Ako na lacné parkovanie pred dovolenkou?

Dovolenka 21. 4. 2017

Dovolenku máte naplánovanú do detailov. Lacné letenky zabookované, podrobne rozpísaný plán pobytu a spísaný zoznam toho, čo ešte potrebujete kúpiť. Ale premýšľali ste už o tom, kde necháte auto?

Predstavte si ten horor – kopec kufrov, mraky ľudí, ktorí nerozumejú frázi „S dovolením“, a na letisko Milana Rastislava Štefánika taká diaľka! Nepokazte si dovolenku ešte skôr, než začne. Dajte kufre do auta a zaparkujte pohodlne v blízkosti letiska.

TIPY na lacné parkovanie pri letisku

Ak chcete mať istotu, že svoj automobil nájdete po dovolenke bez škrabančeka, doporučujeme priplatiť si pár eur za strážené parkovisko. Ktoré sú tie najlepšie?

M2 Parking

Najlacnejšou variantou parkovania pri letisku je M2 Parking - vaše auto postrážia už od 49 € na 14 dní mimo hlavnú sezónu. Parkovisko je najbližšie parkovisko k bratislavskému letisku a medzi jeho služby patrí odvoz zadarmo na a z letiska. M2 Parking je oplotený, uzavretý bránou a strážený bezpečnostnou službou 24 hodín denne.

K rezervácii vám stačí vedieť dátum a dobu príjazdu a dátum a dobu odjazdu. Cena parkovania sa po zadaní automaticky vypočíta. V ďalšom kroku je potrebné vyplniť základné údaje o automobile, destináciu z ktorej prilietate a číslo letu.

Ako na lacné parkovanie pred dovolenkou?

Parkovisko Park&Fly

O vaše vozidlo sa skvele postarajú aj na Parkovisku Park&Fly. Na letisko sa odtiaľ dostanete do 3 minút, odvoz z a na letisko máte v cene. V deň odletu sa dostavte priamo na parkovisko. Po krátkom administratívnom procese vám šofér pomôže s batožinou a odvezie vás minibusom na letisko. Po návrate späť si vyzdvihnite batožinu a vyjdite pred terminál. Parkovisko monitoruje prílety a minibus na vás už bude čakať. Za dvojtýždňové parkovanie zaplatíte 60 € – teda okolo 4 € na deň.

Do rezervácie vám stačí zadať, kedy na parkovisko dorazíte a kedy máte v pláne odísť. Parkovisko Park&Fly automaticky vypočíta základnú cenu. V ďalšom kroku rezervácie je potrebné vyplniť SPŽ automobilu, číslo a čas odletu a číslo a čas príletu.

Ako na lacné parkovanie pred dovolenkou?

Parkovisko na letisku Bratislava

Existuje možnosť nechať si svoje vozidlo priamo na letisku v Bratislave. Parkovisko na letisku Milana Rastislava Štefánika je nestrážené, nekryté, zabezpečené rampami a rezervácia miesta vopred nie je možná. Odporučili by sme túto možnosť na dlhšie cesty, keďže cena jedného dňa na Parkovisku P2 je 20 € a cena na 8-12 dní 39 €.

Pozor na nestrážené parkoviská

Dávajte pozor na nestrážené parkovanie v Bratislave, ktoré je zadarmo, alebo ešte horšie, v temných bratislavských uličkách. Vystavujete sa tak nebezpečenstvu krádeže. Tieto miesta majú zlodeji dobre vyhliadnuté, pretože sa vždy nájdu nejakí neopatrní cestovatelia, ktorí tu svoje auto nechajú nestrážené po dlhú dobu.

Dovolenka na dosah

Pýtate sa, čím budete na dovolenke jazdiť, keď vaše auto zostane na Slovensku? Prenajmite si v mieste pobytu auto na Rentalcars.com a spoznajte všetky krásy danej krajiny. Dovolenku zatiaľ plánujete iba zľahka? Nezabudnite zabookovať ubytovanie, v ktorom sa budete cítiť pohodlne ako doma. Prevedieme vás každým krokom:

Odporúčané obchody

Odporučané články

Privatbanka - vyššie výnosy aj vďaka…

Chceli by ste investovať a znásobiť svoje peniaze? Nemusíte vedieť obchodovať na burze. Vlastne...
18.10.2018 Zobraziť článok

Booking Praha - Rezevuj si najlepší hotel…

Teplé jesenné počasie je ako stvorené na výlety. Vonku už nie je neznesitelné teplo, ale stále si...
17.10.2018 Zobraziť článok

SÚŤAŽ: Vyhrajte sadu 3 skvelých ebookov o…

Nečakajte na január a žite zdravo celý rok! Portál Tipli pripravil v spolupráci s Pestrým...
17.10.2018 Zobraziť článok

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1267 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo