D-SPORT

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

D-SPORT zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 6,5 % v obchode D-SPORT

Platí do 21.10.2021

 
   

Internetový portál Dsport.sk ponúka kvalitné športové oblečenie za dostupné ceny. Využite aj Dsport zľavový kód.

O obchode D-SPORT

Internetový obchod D-sport vám prináša kvalitné športové oblečenie a príslušenstvo. Prihoďte v košíku aj D-šport zľavový kód. Nezabudnite aj na cashback, čiže peniaze naspäť z každého nákupu.

D-sport

Šport je obrovský fenomén po celom svete. Milióny ľudí fandia svojmu obľúbenému klubu, či jednotlivcovi. Medzi takých patria aj ľudia okolo D-sport. NHL, NBA, NFL, MLB a mnoho iných najobľúbenejších líg po celom svete. Nezáleží, či fandíte hokeju, futbalu, basketbalu, americkému futbalu, rugby alebo cyklistike. Práve Tour de France je veľkým fenoménom pre slovenských fanúšikov. Môže zato najmä skvelý Peter Sagan. Ak chcete najlepšie predmety pre fanúšikov, viete, kde máte hľadať. D-sport je tu pre vás.

Obrázok

D-sport kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je pre eshop D-sport mimoriadne dôležitá. D-sport zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. D-sport facebook je zdrojom noviniek, informácií a tipov. Skvelou možnosťou ako zostať informovaný sú aj Tipli tipy. Napríklad na tenisky na futbal.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O D-SPORT

Internetový portál Dsport.sk ponúka kvalitné športové oblečenie za dostupné ceny. Využite aj Dsport zľavový kód.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  6,5 % späť z ceny nákupu v obchode D-SPORT?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.