Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Yves Rocher
2,5 %
Aj vy chcete mať krásnu pleť ako slávne hviezdy? Všetko je možné. Nie je to len genetika, ale hlavne kvalitná kozmetika. Doprajte svojej pokožke a pleti tú najkvalitnejšiu prírodnú kozmetiku Yves Rocher. Vďaka výberu tých najlepších ingrediencií, z ktorých sa kozmetika Yves Rocher vyrába, sa vaša pleť behom chvíľky rozjasní a vy budete žiariť.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Yves Rocher

Yves Rocher kozmetika

Chcete pleť ako filmová hviezda? Rozžiarte sa s prírodnou kozmetikou Yves Rocher, vďaka ktorej budete vyzerať neodolateľne. Značka Yves Rocher bola založená vo Francúzsku koncom 50-tych rokov. Názov firmy nesie meno zakladateľa, pána Yves Rochera. Počas vyše 60-tich rokov svojej existencie sa kozmetika Yves Rocher rozšírila po celom svete a dnes prevádzkuje vyše 1500 obchodov. Na Slovensku značka funguje od roku 2010 a narastajúci počet predajní svedčí o tom, že Yves Rocher si svojimi kvalitnými produktami získal srdcia zákazníkov.

Nieto divu, v dnešnej dobe chémie a znečiteného prostredia potrebuje vaša pleť zregenerovať a nič jej neprospeje viac ako klinicky testovaná prírodná kozmetika. Chráňte svoju pokožku, doprajte jej kozmetické produkty, ktoré ju ochránia proti nepriaznivým vplyvom prostredia. Vyzerajte sviežo a mladistvo s Yves Rocher.

E-shop Yves Rocher

Chcete kozmetiku Yves Rocher, ale vo vašom meste chýba kamenná predajňa? Nič sa nedeje. Yves Rocher je síce firma s vyše 50-ročnou tradíciou, ale rozhodne ide s dobou. Nakupovať môžete pohodlne z domu cez e-shop Yves Rocher.sk. Pri nákupe nad 35 eur vám bude vaša Yves Rocher objednávka doručená zadarmo.

Katalóg Yves Rocher

Pozrite si katalóg Yves Rocher a vyberte si, ktorá kozmetická línia je tou správnou voľbou pre vás. Ak váhate, ktoré produkty si vybrať, môžete si pozrieť Yves Rocher recenzie, ktoré vám pomôžu vybrať tie správne produkty práve pre vás.

Nenechajte sa však zmiasť. Yves Rocher to nie je len pleťová kozmetika. Značka svojim zákazníkom prináša aj produkty akými je drogéria, vlasová kozmetika, dekoratívna kozmetika či telová kozmetika. Medzi kozmetické produkty, ktoré nájdete v Yves Rocher sú aj parfémy V Yves Rocher si vyberie jednoducho každý.

Zľavy Yves Rocher

Značka Yves Rocher prináša kvalitnú kozmetiku za rozumné ceny. Rozmaznáva nielen pleť či pokožku svojich zákazníkov, ale aj peňaženky. Okrem stabilne výborných cien odmeňuje svojich verných. Pripravuje si pre vás pravideľne akcie a Yves Rocher zľavy. Chcete, aby vám už nikdy žiadna akcia neunikla? Sledujte Yves Rocher leták a nakupujte to najlepšie zo sveta prírodnej kozmetiky s najväčšími výhodami.

Podobné obchody

Články

NOTINO: Luxusná starostlivosť za super…

Jeseň vie byť pekne nepríjemná. Skrášlite si ju s kozmetickými produktmi NOTINO! Relaxujte,...
1.11.2018 Zobraziť článok

4 zaručené tipy ako ušetriť pri nákupe…

Ani vás už nebaví, že pri každej návšteve drogérie tam necháte šialené sumy peňazí? Iste,...
5.10.2018 Zobraziť článok

Predstavujeme vám Fann parfumériu

Čuch patrí k jednému z najrozvinutejších zmyslov ľudí. Vône sa nám spájajú so spomienkami,...
7.9.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1281 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo