme pre vás na Tipli pripravili.

Lidl tenisky, oblečenie a iný tovar

Veľkej obľube sa u zákazníkov teší Lidl oblečenie. V prípade Lidla skutočne platí, že kvalitné oblečenie nemusí byť drahé. Detské oblečenie, oblečenie pre dámy a pánov, elegantné alebo na voľnočasové aktivity. V Lidli sa od hlavy po päty oblečú všetci a na každú príležitosť. Kúpite tu domáce doplnky, posteľnú bielizeň, závesy aj doplnky do kuchyne. Náradie do záhrady a pre kutilov alebo auto-moto sortiment sú v ponuke vždy vtedy, keď ich treba. Lidl svoju ponuku prispôsobuje ročným obdobiam, aby ste mali po ruke všetko, čo práve potrebujete. Medzi mimoriadne obľúbené produkty patrí napríklad difúzer Lidl za skvelú cenu, či inhalátor Lidl. Medzi populárne produkty sa určite dá zaradiť aj paddleboard Lidl, či prosecco Lidl. Výber je však len a len na vás.

Obrázok

Prečo nakupovať na Lidl online

Lidl online je internetový obchod, ktorý ponúka široké spektrum produktov. Väčšinu z nich na predajniach nenájdete. Práve to je hlavný dôvod, prečo nakupovať na Lidl online. Pridajte skvelú cenu, zaručenú kvalitu a určite nebudete ľutovať. Navyše ak si prelistujete Lidl leták, tak zistíte, ktoré produkty sú práve v akcii a ako môžete aj pri nákupe online ušetriť. Leták Lidl je dostupný priamo na webe Lidl.sk, na webe Tipli, či aj na online prehliadači letákov Kaufino. Lidl navyše ponúka aj ďalšie výhody. Jednou z nich je kuchyňa Lidla. Zaujímavé recepty z dostupných surovín z Lidla sú súčasťou každého Lidl letáku. Lidl kuchyňa je obľúbená najmä vďaka jednoduchým receptom rôznych jedál a dezertov a nejedna gazdinka sa nimi každý týždeň inšpiruje. Raz ju skúsite aj vy a ďalšie recepty budete netrpezlivo očakávať. Na kuchyni Lidl je najlepšie, že všetky suroviny, ktoré na konkrétne jedlo či dezert potrebujete, nájdete v Lidli. Nemusíte sa teda obávať, že by ste kvôli chýbajúcim prísadám museli chodiť po obchodoch.

Lidl otváracie hodiny

Na Slovensku je viac ako 150 kamenných predajní Lidl. Väčšina predajní je v prevádzke denne od 07:00 do 20:00 hod, niektoré aj do 21:00 hod. Otváracia doba závisí od toho, v ktorom meste sa Lidl predajňa nachádza. Vyhľadajte si najbližšiu predajňu na stránke Lidla a získajte presné informácie o tom, kedy je otvorená tá vaša predajňa a kvalitné potraviny vám na stole nikdy nebudú chýbať. Určite sa pozrite aj na samostatný článok na tému Lidl otváracie hodiny, ktorý sme pre vás na Tipli pripravili. Ak potrebujete niečo konkrétne, môžete sa obrátiť na telefonický servis spoločnosti Lidl, ktorý je na území Slovenska bezplatný. Operátori sú vám k dispozícii na telefónnom čísle 0800 00 50 95, každý pondelok až sobotu od 8:00 - 18:00 hod. Pozrite sa na tabuľku vybraných predajní, kde okrem adresy nájdete aj vždy Lidl otváracie hodiny.

Názov predajneAdresaLidl otváracie hodiny
Lidl Bratislava NivyMlynské Nivy 5A, 821 09 BratislavaPo-So 06.00-21:00h, Ne 08.00-20.00
Lidl BratislavaŠkultétyho 3030/1, 831 03 BratislavaPo-So 07.00-21:00h, Ne 08.00-20.00
Lidl TrnavaVladimíra Clementisa 7576/41/E, 917 01 TrnavaPo-So 07.00-20:00h, Ne 08.00-20.00
Lidl KošiceTrieda arm. gen. Svobodu 1520/1, 040 22 KošicePo-So 07.00-21:00h, Ne 08.00-20.00
Lidl PopradMoyzesova 4489/2, 058 01 PopradPo-So 07.00-21:00h, Ne 08.00-20.00
Lidl NitraDolnočermanská 740/111, 949 01 NitraPo-So 07.00-21:00h, Ne 08.00-20.00
Lidl PiešťanyBratislavská 2791/114, 921 01 PiešťanyPo-So 07.00-21:00h, Ne 08.00-20.00
Lidl MartinKomenského 10029/20, 036 01 MartinPo-So 07.00-21:00h, Ne 08.00-20.00
Lidl ZvolenT. G. Masaryka 8761/78, 960 01 ZvolenPo-So 07.00-21:00h, Ne 08.00-20.00
Lidl SenecBoldocká cesta 3561/1, 903 01 SenecPo-So 07.00-21:00h, Ne 08.00-20.00

Lidl reklamácie a vrátenie tovaru

Reklamovanie aj prípadne vrátenie, či výmenu tovaru viete zrealizovať na ktorejkoľvek pobočke Lidl. Pred návštevou si overte Lidl otváracie hodiny a nezabudnite, že musíte mať pri sebe doklad o nákupe vybraného tovaru. Ochotní pracovníci priamo na pobočkách spravia všetko pre vašu spokojnosť. Pre úspešnú reklamáciu budete musieť vyplniť reklamačný formulár. Vaša žiadosť bude vyriešená v štandardnej zákonnom určenej dobe do 30 dní. V prípade reklamácie či vrátení tovaru z Lidl online shopu postupujte podľa pokynov, ktoré nájdete na webe Lidl.sk.

Lidl Vianoce plné radosti a pokoja

Lidl sa vám snaží spríjemniť aj najkrajšie sviatky v roku, Vianoce. Okrem súťaží, do ktorých sa môžete zapojiť len tým, že v Lidli nakúpite a vyhrať hodnotné ceny sú tu aj CDčka s vianočnými pesničkami. V Lidli vedia, že k Vianociam patrí aj správna atmosféra a tú vianočná pieseň určite vyrobí. Vďaka zaujímavým súťažiam môžete mať Lidl Vianoce aj v lete. Nemožno opomenúť aj bohatý vianočný sortiment, ktorý sa na pulty Lidla dostáva už v novembri. Výhodne tu nakúpite vianočné ozdoby, formičky na pečenie, umelohmotné stromčeky, svietniky a sviečky či adventné vence a kalendáre. V skratke všetko, čo potrebujete na prežitie týchto sviatkov pokoja a radosti.

Lidl kariéra

Ak si hľadáte prácu, tak ste na správnom mieste. Lidl neustále hľadá nových kolegov, ktorí môžu pracovať na niektorej z predajní, či v logistickom centre. Stačí sa pozrieť na webovú stránku Lidl kariéra a poslať životopis na jednu z vybraných pozícii. Lidl ako zamestnávateľ ponúka rôzne benefity, ktoré vám uľahčia život. Jednou z nich je aj zamestnanecká zľava, vďaka čomu nakúpite aj produkty, ktoré obsahuje leták Lidl ešte lacnejšie. Ďalšími benefitmi sú Multisport karta a mnohé ďalšie. Lidl kariéra je skutočne zaujímavou možnosťou, ktorú môžete využiť.

Lidl zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Lidl zľavy až 30 % na matrace, vankúše a prikrývky

26.03.2023

Zľavový kód -6 € pri nákupe nad 50 €

15.01.2023

Zľavový kód na dopravu zadarmo iba medzi 18-22 hod.

06.12.2022

Zľavový kód -6 € pri nákupe nad 50 €

19.11.2022

Zľavový kód -6 € pri nákupe nad 50 €

06.11.2022

Lidl akcia 50 % na vybrané produkty

19.01.2023

Zľavový kód 10 % IBA DNES 7.10.!

07.10.2022

Zľavový kupón 6 € pri nákupe nad 50 €

23.07.2022

Zľavový kupón 6 € pri nákupe nad 50 €

09.07.2022

Akčný leták Lidl

Prezrite si Lidl akčný leták a vyberte si z širokej ponuky. Aktuálny Lidl akčný leták nájdete na našich stránkach a už vám neunikne žiadna zaujímavá ponuka. Prezrite si vybraný sortiment tovaru za akčné ceny. Lidl vydáva letáky s veľkým výberom značiek so zaujímavými zľavami.

Ako uplatniť zľavové kupóny na Lidl

Ako uplatniť zľavový kód alebo kupón v obchode Lidl? Vyberte si vašu zľavu a ušetrite. Celý proces je mimoriadne jednoduchý. Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Lidl uplatniť. Ak chcete zobraziť zľavový kód Lidl, tak kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Lidl. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Prejsť do košíka“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Zadajte kód kupónu“ skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Uplatniť“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Hľadáte iný zľavový kupón alebo kód? Pozrite sa na zľavové kódy Kaufland alebo zľavové kupóny Billa. Ak sa zľavový kód nedá použiť, tak je možné, že už vypršala jeho platnosť, prípadne ho využívate na iný druh tovaru. Stačí sa pozrieť iba na vypísané chybové hlásenie a vyskúšať zmeniť obsah svojho košíka.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Lidl

Obchodná sieť Lidl na slovenskom trhu pôsobí od roku 2000. Svojim zákazníkom ponúka tovar každodennej spotreby v najlepšej kvalite a za najprijateľnejšiu cenu. Stačí si prelistovať Lidl leták. Lidl shop umožňuje aj nákupy online. Práve Lidl online naberá v posledných rokoch na popularite. Nájdete tu aj produkty, ktoré v kamenných predajniach nie sú. Ak však predsa len chcete navštíviť kamennú predajňu, tak si najskôr overte Lidl otváracie hodiny.

Podmienky nákupu

Na nákup prostredníctom mobilnej aplikácie obchodu Lidl sa odmena nevzťahuje. Na nákup pri ktorom došlo k uplatneniu kupónu, sa odmena nevzťahuje.

Odmeny za uskutočnenie B2B objednávok nemusia byť pripísané či môže dôjsť k ich zamietnutiu.

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 0,5 % späť z ceny nákupu v obchode Lidl?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa