Sportby

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Sportby zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2 % v obchode Sportby

Platí do 18.10.2021

 
   

Internetový obchod Sportby je popredným predajcom športového oblečenia a vybavenia. Medzi najväčšie výhody patrí skvelý výber z viac ako 200...

O obchode Sportby

Internetový obchod Sportby ponúka všetko pre šport. Mimoriadne široké spektrum produktov, z ktorých si určite vyberiete. Nezáleží na tom, či ste skôr milovníkom letných športov, či skôr preferujete tie zimné. Sportby má pre vás to pravé! K dispozícii je aj Sportby zľavový kód. Nezabúdajte ani na cashback, čiže peniaze naspäť z každej objednávky od Tipli.

sportby outdoor

Sportby

Internetový obchod Sportby ponúka široké portfólio športového oblečenia a obuvi. K dispozícii je pánske športové oblečenie, dámske športové oblečenie a aj detské športové oblečenie. Podobne to je aj s obuvou. Nájdete tu vhodnú obuv takmer pre každý šport. Ďalšou z výhod Sportby je záruka originálne tovaru. Eshop Sportby spolupracuje výhradne iba s osvedčenými dodávateľmi a certifikovanými výrobcami. Nemusíte sa tak obávať, že by tovar nebol najvyššej možnej kvality. Všetko do fitka na jednom mieste a ešte niečo navyše! Ak hľadáte športovú obuv, opäť ste na správnom mieste. Neveríte? Vyskúšajte a zaručene nebudete ľutovať!

Sportby doprava a platba

Eshop Sportby zasiela tovar kuriérskou službou. Cena za dopravu začína na 3 €. Odporúčame sledovať Sportby zľavy, kde nájdete napríklad kupón na dopravu zadarmo a mnoho iných super zliav. V prípade, že chcete využiť spôsob platby na dobierku pripravte sa na zaplatenie dodatočného manipulačného poplatku vo výške 1,49 €. Ostatné spôsoby platby sú bez dodatočného poplatku. Objednajte si športové oblečenie jednoducho a rýchlo!

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Sportby

Internetový obchod Sportby je popredným predajcom športového oblečenia a vybavenia. Medzi najväčšie výhody patrí skvelý výber z viac ako 200 značiek, viac ako 15 000 produktov skladom a taktiež rýchle doručenie. Zverte sa do rúk odborníkov z eshopu Sportby a zaručene nebudete ľutovať. K dispozícii je aj Sportby doprava zdarma a na zníženie cien využite Sportby zľavový kód.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2 % späť z ceny nákupu v obchode Sportby?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.